Jump to content
Mr Nebojša

VIDEO: AE86 / GT86 / 86 / FRS

Recommended Posts

u potpunosti se salzem :D

Podeli ovaj post


Link to post

Podeli ovaj post


Link to post

Podeli ovaj post


Link to post

Hachi-roku, parkiran ispred firme (zgradu dele IBM, Oracle i moja firma). Bas od 1. marta, ove godine, od pre 7 dana.

 

tcs8601.jpg

 

tcs8602.jpg

 

Znacka mu jeste stilizovana:

 

tcs8603.jpg

 

Life style car:

 

tcs8604.jpg

 

tcs8605.jpg

 

tcs8606.jpg

 

Vidim ga posle kako ulazi u kola, mislim da je salesman u Oracle, sa njihovog sprata je usao u lift. Mlad covek. Prodajuci Toyoti, i on zna da treba da ima Toyota car.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja juce na vozdovcu video istu ovaku, nase table. Stara 2 nedelje :D

bas je nekako mocno izgledala pod ulicnim svetlom :D

Podeli ovaj post


Link to post

@ yoyogi - pa da, mora da vozi Toyotu, pa izabrao tamo neki dosadan model! :D Ne znam da li je do opreme, ali mi se čini da je malo bolje opremljen u odnosu na EU verzije?! :huh:

 

@ ivan91 - koliko se zna, u Srbiji ih ima dve - crvena i narandžasta sa crnim prugama... otkud ti to da je stara 2 nedelje?! Ove dve su "malo" duže na putevima...

Podeli ovaj post


Link to post

Ima fabricki dodatni bodykit, a ocigledno je ljubitelj, jer nije slucajno 86 na tablici.. :)

Podeli ovaj post


Link to post

@ yoyogi - pa da, mora da vozi Toyotu, pa izabrao tamo neki dosadan model! :D Ne znam da li je do opreme, ali mi se čini da je malo bolje opremljen u odnosu na EU verzije?! :huh:

 

@ ivan91 - koliko se zna, u Srbiji ih ima dve - crvena i narandžasta sa crnim prugama... otkud ti to da je stara 2 nedelje?! Ove dve su "malo" duže na putevima...

Moguce da sam dobio pogresnu inf, nisam pricao licno sa vlasnikom :)

Podeli ovaj post


Link to post

Nikad ne angazuj siromasnog advokata i nikad ne kupuj od bogatog prodavca, kaze 100 godina stara poslovica.

 

Vlasnik ove GT86 mora da je dusa od coveka. Bogati prodavci voze Lexuse a on 3-4 puta jeftinije surogate

Podeli ovaj post


Link to post

@ Trio - da, da, tablica i meni zapa za oko, a pitah za kit jer videh da ih ima u ponudi za nase trziste, ali opet, ko ce ga vise znati sta je kome osnovna ponuda... Znas i sam koliko zna biti razlike u EU, mogu zamisliti u svetu. :)

 

@ yoyogi - ma lepo je voziti se u "ladjama" tima LS i GS, dzipovima poput LC V8, ali... Kazu da osmeh produzava zivot... uz (bi)turbo, GT86 bi svakome produzio zivot za bar 20 godina... ;):)

Podeli ovaj post


Link to post

Podeli ovaj post


Link to post

×