Jump to content
mariner

Zdravko - potencijalni vlasnik toyote

Recommended Posts

Ok je supra, steta sto nije targa...

 

Targa je losija od non targe, uvija se vise karoserija, vremenom odu kederi, 100 evra komad, a imas dva bocna i dva poprecna...

 

Targa ima prednost samo ako si pozer, tj. volis da se vozis i da te svi vide... :)

 

P.S. Probaj prvo kabrio da vozis duze, pa ces videti da nije to bas ultra prakticno, ako ti je to jedini auto. Za joy car vikendom moze, ali da imas normalan krov na everyday kolima...

Podeli ovaj post


Link to post

Ma ne, kakvo poziranje...imam drugi auto za svaki, sa krovom naravno :) ... supra bi bila samo za vikend i to samo leti...obozavam panorame, sibere, targe... tako da bih najvise voleo da nadjem supru targu...

Znam da je ovo toyota klub, ali sam ranije trazio i nissan 300zx, ali ih kod nas nema...ili ima poneki ali su skuplji dosta od supre - za poznavaoce, da li je i kvalitetniji od supre i koji motor je pouzdaniji?

 

Podeli ovaj post


Link to post

Oba su paprena za odrzavanje, ako ti je lakse, ista koncepcija, jedino Nissan fura V6, a Toyota I6.

 

Pretpostavljam da mislis na Z31, on je pandan Supri MA70, tebi se garant vise svidja Z32, V6 Twin Turbo, to je u ceni i skuplje odrzavanje poredjeno sa Suprom..

 

Znam ih ja par, pojave se u oglasima sa vremena na vreme, no najbitnija stavka je koliko para zelis da das na auto?(stavi sa strane opusteno 500 evra za vozila ove klase, za ne daj boze, a bice sigurno ulaganja).

Podeli ovaj post


Link to post

×