Jump to content
TcS

TcS Chat staro

Recommended Posts

Ko voli da se trka u toplini svoga doma ovaj volan je nagrađivan i hvaljen. Ja nikada nisam prelomio da ga kupim, ali sada sam video oglas na Benchmark forumu.

 

Logitech G25 volan za 140 EUR, ako je sve OK, ovo je super ponuda.

http://forum.benchmark.rs/showthread.php?297422-Logitech-G25-na-prodaju

Podeli ovaj post


Link to post

Ja ga uzeo pre neki dan, u kombinaciji sa PS 3 je fantastičan! Nisam ga još probao na PC, ali danas kupih DIRT 3, pa ću sutra i to da probam. :) Za svaku preporuku i cena je OK.

Podeli ovaj post


Link to post

Vozio sam NFS Shift i F1 2011 na njemu. Nisam mogao da pretpostavim koliko su mu jaki motori u volanu, uopšte nije dečija igračka. Znam da ga ljudi kače na PS3 i da u kompbinaciji sa sedištem baš ima gušt. :)

 

Sedišta za trkačke simulacije:

http://www.playseat.com/gaming-seats

Podeli ovaj post


Link to post

Na tako ozbiljnom volanu se igraju realnije simulacije, kao sto su GTR, LFS R factor

Podeli ovaj post


Link to post

Nisu bile pri ruci da se proba. LFS sam probao, ali mi se ne dopada toliko. GranTurismo je taman kako treba, ali nisam imao volan da ga probam u kombinaciji.

Podeli ovaj post


Link to post

U dobro je nije moj!

 

HAHAHA.

 

Ja sam prisustvovao kada je lik spustao LandCruisera koji je jos na svu visinu imao i Thule kofer...a lampa tacno iznad kola, do tada nisam znao da plastika moze toliko da se razvuce

Podeli ovaj post


Link to post

PRVI VLASNIK

 

Svaki put kada naletim izraz "prvi vlasnik", iza njega ide obavezni dodatak "uvežen iz UNESI_IME_DRŽAVE". Da li je moguće da smo postali toliko vešti spineri ili je u pitanju samo nepoznavanje materije?

 

Ja možda grešim, ali prvi vlasnik je osoba koja je auto kupila u salonu, direktno od proizvođača ili na neki drugi način. U svakom slučaju ona osoba koja je prva taj auto registrovala, bilo gde na planeti, jeste prvi vlasnik. To je jedan i jedini prvi vlasnik, sve ostalo su vlasnici (množina).

 

Ako je čovek prvi vlasnik kod nas, to ne znači ništa. Možda ih je bilo petorica u zemlji iz koje je uvežen. Mi (kupac) to ne znamo, može da zna samo osoba koja ga je uvezla, a ni to nije često slučaj.

Podeli ovaj post


Link to post

Prodajem svoju celicu, prvi vlasnik (na novom beogradu) :D :D

 

btw, trazim stan za iznajmljivanje, 2.0-2.5-soban, nbg-zemun :)

Podeli ovaj post


Link to post

To je sam jedna od zvaka koju ljudi sa malo kokica u glavi pokusavaju da prodaju nekom sa manje znanja ili kokica ne razmisljajuci da ih mozda slusa neko sa malo vise kokica ili samo kako takva glupost zvuci kad ga neko slusa sa strane

Podeli ovaj post


Link to post

Podeli ovaj post


Link to post

Malo off, ali moram da proverim info... Yoyogi, dobih savet da, u razgovoru sa tajlanđankama, prvo gledam u međunožje pa tek onda počinjem sa pićem?! Navodno dosta "lepotica" ima izraslinu više u ergoenoj zoni?!

Podeli ovaj post


Link to post

Fantazija?! Hmmmm... gde napisah da mi je to fantazija?! I zašto imam osećaj da si se našao uvređenim?! Taj info sam dobio sa 3-4 strane, različitih profesija, pa zato pitam... Jednostavno mi je neverovatno da su takvi muškarci isti ili lepši od žena, da ih je vrlo lako pomešati! :blink:

Podeli ovaj post


Link to post
Fantazija?! Hmmmm... gde napisah da mi je to fantazija?! I zašto imam osećaj da si se našao uvređenim?! Taj info sam dobio sa 3-4 strane, različitih profesija, pa zato pitam... Jednostavno mi je neverovatno da su takvi muškarci isti ili lepši od žena, da ih je vrlo lako pomešati! :blink:/>

 

Bangkok (16 miliona) ima duplo vise stanovnika nego Srbija.

 

bkkflight05.jpg

 

bkkflight06.jpg

 

Sasvim uobicajeno, zna se gde stranci i sex turisti idu i tu ima svasta.Tvoji su izvori u pravu iz pogresnog razloga: isli su na mesto gde se onima koji to vole nude "ladyboys". Da li su oni znali gde se uopste nalaze ili su bas to hteli, pitaj ih.

Ekspertiza tvojih izvora je na nivou nekoga iz Suve Reke ko je bio u Beogradu samo u parku kod Ekonomskog fakulteta pa nazad prica i deli savete kako to ide u Beogradu.

Podeli ovaj post


Link to post

stvarno, nisam znao... daj ne zahebavaj, znaci bio sam u servisu kad je covek podigao auto i pregledao sve i kao sve je ok. znam sta je luft u solji, vozio sam nemce pre ovog kineza.

Podeli ovaj post


Link to post

pa racunam mozda ima neko da zna nesto sto ja ne znam ali sam se izgleda zajebao.

 

i nemoj da svojatas temu i forum, seljacki je. pokazujes koliko si nemocan da adekvatno odgovoris na moju ironiju. ti ces da mi kazes gde cu da idem i kome cu da se obracam...

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×