Jump to content
Vladimir

TcS privezak za ključeve

Recommended Posts

1_tcs_ipb_logo_600x64.png

 

za one koji idu samo preko tapatalk-a pa da se sete koliko je inače lep logo

Podeli ovaj post


Link to post

Sve je u oku posmatraca

 

Pa kaže - "...i ona kap iz okaaaa, što teče kad si drogiraaaan..."    :lol:

Podeli ovaj post


Link to post

moze i za mene jedan privezak kao novog clana TcS :D  :D  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Za privezak nisi morao da budes "Drug Clan" :)

 

koje bi boje?

Podeli ovaj post


Link to post

uopste nije bitna boja,kakav god ima :)

Podeli ovaj post


Link to post

Kolka je cena privezaka? Ja hocu ako moze da uzmem jedan. Crveni recimo  :toyo:

Podeli ovaj post


Link to post

Cena je koliko ko da...ali prvo moram da ih nadjem i vidim da li je ostalo crvenih....sivi su nestali dok sam rekao..."A, evo i siii.." :D

Podeli ovaj post


Link to post

Lifmene> da nema neka Solja TCS da se zaturila negde kod tebe ili kod nekog ako znas? trebala bi mi jos jedna. placam posteno ;)  :D i  nekada davno si mi obecao i privezak :D  :tcsflogo:

Podeli ovaj post


Link to post

Milose<>neotvara mi link,izgleda nema solja pa ugasili link :D

Podeli ovaj post


Link to post

Kao sto rekoh....cim nadjem de sam turio priveske....ce dobijes...za solju posalji PP Vladi ili Nebojsi

Podeli ovaj post


Link to post

E slusaj,ako nema crvenog moze i neka druga boja nije problem. Hvala unapred!  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Nebojisu sam kontaktirao  i nema,mislio  sam da nema jos neko da mu se zaturilo sa strane :)  Vladu da kontaktiram nema potrebe ako nema Nebojisa onda nema ni on :huh: ,posto su na Palicu zajedno imali solje i ostalo od TcS :)

Podeli ovaj post


Link to post

Pitaj i Vladu


Nisam preko telefona video da nije aktivna tema, pa zato ne vidiš link

Podeli ovaj post


Link to post

Sumiranje stanja....

 

nadjena kesa sa privescima...unutra jos bile i par jelkica sto su ostavili Hrvati kada su nam bili na skupu...

 

Privesci:

2 Crvena

2 Braon

8 Plavih

 

:) :)

Podeli ovaj post


Link to post

au valjalo bi se to stanje malo popraviti, :) koliko sam upucen kao clan TcS  nekada je stanje bilo bolje,msm i po pitanju ramova za tablice,priveske,solje.... msm, sto ide sa logokm TcS.Nekako se osiromasilo u medju vremenu :ph34r:  

 

Lifmene pricuvaj jedan za mene ;) 

 

Imali sanse da se odradi neki ram za tablice itd... da se kolekcija TcS  malo osvezi 

 

                                                                                                                      :tcsflogo:

Podeli ovaj post


Link to post

Liftmane, mozes li da mi pricuvas 1 crveni privezak, do sledeceg skupa npr? ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ja uzimam isto privezak. Crveni takodje,kakvo je stanje sa ramovima za tablice?

Podeli ovaj post


Link to post

Stanje je kriticno, ako je dati po prethodnim postovima, nema ih vise, poceli smo da pravimo zajednicki nacrt kako da izgleda sledeca varijanta ramova, entuzijazam pao i stalo se. Nekako i nemam vise para da unapred dajem za celu turu pa posle da se razmisljam da li ce mi ramovi postati deo kucnog inventara ili ce svi hteti da uzmu. Ja se nadam da bi opet svi uzeli ramove ali prvo treba da se usvoji zajednicka ideja kako ce oni da izgledaju, pa da li ce nas biti koji bi uzeli ramove bar 70% i da se daju pare unapred.

Podeli ovaj post


Link to post

Kapiram sve,ok je. Ti ako mozes ponesi mi privezak pa ti dajem pare na skupu.Trebalo bi da je skup 7og.

Podeli ovaj post


Link to post

×