Jump to content
karbi paseo

Karbi & Paseo

Recommended Posts

Dobrodošao Karbi, bio si na okupljanju DB Drag u Ča?

Verujem da je to ta Paseo. Sjajna  je sređena, daj nam više slika. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

hvala swima...bice jos slika...okacicu...a branik je radio shark..u indjiji...

a da i bio sam u czacku sa ekipom na db takmicenju... ;D

Podeli ovaj post


Link to post

dobro dosao :)

vidjam ti auto na parkingu JAT TEHNIKE ako se ne varam..cak smo bili jednom parkirani jedan do drugog :)

lepo sreden auto , nema sta...

Podeli ovaj post


Link to post

Radim u Jat Keteringu.. vidjam redovno takvog istog PASEA na parkingu, ako je tvoj onda se znamo sa parkinga.. ne licno :)))

Podeli ovaj post


Link to post

:) kolega...

bili smo jednom parkirani jedna do drugog... Toyota Celica trula visnja...

pozdrav!

Podeli ovaj post


Link to post

Sjajno. Reci mi jel zadnji branik u planu da se odradi, čini mi se da je ostao fabrički i da malko odudara od spuštenog prednjeg kao i bokova auta?

Podeli ovaj post


Link to post

Šta će ti Davidov auto među slikama...  :P  :D

 

Samo vidi uradi nešto sa tim farovima da ksenoni dođu do izražaja...  8)  :)

Podeli ovaj post


Link to post

ne uplanu mi je sada da auto ide na patos,moram da ga spustim,vracam fabricke branike sa malo dorade,i spustam ga za 4 cm...

a ono je slika sa skupa pa se zadesila....:)a imam ksenone stavio sam ih...

Podeli ovaj post


Link to post

samo jedan savet, probaj sa nekom polir pastom da ispoliras farove....  bice extra..:D

Podeli ovaj post


Link to post

Interesantan mali coupe :)

Podeli ovaj post


Link to post

ispolirao sam farove...ali trebalo bi da ih otvorim(odlepim) i da ih iznutra ocistim ali otom potom...ima tu jos dosta radova...ali polako...

Podeli ovaj post


Link to post

ispoliraj farove,pozutjeli su....sttavi vece felge i doradi zadnji branik....onda ce biti vrh vrhova ;-)

inace dobra podloga za daljnje radove

pozz

Podeli ovaj post


Link to post

kolega sta uradi sa kolima...sta ti je ono sa strane, neko te ogulio...mozda je i bilo a nisam video :)

pozzz

Podeli ovaj post


Link to post

ma imao sam mali problem,scuko sam se na auto putu,udario u bankinu...i sada to treba da poprawim...limarija i farbanje ce me izaci 300 eura i plus sitnice3 neke koje kostaju... :( ali dobro wazno da je swe ok i da je proslo dobro to je najvaznije... :)

Podeli ovaj post


Link to post

VELIKI POZ druze jbg sad vidim da si se vec predstavio u parkingu :)))) aj nas sad malo pocasti sa jos slicica;0)))

Podeli ovaj post


Link to post

×