Jump to content
Mr Nebojša

VI TOYOTA club Serbia skup - Srebrno jezero (Veliko Gradište)

Recommended Posts

Jel ima neko pecaljku na zajam? Vadio sam iz srebrnog jezera somice i sarane (ispracao brodove :D ) nekada davno, i sad bih opet da odmorim dusu. Znam gde imaju najbolji mamci, a bogme i odlican sir i rakija :D

Podeli ovaj post


Link to post

vidim ja da ce par ljudi biti tamo od Petka ;)

Podeli ovaj post


Link to post

e pa lepo, stap ulazi u opremu, kupaci moze, a i ne mora. Do kada mogu prijaviti jos 1 clana, ne vozi toyotu, ali cemo joj oprostiti samo ovaj put? jel moze?

Podeli ovaj post


Link to post

Naravno ;)

 

Prijavi je na spisak. :)

Podeli ovaj post


Link to post

01. Toške

02. Vladimir

03. Cp6uH

04. TRIO_driver (a videcemo jos koju Toyotu da angazujemo.. ).

05. marko

06. DZv&ni

07. Wazzuu

08. Seiz

09. Mića

10. Vojislavbb

11. Mello87

12. uroselika

13. Toyotafun

14. Zene

15. Nasud

16. Truly

17. Shimano83

18. Mitar_bgd

19. Seba

20. Snakes

21. Kokorajko

22. VAM

23. nessa

24. Put-In

25. Diana Bukorovic

Podeli ovaj post


Link to post

eh, a ja imam zadatak. Moja prijateljica Diana hoce da menja sadasnji auto-Nemac , a mi znamo koji treba da bude njen izbor-Japanac. Ocekujem vasu podrsku,a da ce se sama uveriti, u to ne sumnjam.O tome kad se sastanemo...

Podeli ovaj post


Link to post

Samo ti nju dovedi na skup, sutradan odmah daje oglas za svoj auto, i pocinje da trazi neku postenu japansku marku.. :)

Podeli ovaj post


Link to post

A jel smem i ja da dođem?  ::) Nikad nisam bio, a to mi je životni san. I ako dođem, jel ćete pričati samnom?  :D

 

Šalim se, Postoji mogućnost da neću moći da se otarasim žene i dece taj dan, pa ako nije problem, da povedem i njih  :). Ne pitam toliko zbog dozvole, koliko zbog toga da znam da li možda još neko ide sa ženom, pa da ova moja ima društvo :).

 

 

 

 

... no sikiriki, ja idem sa zenom, tako da nemas problem...

Podeli ovaj post


Link to post

Slobodno sto vise drugarica :P

 

Ako nema mesta moze jedna dobra kod mene ;D

Podeli ovaj post


Link to post

e pa lepo, stap ulazi u opremu, kupaci moze, a i ne mora. Do kada mogu prijaviti jos 1 clana, ne vozi toyotu, ali cemo joj oprostiti samo ovaj put? jel moze?

 

Woohoo, bice pecanje, hvala :) :) :) A ako imas dva slobodno ponesi, ne bezim ja od drustva :D

 

... no sikiriki, ja idem sa zenom, tako da nemas problem...

 

:D :D :D :D :D :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

01. Toške

02. Vladimir

03. Cp6uH

04. TRIO_driver (a videcemo jos koju Toyotu da angazujemo.. ).

05. marko

06. DZv&ni

07. Wazzuu

08. Seiz

09. Mića

10. Vojislavbb

11. Mello87

12. uroselika

13. Toyotafun

14. Zene

15. Nasud

16. Truly

17. Shimano83

18. Mitar_bgd

19. Seba

20. Snakes

21. Kokorajko

22. VAM

23. nessa

24. Put-In

25. Diana Bukorovic

26. podunavac ( Milan )

 

Ljudi pa ja ne dolazim na skup...ja vas docekujem ovde :D Ako vas nesto interesuje a ne znate sto se tice Srebrnog jezera i to...pitajte slobodno ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Nego, kako dani prolaze sve smo blize skupu.

Zanima me (a verujem i ostale) kada ce se pokrenuti dogovori oko rostilja, pica, mesta, desavanja na vec zakazanom skupu.

Ima li neke izabrane lokacije za skup, restorana za rucanje ili livade za rostiljanje? ???

Kako doci do mesta skupa, dali je prohodno za niske (spustene) automobile?

Podeli ovaj post


Link to post

Šteta što je hladno pa nema kupanja. Pozvali me ovih dana na Oplenac - Oplenačka berba groždja i vino...Baš u subotu i nedelju.

Ne bi bilo loše da se ubuduće malo obrati pažnje na razna dogadjanja po Srbiji pa da se tamo i sastajemo.

Recimo u Kulpinu je svake godine Tortijada. Tu se najedem najmanje 10 vrsta torti...

Ili naravno slaninijada, kulenijada i slično.

Stvarno je krajnje vreme da ja organizujem nešto sa "ždranjem" do zore i naravno 2-3 go go dancerke...(čim kupim toyotu)

BTW ponesite velike majce XXL a ne samo S i M za VELIKE članove kluba.

Podeli ovaj post


Link to post

Planiran je roštilj, na mestu koje je Nessa posetio i opisao video zapisom. Ukoliko vremenske prilike ne dozvole roštiljanje pre polaska objavićemo da se nalazimo u određenom restoranu koji se nalazi kod Srebrnog jezera.

 

Za roštiljanje kao i svaki predhodni put. Ponesete sve što bi nosili individualno, a i preko toga.

 

U petak ćemo znati kakvo nas vreme očekuje za vikend dane. Ukoliko je nepovoljno za roštiljanje na otvorenom bićemo u restoranu koji smo obezbedili kao alternativno rešenje.

Podeli ovaj post


Link to post

E pa da vidite, gde cemo se druziti i uzivati za par dana. Izvidnica je morala da "overi" novi Aqua Club, koji je na samo 100m od mesta okupljanja.  ::)

 

SJezero mesto TcS Skupa 2011

Dobro je ovo mesto kod ''Spica'' samo sto je tu uvek jak vetar sa Dunava nadam se da nece duvati u nedelju i da nece biti kise jer ipak priroda i rostiljanje na otvorenom je jedno a restoran sasvim nesto drugo... ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Drugari moji dragi, ovaj put ću morati izostati s vašeg godišnjeg super trooper najjačeg susreta. :(

Jako mi je žao, ali znate i sami što mi se dogodilo s Corollom. Imam puno posla oko auta, svaki dan sređujem stvari tako da nikako vremena nemam. Pričao sam s Vedranom, kaže da ni njemu nikako ne odgovara ići. :(

Primite moje isprike, super ste jarani i baš mi je jako žao što vam se neću moći pridružiti.

Hvala svima na pozivu, naročito Nessi, Seizu, Dzviniju i Toškeu.

Uživajte i za nas i lijepo ulickajte svoje Toyotice! ;)

Živili, popijte koju rakijicu i za nas! :D

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro je ovo mesto kod ''Spica'' samo sto je tu uvek jak vetar sa Dunava nadam se da nece duvati u nedelju i da nece biti kise jer ipak priroda i rostiljanje na otvorenom je jedno a restoran sasvim nesto drugo... ;)

 

Vetar nece duvati :)  jer ce kisa da padati :(

Podeli ovaj post


Link to post

Ma, olujna, ledena kiša sa susnežicom koja će oko 12h da preraste u snežne padavine. A tek što će vetar da duuuva...

Podeli ovaj post


Link to post

×