Jump to content
Damn86

Corolla e11 1.6 G6

Recommended Posts

:( oni koji znaju moj prosli auto corolla g6 2001. ce shvatiti zbog cega sam smoren.

Sestra je resila da menja auto tacnije da ga proda i kupi "nekog malog francuza" uz zamisao da ce joj biti ekonomicniji u svakom pogledu, a ne zna ni kako ni koliko se ta sranja od autica kvare i da ce za preticanje autobusa toliko da skace po gasu da ima da trosi vise nego 1.6 sa 6 brzina koji je na autoputu kao upaljac... Elem auto je na prodaju

Podeli ovaj post


Link to post

Za koliko €€€€€ godiste km itd...

Podeli ovaj post


Link to post

kapiram oko 4soma E , godiste je 2001 a u saobracajnoj je 2002. restajling poslednja u seriji, 3 vrata, presla oko 150- 160000

Podeli ovaj post


Link to post

damn, baci link do nekog novijeg oglasa, da prosledim jednom kupcu koji se premislja izmedju punta, corse i yarisa....

Podeli ovaj post


Link to post

Bro neka se javi da dodje da ga vidi, nekacim na oglas da mi neubijaju cenu a i da se ne javi neka budala kojoj bi mi bilo zao da prodam, cena od tri soma nece ici nize makar ga ja kupio od svoje sestre :)

Podeli ovaj post


Link to post

aj daj neke slike makar, oni delta oglasi gde je bio oglas ne rade vise... jurim za devojku auto, pa to prvo mora da prodje estetsku komisiju :)

 

to je 2001. 1.6 109ks vvt-i? lanac unutra, plivajuci zamajac? ima li neka ulaganja u startu, veliki servis? kolko km?

Podeli ovaj post


Link to post

Plivajuci zamajac mislim da ni dizeli u e11 modelima nisu imali

 

Jeste 1.6 ;D

1598 cc  110.5 PS (109 bhp) (81.3 kW) @ 6000 rpm

1190 kg

 

I to se bas lepo vrti

Zao mi je sto ja ne mogu da je kupim cisto da je imam jer mi se Damljova mnogo svidja, bas je coool  8) 8) 8)

Podeli ovaj post


Link to post

Bice fotki, ima ulaganja limarijski ali su sve cukotine sa pijanih zenskih parkiralista, km oko 150000 radi ko sat enterijer je odlican auto jeutegnut fino i vrti se lako cak se u petoj odaziva fino vec sa 2000 obrtaja...

A dobijes i zimske gume ;)

Podeli ovaj post


Link to post

jel ima klimu?koliko sam shvatio spustena cena na 3K eura, zamene, bez zamena....?

Podeli ovaj post


Link to post

auto je stvarno prelep, jos kad bi mi prodao masku, volan i lajsnu ispod prednjeg branika :D a i jedno pitanje, kako je tvoja corolla teska 1190 kg a moja 1030 kg a jos je i sedan verzija???

Podeli ovaj post


Link to post

Eee...ja kad sam kupovao auto pre par meseci, bila druga cena, i "sigurno nece biti niza" :)

 

a sad...

Podeli ovaj post


Link to post

auto je stvarno prelep, jos kad bi mi prodao masku, volan i lajsnu ispod prednjeg branika :D a i jedno pitanje, kako je tvoja corolla teska 1190 kg a moja 1030 kg a jos je i sedan verzija???

 

Ja bih na tu listu ubacio i menjač...  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Pazi cena ide dole jer auto vise nije moj i nemamuticaja, tezina nisam siguran zasto nije ista

cena snizena na 2990e

Podeli ovaj post


Link to post

Kićo,

 

Zamolio bih te da isključiš Caps Lock, jer to smatram nekulturom i vikanjem.

 

Hvala na razumevanju.

Podeli ovaj post


Link to post

Meni licno klima ne znaci i nisam bio voljan da platim kola vise zbog klime, grejanje ima pa ima , a promaju je lako napraviti... Pozdrav

Podeli ovaj post


Link to post

Mudro Receno!! ;D

 

 

P.S. Nema potrebe da koristiš Caps Lock ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Kada bi video ovu, kupio bi je odmah ;)

Podeli ovaj post


Link to post

×