Jump to content
mariner

Zdravko - potencijalni vlasnik toyote

Recommended Posts

Pozdrav forumasima!  :)

 

Ja sam Zdravko, iz  BG-a.

 

Nisam vlasnik toyote ali volim toyotine sportske modele, pogotovo supru mk3, to mi je jos decacki san.

Gledam vec duze vreme po oglasima, ali su sve u jako lose. Uzeo bih neku koja je u dobrom stanju i onda je tek sredjivao do priblizno fabrickog stanja, bez ikakvog tjuninga...

Nisam klinac i nemam zelju da jurcam niti kupujem auto da idem na trke, volim taj auto i zeleo bih da imam jedan primerak u garazi.  8)

 

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro NAM Dosao ! ! !

Srecno u potrazi ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodosao na sajt/forum, prijatan boravak i ostani aktivan.

 

Divan san imas :)

Podeli ovaj post


Link to post

pozdrav i od mene.i ja sam vlasnik jedne supre 3.0 turbo.ja bi moju menjao za neki motor a moze i kes.ako te zanima tu sam.pozdrav svima

Podeli ovaj post


Link to post

E gledao sam taj auto godinu dana i odlucim u ponedeljak da svratim i  nema ga, kazu prodat za vikend...ne mogu da verujem  :'(

Jel ga uzeo neko sa foruma?

Podeli ovaj post


Link to post

 

Jel ga uzeo neko sa foruma?

koliko ja znam nije  ???

Podeli ovaj post


Link to post

E ko mi je kriv kad sam cekao da se proda...  ???

mozda da probas da kontaktiras novog vlasnika....

Podeli ovaj post


Link to post

Pa da mi preproda za 500e+  :D

Ma bilo mi je nesto cudno, taj auto je bio prodat pa je vlasnik vratio u servis... neki problem je imala sa dizanjem temperature...

Posle je dugo stajala napolju i opet nestala pre par meseci i reko prodala se...kad se pojavila opet skoro...da li je bila unutra ili neko kupio pa opet vratio, ne znam i taman sam mislio da svratim da vidim o cemu se radi, kazu prodata...  :-\

Podeli ovaj post


Link to post

Problem sa temperaturom je BHG, ilit blown head gasket, nesto od cega pati svaka Supra 7M motora, ima resenje kako se to radi, onda su bulletproof masine... :P

Podeli ovaj post


Link to post

Pa da mi preproda za 500e+  :D

 

sto da ne,posebno ako nije toyotas i fun supre.... znas kako kazu, sve je na prodaju, pitanje je samo po kojoj ceni... ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ok je supra, steta sto nije targa...

ajd ne zakeraj, tesko, skoro nemoguce je naci ikakvu da valja tako da....ili bonsek u ruke ili budi srecan sto si nasao dobar auto sa krovom ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ma mora targa... bas mi krivo sto sam ispustio onaj u turingu na kaludjerici...  :(

nadji onoga ko ju je kupio i pravi posao sa njim...nikad ne znas dok ne probas ;)

Podeli ovaj post


Link to post

×