Jump to content
Milos CTS

Felne iz oglasa

Recommended Posts

Branko, 

17-ca je mnogo skupa guma, za par 17-ca možeš kupiti set 16-ca. 

A da li pasuje na tvog versa, vjerovatno da da, pošto je ovo točak sa aurisa čini mi se.

Senzori su u ventilima, i ukoliko nemaš jedinicu unutra da "prima" signal koji te obavještava o pritisku u gumama, to ti je isto kao da ih i nemaš, a ustvari ih imaš i cijena je zbog toga jača.

Po mom mišljenju u Srbiji možeš jeftinije proći.

Podeli ovaj post


Link to post

S obzirom da uz felne dobijaš i četiri nove gume Dunlop 225/45 17   i još cena nije fiksna.  I dobiješ i matice Toyotine i felne koje su novijeg datuma ako ne i nove. Nije to mnogo para za sve šta se dobije. 

Podeli ovaj post


Link to post

Slazem se sa Pisketom.

Druga je stvar dal ima jeftinije ili skuplje, ali ovo je koliko vidim relativno nova felna sa 'skoro' novim gumama.

Podeli ovaj post


Link to post

Branko, evo felne za tvoju corollu verso...vjerujem da set guma 6-ca možeš kupiti za 250€ (nove) i opet si dobar 200€ da sipaš 3 rezervoara goriva i da ti ostane za ručak sa familijom!

 

http://www.polovniautomobili.com/felne-ratkapne/6152193/aluminijumske-felne-toyota-original-16-5-x-1143


S obzirom da uz felne dobijaš i četiri nove gume Dunlop 225/45 17   i još cena nije fiksna.  I dobiješ i matice Toyotine i felne koje su novijeg datuma ako ne i nove. Nije to mnogo para za sve šta se dobije. 

Zvao da pitam, zadnja cijena...630€ 

Podeli ovaj post


Link to post

Gume 16" 4 komada mislim da su ~300€

Podeli ovaj post


Link to post

Da li bi mogao da skinem te senzore i da ih prodam nekome posto meni ne trebaju? Kolika je njihova cijena i da li je to izvodljivo.

Podeli ovaj post


Link to post

Izvodliivo je. Ja sa to imao na Laguni 2007. Oko 70 eur sam platio komad u ovlascenom servisu kad mi je riknuo. Sto ne znaci da danas mozes isto toliko da dobijes. A i pitanje kolika je potraznja. Kad mi je nakon par meseci riknuo sledeci ventil samo sam na compu iskljucio tu opciju jer me je nervirala. I prestao da se lozim da opet kupujem nov.

Podeli ovaj post


Link to post

Gume 16" 4 komada mislim da su ~300€

Evo par cijena...na ovo treba da doda 250din po gumi za montažu i balansiranje, što u totalu daje ~240€

Mnogo povoljnije nego u Crnoj Gori, a pošto Branko reče da često ide za Srbiju, može i put da isplati...Čak postoji i mogućnost povrata PDV-a, ukoliko gume nisu montirane na autu, tako da...veoma isplativo.

 

post-1755-0-93923800-1432581850.jpg post-1755-0-65500900-1432581870.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Dado nisam mislio na najjeftinije gume u ponudi već na slične ovim koje idu uz ove na oglasu

Podeli ovaj post


Link to post

Pazario ove sa oglasa za 400 evra :D. Nadam se ubrzo nekim slikama sa novom obucom.

Podeli ovaj post


Link to post

Momak sa HCS prodaje ovakve felne. Ovo je slika sa neta, al kakva je picajzla, verovatno isto ovako izgledaju :)

Nema cena, ako nekog zanima nek trkne tamo da pita.

 

JDM_EP3_Gunmetal_Rimsi.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

super za Yarisa da su 100€ jeftinije

Podeli ovaj post


Link to post

vase misljenje o ovim felnama ???

 

p3.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

za koji auto u kojoj veličini?

Podeli ovaj post


Link to post

15`

 

Auris 1.33

 

znaci jako daleko od trkaca  ;)

 

Gume imam kupljene nove prosle godine, koje nemam nameru da prodajem u pola cene, tako da sam limitiran dimenzijom...

Podeli ovaj post


Link to post

Mogu da prođu ako su i ove na slici 15

Podeli ovaj post


Link to post

Da to su bas 15 na ovom Prius - u, zato sam ga i okacio.

 

Proteklih dana, obisao sam par oglasa i prilicno sam razocaran situacijom i stanjem felni koje se prodaju , a oglasavaju kao "garantovano prave, nisu varene, farbane..."

Vecina je 'nagrizena' od soli, a gotovo svaka je sa ostecenim falcom.

Ja razumem da ljudi zele da zarade, ali zaista ne razumem one koji su spremni da na onakava ostecenja zazmure radi ustede od 50-100 eur

Podeli ovaj post


Link to post

Uzimaj

Podeli ovaj post


Link to post

4x108 Ford, Pežo i ko još nosi?

Podeli ovaj post


Link to post

×