Jump to content
c9h13no3max

Max i MR2 mk1

Recommended Posts

Pozdrav svima,

 

Ja sam Maletin Zoran iz Novog Beceja, i od pre nekih godinu dana sam ponosni vlasnik toyote mr2 mk1 iz 1989 godine. Posle vise od godinu dana potrage za ovim autom, skoro sam odustao i bas tada se u oglasima pojavio jedan, po slikama veoma pristojan primerak po jos pristojnijoj ceni. Ostale mr2 koje sam pre toga gledao bile su sve u prilicno losem stanju. Ili su bile lupane pa lose uradjene ili uzasno zapustene, trule... (pricam o 2-3 primerka, posto su veoma retke, koliko sam primetio). Da se vratim na pricu, okrenem ja telefon iz oglasa i javi mi se veoma pristojan gospodin i kaze mi da je auto u savrsenom, fabrickom stanju sa par zanemarljivih, sitnih nedostataka i da u potpunosti stoji iza toga sto je rekao. Prica kao i kod svakog drugog... Odmah sutra dan, sednem u auto i odem do Subotice. Vec na prvi pogled vidim da je auto mnogo bolji od svih koje sam video. Ispostavi se da je gospodin od nekih 50ak godina, automehanicar i da mu je to 3. auto u kuci. Kupio je od prvog vlasnika (svog prijatelja iz Nemacke) sa oko 80.000 km i od onda je kod njega. Posle detaljnog pregleda na dizalici ispostavi se da je auto u prvoj farbi, fabricka zastita ispod, bez trunke rdje, sve utegnuto, sve na svom mestu. Auto pazen kao beba, uvek u garazi, redovno servisiran, jako malo vozen...ma sve naj naj! Prosto nisam mogao da verujem! Bio je udaren spreda, naisao je na znak i polomio prednji branik, vezni lim i hladnjak. Nista nije ispravljano i vareno, nego je skinuo te delove sa stranca koji mu sluzi u te svrhe. Ne bi verovao, ali mi je pokazao iskrivljene delove :-)

Uz mali popust se dogovorimo i eto mene na putu kuci u svojoj novoj igracki!

Ubrzo nakon toga sam je spustio za 50mm all around i umesto 14", stavio je na 16". Promenio sam muziku i stavio koji stiker. Popravio par lampica koje su bile neispravne i to je to.

Do sada sam presao nekih 15000 km (kupio sam je sa 182000) i vise sam nego zadovoljan!

Inace, auto je u crvenoj boji, T-top, 1.6 16V T-VIS, N/A.

Za sada toliko, a uskoro cu okaciti i koju slicicu.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro NAM Dosao ! ! !

nadam se da ces uskoro okaciti neke slicice

 

inace Zivnko ;)

Inace, auto je u crvenoj boji

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro nam došao!

 

I ja fotke sa nestrpljenjem očekujem. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam onda video, cora, sta da radim... :)

 

Mislim da znam auto, video sam ga jos svojevremeno na Palicu 2008 godine...

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodosao

:)

Podeli ovaj post


Link to post

Pre neki dan te video u Temerinskoj, skini te bocne nalepnice, atraktivnija je bez toga, sudeci po slikama....

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro dosao!!autic ti je extra!!

Podeli ovaj post


Link to post

Izvinjavam se na odsutnosti, obaveze zovu. :)

@ TRIO_driver: Stvar ukusa. Nalepnice lepse izgledaju uzivo, bele felne ne odskacu toliko od kompletne slike kad ima jos nesto belo na autu.

@ Zix: Tnx!

Bio sam danas na Opel skupu u Zr-u, pa me interesuje ima li najava za neki skup skoro? Nisam nista uspeo da pronadjem na forumu.

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala wewerice! Malo smo u off-u, ali nema veze ;D

Fino zvuci, nadam se da cu uspeti da se organizujem i dodjem.

Podeli ovaj post


Link to post

×