Jump to content
Milos CTS

Felne iz oglasa

Recommended Posts

Pa ovo su 17" ??? Jbt koji retardirani oglas...

Podeli ovaj post


Link to post

Pa ovo su 17" ??? Jbt koji retardirani oglas...

?

Podeli ovaj post


Link to post

Izvini, ali onaj ko je postavio oglas napisao je da su 14" ???

Podeli ovaj post


Link to post

Video sam da je napisao dimenziju guma ali nisam nesto ni obracao paznju preterano...(bio sam pospan jos uvek)

:)

Podeli ovaj post


Link to post

300e maximum za te felne

Podeli ovaj post


Link to post

300e maximum za te felne

 

Imam ja identične felge, nažalost meni ne odgovaraju. Felge su u super stanju sa dobrim gumama, dao bi ih tebi za 300€

 

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala al nisam kupac imam 5 setova felni za moj auto, ne bih mogao da nadjem namenu 6om setu.

Okaci oglas na forumu ima ovde Ljudi koji traze 16" felne

Podeli ovaj post


Link to post

Na stranu stanje Kosei 16ica tih ali ja recimo ne bih samo za felne dao vishe od 200-250...pa Kosei 17" mozesh da kupish za manje para, on kao da prodaje sa mnogo dobrim gumama ??? Na zalost...inache bih rado i ja menjao moje fabrichke za taj model...

Podeli ovaj post


Link to post

Na stranu stanje Kosei 16ica tih ali ja recimo ne bih samo za felne dao vishe od 200-250...pa Kosei 17" mozesh da kupish za manje para, on kao da prodaje sa mnogo dobrim gumama ??? Na zalost...inache bih rado i ja menjao moje fabrichke za taj model...

 

Ja sam se nerijetko susretao da  trgovci polovnih felgi više traže za npr 16-ke nego 17-ke, 18-ke za isti ili sličan model jer im je za njih veća potražnja...

 

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam se nerijetko susretao da  trgovci polovnih felgi više traže za npr 16-ke nego 17-ke, 18-ke za isti ili sličan model jer im je za njih veća potražnja...

 

Word! Za 150e 17" kod trgovaca biras, 16" malo teze... doduse 5x100 koga nema bas na svakom cosku vise...

Podeli ovaj post


Link to post

5x100 je jedan od najzastupljenijih raspona u Srbiji

za 150e 17" jel mozes da mi pokazes gde to ima?

Podeli ovaj post


Link to post

trazio sam kod lika jednog na nbg-u 16" za sebe ali ladno pored 3 garaze felni i guma nije imao, dok se 17-ticama razbacivao, (ima i mazdu rx-7 pod ciradom:) pilot neki... ) takodje se ni na oglasima nisam usrecio, uglavnom par ruznih modela ide u krug, a 17 bilo bas dosta i to spustaju cene samo tako....ovog pilota je malo  tesko naci u podzemnim garazama bloka 30, ali mogu da te odvedem ako hoces... imas pm za broj pa ga zovi...

Podeli ovaj post


Link to post

×