Jump to content
Vlada83

Parking senzori

Recommended Posts

Razmisljam o udgradnji senzora jer sam se malo vise ''oslobodio'' gledanjem u retrovizore pri parkiranju. Rezultati nakon dve godine voznje carine e je izgreban  i ispucao a od pre par dana malo vise razvaljen branik i leva stopaljka. Zanimaju me vasi ustisci i iskustva  pre i posle ugradnje senzora.

Podeli ovaj post


Link to post

Rezultati nakon dve godine voznje carine e je izgreban  i ispucao a od pre par dana malo vise razvaljen branik i leva stopaljka.

nemam ih, ali posle te havarije koju si sam sebi napravio, a mozda i nekom drugom mislim da ti se isplati da ih ugradis....verovatno su u toyoti preskupi ali sigurno da postoje jeftinije alternative,mislim da je negde oko 150 evra...

Podeli ovaj post


Link to post

Stubu nista nije bilo :'(

korisna stvar koja je jeftinija od popravke i farbanja branika i novog stop svetla...

Podeli ovaj post


Link to post

Avensis koji vozim sam kupio sa senzorima i napred i pozadi. Upozorenje je zvucno, slabo, pa srednje pa jako pistanje. Odlicna stvar. Jedino se desava da prednji pocnu da piste ponekad iako nema nista napred, zbog kise ili nekog insekta ili ko zna cega. A mogu da se iskljuce pa nije problem. Preporucujem kao obaveznu opremu!

Podeli ovaj post


Link to post

ja imam zadnje parking senzore i odlicna je stvar sto kaze ZS treba da bude kao obavezna oprema

Podeli ovaj post


Link to post

Mislim da cu ih i ja ugraditi cim popravim stopaljku i branik,hvala na misljenjima

Podeli ovaj post


Link to post

Obavezno.Kad ides sa njima u R nema okretanja glave, samo gledas u retrovizore i slušaš.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam danas stavio senzore i odusevljen sam  ::)

Na 20cm. popale se sve diode i zvuk je onda konstantan.

Preporuka svima da stave jer se stvarno isplati, pogotovo jer sam ih jeftino nabavio.  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

 

 

Preporuka svima da stave jer se stvarno isplati, pogotovo jer sam ih jeftino nabavio.  ;)

gde si uzeo,koliko para,ko ti je ugradio?

Podeli ovaj post


Link to post

Ako mi verujes 50 evrica sa ugradnjom  ;D

Kombinacija boli glava a  :P

Podeli ovaj post


Link to post

 

Kombinacija boli glava a  :P

e nije kombinacija nego kombinatorika  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Senzore sam uzeo kod coveka koji ih nabavlja iz amerike za 25€, ne znam koja je sema ali radi  ;D

A ugradio sam kod poznanika mog kuma za takodje 25€

 

Podeli ovaj post


Link to post

Moj kolega kupio GPS a uz njega dobio kameru. Kameru ugradio pozadi u branik, spojio je sa rikverc svetlom a valjda bluetooth vezom kamera prikazuje sliku na GPS ekranu. Mnogo dobra stvar... A platio 130 EUR, neka kineska marka, instaliran iGO...

Podeli ovaj post


Link to post

Super zvuci aj vidi koji je uredjaj

Podeli ovaj post


Link to post

Jedan od ovih modela, ali kupljen preko nekog oglasa od osobe koja prodaje nove uredjaje, sa garancijom i sa napakovanim iGo.

Nije bluetooth vec wireless veza. Kada prolazi pored nekih sigurnosnih kamera (u nekim firmama ili parkinzima hotela, te kamere mu ometaju GPS ili se cak na njemu pokazuje slika sa tih kamera).

http://www.xdrive.rs/43sxc.php

Podeli ovaj post


Link to post

Simpa uredjaj, hvala za info

Podeli ovaj post


Link to post

×