Jump to content
Aleksa

Aleksa i Daihatsu

Recommended Posts

Bolje ostani na fabričkim pločicama nego Nipparts da uzmeš... Na kraju ti isto dođe - cvile, uništavaju disk i ne koče kako treba!  :)

 

Imaš PM...

Podeli ovaj post


Link to post

Pa pretpostavio sam da nevaljaju, ali evo da se pohvalim i ovde narucene su Kashiyama plocice :)  ;D

Podeli ovaj post


Link to post

bravo gde si ih nasao ?

Podeli ovaj post


Link to post

Trio motors iz ns-a, sutra ce mi poslati pa kad ih ugradim javljam utiske, oko 3500 su cisto da znate, mozda nekome zatreba informacija  ;D

Podeli ovaj post


Link to post

Ispostavilo se da je Aleksin Cuore 2003 godiste, a ne 2005(sto je mozda godiste prve registracije), tako da mu ide drugi tip plocica, to sam imao na stanju, a sad cu zbog njega da nabavim i za novije, da imam i to na stanju.. :P

Podeli ovaj post


Link to post

Ma pazi ja sam auto proverio u policiji, meni keva radi u MUP-u, ali ne bi me cudilo da je nesto muljano auto je bio sabacke table kad sam ga kupio, a moguce da je 2005 prva registracija, ahhahaa eto vidis da sad imas bolju ponudu  :P

Podeli ovaj post


Link to post

Ja se bojim tih sabackih tablica kao djavo krsta.Mom su drugaru oduzeli, pre par godina, auto koje je kupio tamo. Iako ga je registrovao na svoje ime i preveo na BG tablice uzeli su ga posle 9 meseci.Dosli iz SUP-a kod njega na posao i oterali kola u ogradu.Nema ni kola ni para.....

Podeli ovaj post


Link to post

Ma pazi kod mene je dugo, sad u martu cu 3 put da ga registrujem pa cemo videti, ja sam kupio auto u bg-u na onom auto placu kad se sidje sa zeleznickog mosta sa desne strane tako da ako se nesto iskomplikuje, ostace u minusu za jedan skuplji auto,  ;D ;D

Podeli ovaj post


Link to post

Lep ti je autic. Ja sam se nekada interesovao za Sirion 4x4 ali odustah ni sam ne znam zbog cega!

A to za skuplji auto zaboravi, imas godinama da se vuces po sudovima itd itd.

Podeli ovaj post


Link to post

@bojan Hvala, Ma mene to ne zanima uopste oko toga se ne petljam, a ako bude trebalo imam ja neke cike za takve stvari  8) 8)

 

A i sirion je lep autic, za klasu veci od ovog mog, gledao sam i njega al mi je ovaj tada bio najsipmaticniji od daihatsu-a :D

Podeli ovaj post


Link to post

ahahhaha lepo ja kazem da vozim raritet, e matori montirali smo ih lepo su legle nego smrde sad ubijaju valjda dok nalegne sve posto sam i diskove obradio  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Aj ljudi pomazite da provalimo sta je, i dal to moze da se popravi ili mora novo, digao sam auto na dizalicu i ubacio u prvu brzinu onako da vrti u prazno i kada sam postepeno davao gas do 1500 obrtaja poceo je da se trese pomalo, a taj zvuk mi se cuo i osetio sam na papucici kocnice takvo tresenje kao abs, a ja ga nemam na kolima, i primetio sam da poluosovina malo baca onako dok se vrti, jel se ona menja cela sa homokinetickim ili sta vec sve tu treba, a cuo sam da ima i neki krst na spoju poluosovine i menjaca

 

i da diskovi i plocice su ok nije do njih kao sto sam prvo mislio >:(

Podeli ovaj post


Link to post

Sve sredjeno ne lupa nista vise, uzger auto je na prodaju ako neko ima neko pitanje neka pita...

Podeli ovaj post


Link to post

Pa ima par japanaca koji mi se svidjaju samo da prodam ovo cudo, al videcemo polako nezurim nigde on za sada super sluzi  ;D

Podeli ovaj post


Link to post

ahhaahahhaha islkjucite zvucnike, nisam ni obracao paznju na radio gledao sam da vozim i da vidim kako ce da snimi digitalni bice bolje drugom prilikom uskoro  ;D

Podeli ovaj post


Link to post

Mali update, bilo se na Mokroj gori i tako, presao sam 600km i super je sve bilo :D :

 

40060532044303464540610.th.jpg 38462632044291797875110.th.jpg 40585732044243797879910.th.jpg 38622632043413464629610.th.jpg

 

A evo i kuce u kojoj smo bili hvala JohnyBlude :D :

 

37939832043223131315310.th.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

×