Jump to content
wewerica

Wewerica & Toyota Corolla 1.3 XL

Recommended Posts

:twothumbsup:  odlicno Wew ;)  samo napred  :clap:  i da te sledece godine gledamo zajedno sa Milosem na 402m  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Volan konacno gotov :)
Ispao je bas bas bas dobro, jos lepse izgleda uzivo :)

Hvala Gagiju na farbanju i Storeliju na presvlacenju :)

15857817_1737663899894774_1709776065_o.j 15857533_1737664033228094_544339566_o.jp 15877985_1737663686561462_718730102_o.jp

  • Upvote 8

Podeli ovaj post


Link to post

Баш баш добро испало....

Ово изгледа затегнуто ко фабрика... Нисам још досад видео да је неко накнадно тако добро урадио...

Јел права кожа или нека еко варијанта?

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

@@novakno1 eko koza :) sve je na svom mestu kao i na fabrickom volanu :)

Podeli ovaj post


Link to post

Sinoc promenjeno ulje na 10700 km od sklapanja motora i 5135km od prethodne promene :)
Sipano Repsol Elite Multivalvulas 10w40
IMG_1614.jpg IMG_1615.jpg
 
 
Prilikom promene filtera stavljen sandwich plate i davac temperature ulja, sve ukupna investica 25e :)

s_l1600_001.jpg s_l1600_002.jpg IMG_1616.jpg s_l1600_003.jpg
 

Ostaje za vikend da se srede kablovi i da se namontira drzac cukica(afr i temp ulja).
s_l500_004.jpg

  • Upvote 10

Podeli ovaj post


Link to post

Dobre stvarčice, samo napred

Podeli ovaj post


Link to post

Odlicno zwewerko

 

Gesendet von meinem SM-J500FN mit Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Bravo

 

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Malo se ovih dana radilo i radi se na autu... Vise rade drugi nego ja ali se valjda i to racuna :D

 

17916213_10210034916444230_391046957_o.j

 

Zamenjene fabricke viljuske sa viljuskama koje imaju kacenje za balans stangu, usput izmenjane sve gume... gumice balans stangle, stabilizatori balans stangle, oba silen bloka...

 

IMG_1798.jpg IMG_1799.jpg IMG_1800.jpg

 

Pocela je da se pravi nova izfuvna grana ocekujem zavrsetak do kraja nedelje, ostaje samo da se uradi auspuh do kraja i bice bombona.

 

Porucene i stigle Toyo R1R gume 195/50 R15

 

IMG_1801.jpg IMG_1805.jpg

 

 

Skoro je sve spremno za prvi Navak track day u ovoj godini :D

  • Upvote 11

Podeli ovaj post


Link to post

Respect i do sada je bila jedna od najboljih ako ne i najbolja e90 na ovim prostorima, posle ovoga nema dalje, tj ima, turbo i 4x4 ali to nije pod moranje

 

Gesendet von meinem SM-J500FN mit Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Stavi ga na dyno, kada ga završiš Ko ti radi izduvnu granu ? 

Izmenjeno od Piske

Podeli ovaj post


Link to post

@Mica hvala hvala :) volimo i mi vas

@@Piske icice na dyno da vidimo kako smo naporedovali od proslog puta ;)

Granu pravi Shikamaru (zuta honda civic eg - turbo)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

Super covece, svaka cast. Sto je sve to uradjeno, al meni se jos vise svidja sto je sve to uredno uzivo. Nije samo budzeno vec je sa stilom, milina videti auto. Svaka cast!

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

@@matori hvala druze :)

 

 

Grana danas zavrsena i montirana do kraja... sutra samo da se uradi auspuh sa dva protocna lonca i da se grana umota u azbestnu traku kako bi izolovala toplotu :)

 

001.jpg 002.jpg 003.jpg

 

004.jpg 005.jpg

 

 

 

 

Vidim da su drugari iz SMS Wheels montirali nove gume na felne ali nazalost nisam stigao da odem do njih veceras da ih preuzmem... :( sutra ujutru :D

 

 

001.jpg 002.jpg

 

Hvala puno @@Milos CTS, @@dzvini i @@Damn86 sto su pozajmili svoje tockove dok se ne uradi rokada sa R1R :D

  • Upvote 8

Podeli ovaj post


Link to post

Kakav ce to brutalan zvuk da bude. Obavezno da snimis i da okacis ovde

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Nemoj da skidas nalepnicu sa gume da bolje drzi. :-P

