Jump to content
Bocman

Bocman Corolla Verso

Recommended Posts

Nikako da se prolepsa vreme, pa da slikam auto.

Evo nekih zimskih...

 

IMAG0008.jpg

IMAG0006.jpg

IMAG0003.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Sad mi je u servisu jedna Corolla Verso kao tvoja starija, a i pre neki dan je bila, pozicija menjaca je odlicna, dok mi je Avensis Verso bas nepregledan(ja koji sam 201 cm i mogu da vidim bez problema iz sedista), Corolla Verso je bas prakticna na tu dimenziju, cak i ono startovanje na dugme se savlada, doduse volim velika kola, ali za zene(mlade mame), je dusu dalo... :)

Podeli ovaj post


Link to post

Mana Corolle Verso je mali gepek, u odnosu na konkurenciju. Avensis Verso izgledao zastarelo pored Corolle, bar unutra.

Cini mi se da je prosli kljuc bio kvalitetnije izrade u odnosu na ovaj sad. Opet jos jedna glupost (mada moram da proverim), kada se odaljim od auta nece se sam zakljucati, nego moram da stavim prst na senzor ili preko daljinskog da ga zakljucam. Ima jos neki gluposti, vecinom sitnica koje kvare utisak...

Podeli ovaj post


Link to post

Cim je preuzet auto, hauba je presvucena u providnu foliju, kupljena i mreza za prozor od gepeka (posto staklo nije zatamnjeno).

Ubacena navigacija, fale samo xenoni da bi imala sve od opreme...

Mape su odlicne, inace Igo.

 

IMG_20120418_211301.jpg

IMG_20120418_211850.jpg

IMG_20120418_211859.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Ko je ubacio navigaciju? Servis Toyote ili ti sam?

Podeli ovaj post


Link to post

Servis, posto je auto u garanciji. Mada je jednostavno, posto se samo kaci dodatni ''modul'' na postojeci radio.

Podeli ovaj post


Link to post

Proslo je godinu dana, na autu je zamenjen samo akumulator. Uopste nije zanimljiv auto :P

Podeli ovaj post


Link to post

Akumulator posle godinu dana?! :o:huh: :blink: Uglavno originali traju po nekoliko godina, pa verujem da je bilo nepotrebnog pražnjenja u vidu uključenih farova, 4 migavca,.. ?!

Podeli ovaj post


Link to post

Japanac je to, nije nemac da mora da budes 24/7 ipod njega.

:toyo:

Podeli ovaj post


Link to post

@Našud

 

Zamenjen je u garanciji, posto je prespojio celije kako su rekli.

Podeli ovaj post


Link to post

Na Versu je stavljena nova kamera, a stara ide napred.  :D
Montirani retrovizori sa restaylinga sa elektricnim sklapanjem.

DSC_0358.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

To električno sklapanje je baš koristan dodatak!

Podeli ovaj post


Link to post

Koliko koristim to sklapanje retrovizora izlizalo mi se dugme koje ga aktivira :)

Mozes malo da pojasnis to sa kamerama?

Podeli ovaj post


Link to post

Sto se tice retrovizora, videcu da napravim nekako automatsko sklapanje, prilikom zakljucavanja auta.

Sto se tice kamera, originalna je bila bez linija, pa sam uzeo od restajlinga. Posto je stara visak, ona ide napred.

 

pre.jpgposle1.jpg

Ovako cu napraviti za kamere...

image.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Imaju da se kupe moduli za automatsko sklapanje kad se zakljuca auto tako da ce to lako ići... A ako postoji neko lakse/jeftinije resenje podeli ga ovde ;)

Kad vec imas visak kameru, sto da ne bude I napred, na versu ce verovatno biti od koristi zbog oblika prednjeg dela

Podeli ovaj post


Link to post

Video sam te module i oni su oko 10$. Moze da se uradi valjda, preko releja ali ne znam detalje.

Cekam da stigne ostatak delova, pa cu onda sve zajedno da zavrsim.

Podeli ovaj post


Link to post

×