Jump to content
Mr Nebojša

VIDEO: AE86 / GT86 / 86 / FRS

Recommended Posts

cosworth%20brz.jpg

Cosworth je još ranije objavio kratak teaser video kojim je najavio svoj FA-20 power paket za Toyotu GT 86 / Subaru BRZ, a u međuvremenu je objavljeno nekoliko novih detalja.


To znači da je Cosworth ponudio pojačanje 2,0 litarskog četvorocilindraša koji će umesto fabričkih 200KS raspolagati i sa 280KS.


U ponudi će u stvari biti više paketa za pojačanje, od Stage 1 sa 215KS pa do Stage 2 kit-a sa pomenutih 280 konja.


 

U paketu će biti i sportski izduvni sistem, veliki zadnji spojler, trkačke trake, kao i Cosworth oznake.  


Cosworth je inače ranije najavio i jaču verziju, i to sa svih 330KS, kao i trkačku varijantu sa 380KS.


 


autoblog.rs


Podeli ovaj post


Link to post

Ova fotka mi je kao pozadina na dvd playeru od kako sam ga ugradio :)

 

AY0F3304.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Azdaha 880HP @ 2.2 bar

Podeli ovaj post


Link to post

Loodilo,ide skoro dobroko moj 1.6

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

channelart.jpg

 

Pratim ovaj kanal "B is For Build" vec duze vreme a zaboravio da okachim video pa kome se svidi imate da se nagledate samo tako, uglavnom dosta radova u garazi na 2 BRZ-a, ja sam se pronashao bash, kao da sam radio sve ovo na kolima shto su i oni :)

 

https://www.youtube.com/channel/UCl4-WBRqWA2MlxmZorKOV7w

Podeli ovaj post


Link to post
VIDEO: Toyota GT86 sa Ferrari motorom za Deda Mraza
 
 

 

gt86_ferari_motor.jpg

 

Ako ste ljubitelj Toyote onda ste sigurno čuli za projekat Toyota GT86 sa Ferarijevim motorom. E, vidite, sada je cela stvar otišla korak dalje. U susret novogodišnjim praznicima "nabrijani hachiroku" je zasijao u potpuno novom odelu. Nastavak priče pogledajte u videu ispod.

 

 

 

Izvor: TOYOTA club Serbia

Podeli ovaj post


Link to post

 

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

×