Jump to content
TcS

TcS Chat staro

Recommended Posts

Konkretno sam mislio da je igračka prvo sa tehničke strane, veoma je slabo odradjeno hladjenje, pregrejava se i crkava, kad crkne deo je nemoguće naći, nešto kao sa kopijama telefona, ok su, rade dok rade, a to nije baš dugo a kad crkne može samo kanta. Zato je mnogo bolja i bezbednija varijanta PC, opet, ima i tih rekordera koji su mnogo skuplji samim tim i bolji, ali bez jedno 400e, koliko vredi i dobar računar, ništa.

 

Što se tiče te kartice, ona je najrasprostranjenija kod nas zbog cene, ali trebaš znati da kvalitet snimanja nije dobar kroz nju, snimak secka, ipak 25fps je veoma malo i prevezidjeno odavno i za telefone.

 

http://www.blackwhite.co.rs/image/cenovnik.pdf na ovom linku imaš cenovnik odakle ja nabavljam opremu za video nadzor kada zatreba, za karticu preporučujem Hawel 108H9, mnogo dobra kartica, a kameru LongSE LIA90ESHE sa cenom od 68e. Domet je 60m, snima u boji i noću, ima 70 dioda čini mi se, jasnu sliku, veliku rezoluciju, veoma dobar senzor, prava preporuka, postoje i skuplje ali ništa toliko bolje za takvu namenu od nje nisu.

Podeli ovaj post


Link to post

Htedoh reci da sam jos na Xp i nemam nameru da prelazim na drugi sistem.

Kratko sam probao Vistu i jos krace Sedmicu.

Komp mi sluzi samo za Fajerfoks i WOT, a ta dva super sljakaju na XP.

 

Sto mislis da je minus?Nesto u vezi ovih DVR-a?

Podeli ovaj post


Link to post

Ma ne..generalno. Xp vs win7... Kad sam imao xp, svakih 6 meseci reinstall. Da dodje sebi. 7icu furam godinama istu instalaciju i sve ok. Pored toga ugodjaj u radu, sigurnost protiv virusa i slicno..

Podeli ovaj post


Link to post

Isti slučaj sa licenciranim sedmicama

Podeli ovaj post


Link to post

Meni se Win 7 x64 pokazao kao najbolji i najstabilniji sistem ikada. Ne mogu da kazem i za ostale da su losi ali generalno od svih koje sam koristio pocev od WIn 3.1 preko 98 i ostalih , sedmica je nekako najduze radila a najmanje zahtevala od svih ukljucujuci harwerski odnos i performanse. Skoro sam servisirao par racunara i klientela je zahtevala 8.1 , stavljen im je licencirani 8 zatim update na 8.1 . Ja sam blago razocaran osmicom jer mi to uopste ne deluje kao sistem za racunare vec za tablete ,telefone i sl. Upravljivost , gui i sve ostalo je totalno nefukncionalno na racunarima u poslovnoj primeni. Testiran je i XP koji je sa SP3 trenutno aktuelan i za sada se vrlo dobro drzi za neke manje slabije masine.

Podeli ovaj post


Link to post

iz

Moram da batalim drogu... :D

 

A meni kažu uglavnom da je bolje da počnem da se drogiram, šta sada raditi? :D

Izmenjeno od Miloš CTS
dodat izvor quote-a

Podeli ovaj post


Link to post

Milose nije li ovo citat iz one druge teme o cuvanju guma? :blink:

Podeli ovaj post


Link to post

jap al da ne offujemo tamo više ;)

Podeli ovaj post


Link to post

A meni kažu uglavnom da je bolje da počnem da se drogiram, šta sada raditi? :D

 

Ti meni neke felne, ja tebi svoje zalihe opijata i kontakt telefon za buduće porudžbine i svima super! B)

Podeli ovaj post


Link to post

Potrebna pomoc(edukacija)!!!

Jel to samo do mene, kada pokusam da postavim post na uobichajen nacin(ukucam text u polje za to predvidjeno), ne pojavi se nishta od opcija(font,size, smajlji, italic, bold I sve ostalo), I kada na kraju kiknem na "post", nista se ne desi?!?

Ovo, I prethodni post, sam uspeo napisem preko "more reply options".

Takodje, pretpostavljam da je ovo tema za :"pomoc korisnicima" ali kada to ukucam u Search na Community Indexu, ne izbacuje mi nishta??

Uostalom ,retko shta uspem da nadjem na takav nachin, pa zato chesto I stavim post u ne bash adekvatnu temu. :I

Shta radim pogreshno???

Podeli ovaj post


Link to post

1. ne koristis google chrome

2. koristis mobilni

3. predji sa win 3.11 na win 98

 

:D

Podeli ovaj post


Link to post

Koristim Explorer, a to sam I do sada, I shto se pomenutog problema tiche, do pre 2-3 dana se nisam sretao sa tim.

 

Ovo mi je "skoro" jedni forum na kome sam (na jednom, vezanom za drugi svoj auto sam uchestvovao sa par pitanja, I kad nisam dobio odovor na ono shto me je zanimalo, zavrshio sam sa uchesccem na istom-otuda "skoro"). Ovo kazem stoga shto sam blizi prirodi(naturalan, pecinko), nego tehnici, I obzirom da sam forumski "mrak" skinuo na ovom forumu, nemam iskustva niti, josh uvek izgradjenu logiku u tom smislu, pa se izvinjavam, I zahvaljujem na instrukcijama. :))

 

Chak mi ni "edit" ne funkcionishe, pa sam I ovaj dodatak morao u "Post", pa "More Reply Options", pa "Add Reply". Mislio sam da je neki mozda poznat problem, al ok, moze I ovako, ako nema drugog nachina, I ne zna se uzrok,

Podeli ovaj post


Link to post

IE zna da se pravi blesav kada je u pitanju Javascript, iz mog iskustva najbolje se ponasa google chrome :D

Podeli ovaj post


Link to post

@Sale Ti si možda iz kamenog doba ali je Internet Explorer iz doba Velikog Praska instaliraj Google Chrome i biće ti bolje ;)

Podeli ovaj post


Link to post

E da sam znao da cemo doci do Higgsovog Bozona, ne bih ni izlazio iz pecine :P

 

Nista lakse, nego da pedjem na Chrome, al I dalje mi ostade pitanje, ,do sad je radilo godinama, shta mu sad bi? A pretpostavjam da se odgovor krije u Wewrkovom shifrarniku.

Da ne gushim vishe, odoh na Chrome, pa se javljam sa njega I javjam rezutate sa lica mesta.

Hvala svima.

 

Da ne poverujes, evo me uzivo sa Chroma, i bili ste potpuno u pravu-sve je tu kao nekada, chak mi i ne baguje dok kucam i ne preskace slova.

Problem reshen, hvala na lekciji-ama, idemo dalje. :D :thumbup:

Podeli ovaj post


Link to post

Tako je, i svaki dan bez toga je promashen...:thumbup:

Podeli ovaj post


Link to post

64707_10151612891333795_2000727055_n.jpg

 

1017576_612992015399374_85747813_n.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

svaka chast na slikovitosti obojici, I sjajan nachin da mi docharate poentu :):clap:

 

Nisam im'o predstavu da je to tako!

Podeli ovaj post


Link to post

Dakle, kad je neko u pravu... u pravu je. Ziveo Jeremy C.

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×