Jump to content
Zix

Zix i Celica T18 sti

Recommended Posts

Pozdrav svim ljubiteljima Toyote!Red je da predstavim sebe i svog ljubimca. :)Zovem se Aleksandar iz Bg sam i generalno sam ljubitelj svih japanaca,ali malo vise favorizujem Toyotu i Mazdu zbog pozitivnih iskustva.Jos sa svojih 8-9 god sam zavoleo i sanjao ovaj model,jer je vlasnik nekadasnje knjizare u blizini moje osnovne skole imao u posedu crvenu Cecu za kojom sam balio svaki dan. :) I konacno svog ljubimca sam pazario pre oko 2.god i ispunio decacki san :)upitanju je Celica T18 sti 90',1.6 16v,u saobracajnoj pise 78kw. :)nisam imao nekih preteranih ulaganja,osim redovnih servisa i ulepsavanja koja sam  uglavnom sam radio i za sad sam zadovoljan i ponosan vlasnik.Od vecih ulaganja ocekuje me set kvacila(da necuje zlo),ali jos pri kupovini je tresla korpa i visoko je hvatalo kvacilo,i evo jos nisam menjao,tako da sam i sa te strane zadovoljan izdrzljivoscu. ;)evo i malo slikica

post-4009-132930770885.jpg

post-4009-132930770924.jpg

post-4009-132930770937.jpg

post-4009-132930770947.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošao

:)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro nam došao Zix.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro NAM Dosao ! ! !

 

Podeli ovaj post


Link to post

Super izgleda motorni prostor za to godishte :)

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala,trudio sam se :)Ima jos da se raducka ali polako ima vremena.evo i jedne slicice enterijera.

post-4009-132930771127.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

wow! super izgleda i auto i pod haubom i unutra... svaka cast za odrzavanje!

Podeli ovaj post


Link to post

xexexe nisam Frolle,nije bas tako dobro izgedao kad sam je uzeo.Sve sam sam polako pakovao i sredjivao i ima jos sto sta,ali dobro, kao sto sam i u predstavljanju napisao,nije bilo tezih i skupljih popravki (da kucnem u drvo).ovo ostalo sam saradio za svoju dusu i oko :Dhvala na komplimentima. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Farba i spoljni izgled uopste je bio ok i pre kad sam je uzeo,ali za enterijer i pogotovo motorni prostor nemoze se to reci,evo pogledajte kako je bilo pa uporedite sampre i sad  :)

post-4009-132930771143.jpg

post-4009-13293077116.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka cast brate,lezi joj boja za sve pare

 

Pohvala i od mene za glanc

Podeli ovaj post


Link to post

Drugari vec duze vreme planiram da ove jeftine presvlake koje imam samo na prednjim sedistima zamenim eko kozom na svim sedistima,ali posto sam shvatio da nemam kinte da mi to rade profesionalci(koji u proseku to naplacuju 200-500e),resio sam da u kucnoj varijanti pokusam da to napravim sam jer silno zelim kozu u svojoj ceci iako znam da to i nije bas najpametnije iz vise razloga.bacam se na posao do sutra,pa javljam tj. otvaram temu tapaciranja ako uspem jer mi se cini(ispravite me ako gresim) da to od nas nije niko pokusavao ili nije pisao.tako da ili cu da uradim sto sam planirao i podelim sa vama, ili da prodam kola samo sa sundjerima posto se sve rasiva i skida sa sedista do sundjera. :D

Podeli ovaj post


Link to post

Ja mislim da mozes naci polovna kozna sedista u odlicnom stanju, za manje para nego sto si naveo da kosta presvlacenje.

Podeli ovaj post


Link to post

Pa to sam i ja mislio na pocetku,i bilo bi jeftinije,ali do sad skoro da nisam video cecu sa dobrim i zdravim koznim sedistima,ispusala su uglavnom,izbledela itd...jbg ipak je to 20 god star auto.a i kad bi nasao tako nesto neverujem da bi bilo jeftino,svakako ne bi bilo ko za presvlacenje ali...

Neka probacu ovako pa sta bude.nameracio sam se pa ili cu da se  :),ili da  :'(

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala filipe trebace mi! :)sve koje sam pitao u vezi ovoga rekli su da sam odlepio :D

Podeli ovaj post


Link to post

Ako mi se svidi kako su ispala tvoja sedista,odmah ti saljem moja :D .. Da ti ne bude dosadno :D

Podeli ovaj post


Link to post

sve koje sam pitao u vezi ovoga rekli su da sam odlepio :D

hrabar potez, pridruzujem se svima koji su rekli......sta god, vodi racuna da te materijal ne kosta skupo, upropastis ga i onda opet moras da platis profesionalcima, pogledaj u vojvode stepe radnju velmark, izuzetno dobro rade presvlake za sedista, cena za corollu je oko 90 evra...materijali su im odlicni  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

×