Jump to content
Mića

zanimljive i smesne slike

Recommended Posts

vazno da on skuplja lajkove, a sto ne zna ni gde zivi.... :D

Podeli ovaj post


Link to post
540673_10151340532021816_1879110369_n.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Mozda nisam ubo u poentu teme , al ajde da postavim :)

 

17787_513649575365321_913579373_n.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Kome ovo treba?

 

Mini dzipovi:

 

tcsjeepmali01.jpg

 

Za rentiranje na plazi? Kroz resetku napred sam video kao da ima motor od motocikla. Cena je 2,200 - 2,500 EUR:

 

tcsjeepmali02.jpg

 

Neko bi se cudio, mozda i pomislio: sta bi bilo da su Japanci pravili prve dzipove, da li bi bili ovako mali?

 

tcsjeepmali03.jpg

 

Posle sam video ispred radnje samog vlasnika, nije Japanac, ne mogu da pogodim sta mu je podloga za posao.

Podeli ovaj post


Link to post
114191.gif

Podeli ovaj post


Link to post

...post-1184-0-25110600-1368020550.jpg

 

kako li tek on prodje tehnicki kada treba da mu stave 30-tak sondi za svaki auspuh hahahaha

Podeli ovaj post


Link to post

bg.gif

Beograd od 1984-2012g

Podeli ovaj post


Link to post

Ne mogu da prepoznam Beograd. Ubrzano, vise lici na neki xxx stos.

Podeli ovaj post


Link to post

Obrazovno pitanje.

 

Vidim da su Chachani prominentni na Forumu. Nista lose, u Cacku sam bio vise puta, uvek bio zadovoljan da tamo budem.

 

Pitanje ca Chachane: odakle ime grada?

 

Moj sagovornik, pre 25 godina, direktor (ne secam se vise koje skole) mi je rekao: kada su dosli Turci, videli su Moravu mutnu i kao crnu (kao chadj, ono crno iz dimnjaka) i tako nazvali mesto. Po tome, ispada kao da je Chachak ime doslo od deformacija tog naziva.

 

Tako li je?

Podeli ovaj post


Link to post

Jbg, nisam ja kriv što Gillette pravi najbolju penu za brijanje! :)

 

Uzgred, Učo kad si ti bio kod mene u kupatilu?! Tačnije kad si ti bio u mom stanu!?!?!? :o :ph34r:

Podeli ovaj post


Link to post

Aaaaaa...... :ph34r: ......uuuuu...... :ph34r: ......mmmm., ma secas se onda? hahaha :P :D

Podeli ovaj post


Link to post

Ovoga "katoey" = "ladyboy", sam uhvatio na kameri mobilnog u Nakhon Ratchasima (grad se tada zvao se Khorat, drugi po velicini grad u Thai, sa 1.5% stanovnistva Bangkoka). Neka provincijska krcma i njen wc.

 

tcskatoey01.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

×