Jump to content
TcS

TcS Chat staro

Recommended Posts

Srećni Božićni i Novogodišnji praznici! :)

Podeli ovaj post


Link to post

Pridružujem se čestitkama u ime kluba kao i u svoje lično ime.

 

 

Članovi kluba, barem oni koji nisu dobili, sutra bi bilo poželjno da se pojave na mini skupu u Beogradu kako bi preuzeli ovo što je priloženo,

 

a imaće i još po nešto.  :)

TcS_kalendar.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Kalendar je odlican, svidja mi se(ne zato samo sto je i moj auto tamo), vec ceo sistem, s obzirom da je prvi do sada, odlicno!!

 

Svi koji ne budu bili zadovoljni sto im kola nisu na kalendaru, setimo se samo teme o kalendarima, nista nije uradjeno, tako da kapa dole onom ko je ovaj odstampao i uradio(ja nemam veze sa kalendarom, da se razumemo).

Podeli ovaj post


Link to post

zna li neko u BG gde moze medeljom da se odradi reglaza i balansiranje?

Podeli ovaj post


Link to post

macura radi i nedeljom, ali samo vulkanizer, za reglazu ne verujem

Podeli ovaj post


Link to post

hvala coek

 

 

nema na cemu ;) ono papirce te i dalje ceka, u autu je, pa kad se budemo nagazili prvi put tvoj je :)

Podeli ovaj post


Link to post

Odlicno, da ne dajem pare ;)

P.s. Mozda sutrA sankanje na banjici...

Podeli ovaj post


Link to post

ljudi ima li neko kombinacije za mobilne telefone na rate, neplanirano imam istovremeni trosak na dve strane:

Upalile su mi se desni ispod mosta i crko mi prokleti ajfon... pa cu tesko naci kes za oba problema ...

Podeli ovaj post


Link to post

Evo mene ponovo, posle dužeg vremena, pišem 111 post. Čestitke na promenama, vidim da je izgled sajta malo promenjen, a i nema više nekih sa zajedljivim komentarima...

Podeli ovaj post


Link to post

wow, chat je bio prazan duze od mesec dana :(

Podeli ovaj post


Link to post

Moze i to da se desi ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala Radoslave.

 

Ovaj forum je kvalitetniji od predhodnog, ali imamo još dosta posla na njemu.

 

Još jednom hvala na podršci i razumevanju.

Podeli ovaj post


Link to post

Sta se desava sa postovima? Imam daleko vise postova nego sto prikazuje novi forum...

Podeli ovaj post


Link to post

Poštovani Vladimire,

 

Imate 169 postova ili 1,043 po danu na starom SMF forumu, dok se na novom IP .Board forumu taj broj povećao na 175 postova ili 1.07 po danu od kada sete aktivni. Dakle bili ste aktivni i posle promene softvera foruma.

 

Trenutno ste najaktivniji u sobi Parking sa 59 postova.

 

Zašto se brinete o brojkama, to je naša briga. Statistika je bitna nama koji pratimo rad foruma, Vama kao korisniku su bitne servisne(ne mehaničarske, već uopšteno) informacije.

 

Uživajte na forumu.

Podeli ovaj post


Link to post

Poštovani Vladimire,

 

Imate 169 postova ili 1,043 po danu na starom SMF forumu, dok se na novom IP .Board forumu taj broj povećao na 175 postova ili 1.07 po danu od kada sete aktivni. Dakle bili ste aktivni i posle promene softvera foruma.

 

Trenutno ste najaktivniji u sobi Parking sa 59 postova.

 

Zašto se brinete o brojkama, to je naša briga. Statistika je bitna nama koji pratimo rad foruma, Vama kao korisniku su bitne servisne(ne mehaničarske, već uopšteno) informacije.

 

Uživajte na forumu.

 

Sad je sredjeno, pre mi je ispod avatara pisalo 7 postova.

O0

Podeli ovaj post


Link to post

Poštovani,

 

Pozivam sve članove na forumu da postave svoje avatare zbog lepšeg vizuelnog utiska.

 

Unapred hvala.

Podeli ovaj post


Link to post

Hej, pa i kod mene piše 12, a imam ih 111, mada ni ja ne smatram to za bitno.

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav svima koliko vas ima! :D

Nije vam nimalo loš novi (ili stari jer me dugo nije bilo kod vas) dizajn foruma ;)

Ako se dobro sjećam, nisam uparkirao svoju Cecu u vašu garažu, mislim da ću morat ovih dana prikupit najbolje slike i napravit neke nove pa predstavit auto.

Ionako su to već stare vijesti jer vi koji ste aktivni na HR forumu znate sve. :D

Eto samo vas sve želim pozdraviti i nadam se da se vidimo ove godine! 8)

Podeli ovaj post


Link to post

Nadam se da se vidimo za 45 dana ;)

Podeli ovaj post


Link to post

45 dana?

Podeli ovaj post


Link to post

Ljudi jel postoji kod nas neka Supra MK IV, ja sam pre jedno dve godine video dve na oglasu jedna je bila citava 3 sata na oglasima a druga 2 dana! Ali nisam video ni jednu po Srbiji.

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×