Jump to content
Liftman

Me&My Liftback 1.3SR

Recommended Posts

Glasajmo za glasanje :D

Podeli ovaj post


Link to post

koju dimenziju diska si uzeo?

speedline marakana je lep tocak za ovaj auto nista ja tu ne bi menjao :D

Podeli ovaj post


Link to post

257mm 

 

nasao jedva, nasao sam i 254 po nekim prodavnicama ali nisam hteo da narucuju.

 

Ostalo mi je samo da prebacim anker patna na kocnice da budem miram pre kisa. 

 

Maracana ako odlucim da ostaju isle bi u zlatnu boju. Pri tom dve gume su odlicne 195/45 GY F1 ali su mi malo nize jer ivicnjak gde parkiram sa njima kacim tacno za toliko koliko su nize od 195/50, pa stalno moram u rikverc da ulazim

Podeli ovaj post


Link to post

post-1184-0-88499300-1514141468_thumb.jpg

 

post-1184-0-23499000-1514141517_thumb.jpg

 

post-1184-0-39469900-1514141604_thumb.jpg

 

Malo sam se igrao sa starim projektorima. Napravio sam funkcionalne LED projektore. Bez problema rade dva sata koliko sam ih pustio probno. Testirao napolje uz adekavtno hladjenje. 10.000Lm imaju...mada vise verujem u ono sto vidim ili kad uporedim. Trenutna je mrtva trka izmedju ovog i xenona. Tj. gde xenon ima manu tu je LED...i obrnuto.

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

Odlicno :) daj malo detalja sta i kako si uradio? Jesu samo za duga svetla ili je moguce koristiti ih za kratka? Ja sam razmisljao o konverziji na led ali jos uvek je cela konverzija jako skupa a jeftinije opcije mislim da nisu pouzdane.. I na kraju mislim da odradim kratko u xenon a dugo u led.

Ako bi mogao da uradis neki diy bilo bi odlicno :)

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

@Liftman jesu to oni diskovi koje smo ganjali preko Febia? msm Blue Print  :viber14:

Podeli ovaj post


Link to post

Ako je tesko pronaci prednje diskove za GTi moze za slicne pare da se uradi swap na vece kocnice. :)
Ali o tome neki drugi put... Koga interesuje neka mi pise na pm :)

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

@wewerica tesko je naci,ali se lakse nadju nego da se sve prepravlja.  :viber14:

Podeli ovaj post


Link to post

@MikSa nema prepravki sve leze sraf na sraf.

 

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Zdravo Miksa, dugo te nisam cuo ni video. Da, bas ti diskovi su zavrsili kod mene....srecom :) Hvala ti!!

 

@wewerica, sto se tice stavljanja veceg diska....sada bih se susdrzao sobzirom da od 01.01.2018. ide mnoogo jaca kontrola na tehnickom i od strane pandura pa da bas ne tovarim jos jednu stavku sebi za vrat.

 

E da, sto si me izbrisao iz prijatelja na fejsu?

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Zamolio bih vas da to rešavate privatnim porukama ili pozivom, da ne čitamo mi na forumu.

 

Hvala

 

M9 + TT

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

@Liftman Zdravo zdravo.. evo mene posle jako dugog vremena,  :viber14:  a da se nismo culi to stoji,jos od onda kad si mi bese obecao nabaviti Hladnajk za Toyotu preko nekog druga iz PA   ;)  al nmw nasao ja  :)

@Milos CTS  ovde nema privatnosti..idemo sve javno  :lol:

Podeli ovaj post


Link to post

Tako je Miksa, ali si zaboravio da cu ti javiti kad dodje lik iz inostranstva. Ali si ti ubrzo posle toga javio da si nasao. Svaki deo za koji god mogu da ti pomognem cu ti uvek pomoci, kao sto si ti meni pomogao za diskove.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

×