Jump to content
wazzuu

Ima li leka za TomTom navigacije u Srbiji

Recommended Posts

Imam navigaciju TomTom GO Live 1005, ali nemam mapu Srbije, cak ni fabrika nema ni na prodaju, kamoli nesto za dz. Takodje, ni region nije preterano podrzan...

 

Da li neko zna da li u TomTom uredjaje mogu da se ubace druge mape, drugih proizvodjaca, da se potpuno pregazi softver i sl, kao i ko to radi? Prosto mi je zao da stoji na polici, uredjaj je odlican.

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

TomTom su extra ali mislim da skorije nece biti leka za njih :(

 

Prodaj to nekom na kilo, i kupi navigaciju sa iGo ili Garmin mapama.

 

Ili kupi neki 2din.

Znam da nove Alpine konacno imaju sa navteq softverom, navteq koristi iste mape kao i iGo :)

Ili Kenwood sa Garminom, mislim da i Pioneer-i novi koriste iGo ;)

 

Podeli ovaj post


Link to post
:( Hvala na savetima... javicu ako nesto novo saznam

Podeli ovaj post


Link to post

hvala wew, videcu dal moze tamo da se iskopa nesto... nemam sad vremena, ali ako se dobro secam, PC ni ne prepoznaje navigaciju kao drive, vec sve ide preko tomtom sajta, svi update-i i sl, nema cak ni karticu, vec sve mape i gluposti ide na 4gb internet memorije ako se ne varam

Podeli ovaj post


Link to post

Nema na cemu

:)

 

ako si iz bg-a mogu da ti uzmem tu spravicu i da probam da stavim mape ili neki drugi softver.

:)

Podeli ovaj post


Link to post

lepo, hvala na ponudi, videcemo sta i kako sam mogu da isprckam, pa ako treba pomoc, vichem

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav svima.. Ima li nesto novo u vezi Tom Tom navigacije, da li je uopste moguce nesto uraditi sa njom, jer imam i ja jednu i isto tako mi komp otvara navigaciju a znam i da radi, jer je do skoro koristio moj cale. inace sam je doneo iz Svice, tamo je nesto papreno kostala.. pogledacu koja je oznaka i pisacu, inace samo mi stoji u stanu bzvz.. ??? ::) ::) ::)

Podeli ovaj post


Link to post

Ja svoju poslao za DE, bolje da tamo sluzi nekome nego da ovde skuplja prasinu...

Podeli ovaj post


Link to post

×