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Nema nista sutra od navaka :(

Auto mora da se remapira da bi mogao da radi... naliven gorivom tj ima vise goriva nego vazduha. treba to da se sredi... vremena nema i sumnjam da ce ga biti :(

Podeli ovaj post


Link to post

odgovorno i savesno da ne isteras auto koji nije spreman na stazu  :)  nemoj da ti je zao, bice ruzno vreme, dobro je sto ce biti samo +12 stepeni ali kisa kvari sve  ;)  nece staza na navaku da obegne nigde, ima dana..... :lol:

ajd sad lepo sve to nasteluj, provozaj par stotina km i sledeci termin je tvoj  :lol:

Podeli ovaj post


Link to post

Ako se odlučiš za Osijek, ono što smo pričali, javi se pa idemo zajedno. Ja idem sigurno! Ima da ih nagovorim da zbog mene vrate klasu 17 ;):) 

Podeli ovaj post


Link to post

@Mića upravo tako nije smrt za vrat navak je tu nece on nigde :D

bzvz je sto ne postoji backup termin za tako nesto nego je staza non stop zauzeta...

 

@matori ne verujem da cu ici u osijek visok je datum u mesecu za tako nesto :D

vrv septembar tad je pocetkom meseca :D

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

ma sta nije smrt za vrat juce sam napravio auto i centrirao trap i sipao gorivo i vozio navak.

Jer mi djavo nije dao mira... usao sam u problem malo detaljnije i setio se da sam pogresio u jednoj jedinoj stvari koju sam trebao da uradim kako treba...

RAZVODNIK! uvek je razvodnik problem kod 4AGE motora... pogotovo ako se ne stavi na pravi nacin po uputstvu!

naravno ja koliki sam zeljko bio da vozim auto nisam ga lepo vratio i auto je radio katastrofa...

 

aliiii mi je sinulo i zasto i to oko 23:30 u petak uvece... nije me mrzelo sisao sam do kola skinuo razvodnik namestio ga po uputstvu ali ga nisam palio jer je akumulator bio na punjacu, kako sam akumulator stavio u 22h na punjenje trebalo je da sacekam do 2h da bih mogao da ga skinem i probam auto.... izdrzao sam do 1:30 :D

Akumulator pod misku i pravac u auto, namestim ja sve po ps-u

 

Probam da upalim ali sipak... vec je zdravije verglao kao i pre... posto je vec bilo jelte skoro 2h da se ne bih sad zezao navijam sat za 6h ako upali i bude sve ok pravac pumpa i planiram centriranje trapa kod Macure...

 

Tako i bude ustajanje sa mojim caletom koji ide na posao... gleda me i kaze da nisam normalan :D

silazim ispred zgrade skidam razvodnik namestam ga ponovo po uputstvu, vracam i palim auto... auto radi kao i pre zdravo nema greske :)
cekam da se ugreje da bih podesio paljenje i ler gas... sve kao i pre....

 

naravno adrenalin na max svo vreme od 12h - 6h :D

 

gasim auto pravac kuci tusiranje, nazad u auto najblizi mi je bio Aki sa Yugom da proverim paljenje strobom, sve super od Akija pravac kod Macure na centriranje trapa i u 8:22 krecem od Macure... kasnim u najavi na Navak pobice me oni ljudi sto su dosli ranije ako me budu cekali :D

 

Zmaj pumpa sipanje goriva... neki plitkoumni covek 45+ godina od dve tocilice on stane na prvu i ja sad nit mogu da ga obidjem da stanem na drugu nit da ga pitam da se pomeri... sipa covek gorivo ja ga vec streljam pogledom... Luka Popovic iza mene u BMW spremljenim za drift ceka da sipa gorivo :D

 

Zavrsavam sa sipanjem goriva i pravac Navak! :)

 

Stizem u 9:05 jos traju prijave nisu ni na pola! VRH :D

 

posle toga sve standardno tamo amo terali se po vlaznoj stazi... prvo ja pa onda i svi ostali koji su bili impresionirani lezanjem korole po krivinama... 

bice klipova i slika... i da naravno koliko nisam razmisljao poneo sam GoPro namontirao i nikad nisam stisao dugme za snimanje :( konjina!

 

poyyy drugari

  • Upvote 6

Podeli ovaj post


Link to post

×