Jump to content
zene

dileme posle procitanog

Recommended Posts

Bacili ste me u rebus citajuci po forumu.

imam mali servis (servisnu knjizicu nemam- ne daju Kostici), prvi od kad je pticica u mom vlasnistvu i bila sam kod automehanicara kod koga nisam bila ranije (bataja),a otisla sam jer sam morala zameniti ulje.

Pozalila sam se na pucketanje sa leve strane pri punom namotaju, covek je podigao auto i pokazao mi da ima luft na manzetni izmedju tocka i osovine.

treba da se menja i levi i desni homozglob do tocka, a onaj srednji? Ja sam taraba i ne znam da li treba i koliko moze uopste da ima lufta. Imam automehanicara u cacku (Neso) koji mi je i ranije odrzavao prethodni auto, opet bi kod njega samo ako ovakvo stanje moze da izgura jos 400-500km, a kako da znam? I kad sam trazila homozglob u Fruti, kazu mi da im treba oko 3 nedelje da bi ga nabavili i cena je oko 8500 din/kom, Ok, valjda je to cena za nov. I prednje plocice, malo su pohabane, nije zgoreg da se i to zameni, kad vec radim servis. Koje plocice da trazim? I da ne brljam okolo, nego da idem kod svog mehanicara, pa sta mi kaze?

Podeli ovaj post


Link to post

pa ako vec ne verujes tom proveri i kod svog ako su krupne stvari u pitanju.a sto setice plocica,lukas,ate,ferodo

Podeli ovaj post


Link to post

×