Jump to content
Liftman

Me&My Liftback 1.3SR

Recommended Posts

Pa da se predstavim i ja....

 

Milan i Moja lepsa strana Toyota Liftback 2E-E 1.3 SR

 

Od 2009 sam vlasnik i prirasla mi je za srce odmah. Nikada nisam razmisljao o Toji ali drug je nekoliko godina pre kupio hatchback-a 1.6 i vozio sam ga celo leto 2009 i rekao da je ovo auto za mene. I nisam se nikad pokajao za ove tri god.

 

Trenutno radim na projektu pravljenja boljih farova jer mislim da samo Yugo ima gore farove od njega (mozda cak ni on). Nekako sam nasao jeftinije farove (po otpadima traze 35e za komad) i ubacujem projektore Morimoto H1 sa maglenkama i dnevnim svetlima. Trebalo bi da lici na nesto ovako

 

http://imgur.com/pa2Q7

 

Ako budem uspeo bacam se kasnije i na ugradnju klime

GT-i instrument table i prednjih sedista

zatamljivanje stakala

LED cele zadnje svetlosne grupe (sa jakim dioddama) Drug je juce bas u sedan uspeo da ubaci komplet sve od LED, pa ako bude hteo okacice slike

el retrovizore

podesavanje volana

GT-i down lip - donji spojler sa GTia

 

Trenutno u kolima imam

el prozore

el podesavanje farova

centralnu i daljinac

bi-xenone sa led pozicijom

podesiva sedista

osvetljenje kabine iznad vozaca (nista posebno ali veoma retko naci)

 

Slikice...

 

http://imgur.com/APjL1

http://imgur.com/5MyRE

Podeli ovaj post


Link to post
:welcome: to the club! :thumbup1:

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodosao

:)

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala ljudi, nadam se da cemo se svi uklopiti

 

Za sada nista od novijih slikica jer je "gospodja" prljava i radio sam prednji rub na par mesta izasle pubertetske bubuljice pa jos nisam stigao da ofarbam. Mozda se vidimo kod bazena pozzz.

Podeli ovaj post


Link to post

acd4f.th.jpg

 

p1511101248.th.jpg

 

Svetlo u kabini mi je otprilike mala zamerka za Toy pa sam uspeo da sam uradim upgrade osvetljenja prednjeg dela. Sada nocu vidim sta muljam po rukama :) :)

Podeli ovaj post


Link to post

slikaj to po mraku da i mi vidimo razliku :D

Podeli ovaj post


Link to post

`ocu cim ufatim bolji aparat

 

*********** Nasao sam zanimljivu ponudu***********

 

T10 LED 1W sijalice za poziciju ili osvetljenje registracije ili zasta ko hoce. Ko zna sta znaci 1W za LED zna koliko su jake. Cena je 250 za par (dve), ako nas bude vise imace i popust na kolicinu.

Podeli ovaj post


Link to post

:welcome: Evo ti link pa pogledaj u praksi šta znači 1W kad je led u pitanju.

 

 

Pozdrav.

Podeli ovaj post


Link to post

Zimska operacija

 

Ubaceno i light delay off ali mnogo drzi ..30sec tako da back to the drawing board.

 

Unutrasnje svetlo sam prebacio na 2 x 20x18.000mcd, nocu toliko svetli da moze slobodno da se cita font 10, ali je mnogo svetlo pa ne mogu dobro da slikam tj nije verna slika, al postavicu pa ko provali

 

post-1184-0-81160900-1352671997.jpgpost-1184-0-94963100-1352672552.jpgpost-1184-0-87334900-1352671880.jpgpost-1184-0-91445700-1352674269.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Da pohvalim osvetljenje instrument table, izgleda odlicno uzivo.

Osvetljenje kabine se ne moze proceniti po danu, ali slika obecava. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Jbte...kakvo ludilo...kada ćemo ovo uživo da gledamooo? :good:

Podeli ovaj post


Link to post

Gde si nabavio tu tablu majke ti.Vidjao sam je samo po stranim forumima a kod nas jos nisam,osim sad kod tebe.

Podeli ovaj post


Link to post

Pa zar ne provaljujete shalu jbt!? :lol:

Podeli ovaj post


Link to post

He he a niko nije provalio digitalnu klimu.

 

Ovakva "tabla" kosta sa prevozom preko 500$. U martu je jedan lik prodavao iz USA i prodao je za pet dana. Za uzivanje u ovakvoj tabli nema cenu i mozda bih i skupio pare. Ovako nesto je retko za videti a ne naci kao polovan deo. Imalo je i na Novom Zelandu ali je za desnu stranu. Mislim da ni u Toyoti ne znaju za ovo vise

 

Nego problem je drugi, kablovi ne postoje u nasim kolima za ovo. Obrtomer je mehanicki, cak je i merac goriva u rezervoaru drugaciju. Plus sto ima merac tvrdoce amortizera, to je imao karavan 4x4 i komp za potrosnju goriva na 100km/ml

Podeli ovaj post


Link to post

...evo ja ću prvi da budem magare---ia,ia,ia...ali neka mi sad neko objasni u čemu je poenta? Cela zaje.ancija da bi nam opisao tablu...???

Podeli ovaj post


Link to post

×