Jump to content
Liftman

Me&My Liftback 1.3SR

Recommended Posts

Kakvi ste majstori da izbegnete odgovor na konkretno pitanje.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja tek sada provalio sta si pitao

 

U motornom prostoru kao na slici gde je cantra za kociono ulje...tu je mala kutijica pise DIAGNOSTIC , ubodu se dve zicke kao na slici 2 i na instrument tabli ocitas koji broj greske pokazuje....a pokazuje ti treptanje Check engine lampice ;)

 

photo_zps8dce6388.jpg

 

2009-10-27_135301_DLC90CorollaFig01.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

To se radi samo ako ti gori check lampica ili moze i da ne gori a da ima neka skrivena greska?

Podeli ovaj post


Link to post

obicno ne gori :(

Podeli ovaj post


Link to post

Kod starijih nije kao kod novijih...moras sam da proveravas da li postoji greska....ali zato kad ostane ukljuceno posle startovanja...turn off the car, and RUUUUUUUUN :D

Podeli ovaj post


Link to post

kod tebe se nalazi sa zadnje strane motora ispod usisne grane.

osluskuje detonacije i retardira paljenje :D da ne bi doslo do situacije da se klip i ventil stignu

Da se klip i ventil stignu? Zar ovi 4age sa 16v nisu bez vvt-a?

Podeli ovaj post


Link to post

....ali zato kad ostane ukljuceno posle startovanja...turn off the car, and RUUUUUUUUN :D

ahhaahahhaaaahahahhha e vala dobar si,nasmeja me do suza :D  :lol:  :lol:

Podeli ovaj post


Link to post

Evo i mene posle duzeg vremena.... :)

 

Uglavnom nisam bio kod kuce tako da me i racunar nije video. Vidim da ima promena sa sajtom sto mi je drago, samo mi nije jasno kada sam se logovao na nov sajt....vratio je izgled starog... 

 

Prakticno na kolima nisam nista radio celo leto, imam par slika iz Maja samo :) posle cu dodati jos :)

 

FSCN0495.jpg

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Vratio se bludni sin posle toliko vremena :D

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro ti nama došao opet, dugo te nije bilo.

Kako misliš drugačiji sajt? Misliš na forum? Skroz dole levo imaš opciju da promeniš temu kako želiš da ti izgleda forum. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

A sto si bio lenj i nista nisi radio na kolima

 

Послато са SM-G360F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Zato sto je Toyota dosadan auto. Sipas i vozis :)

Welcome back, Liftboy.

Podeli ovaj post


Link to post

Vala, odmarao sam mozak u totali.....

 

Jedino sta sam uspeo je da nadjem koliko toliko polovna krila sa povrsinskom rdjom i mogu da kazem da je peskarenje majka :D

 

Tnx svima :)  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:


0_02_01_271d3c551cca75194a1548d0fefd7be8

 

0_02_01_2b9914034b2de96b7715a60e1e46c8e8

 

0_02_01_059043f727e4d32a9396c43746a13c12

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

@@Liftman dosta si odmarao ;)   red je nesto i poraditi na Roli i na spoljasnje izgledu.. :)  

Podeli ovaj post


Link to post

I šta se dešava sa ovom crvenom lepoticom? :toyo:

;)

 

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Auto je prelep, svaka cast druze, vidjao sam je pre par godina kod zeleznicke sa starim farovima :)

Gde si nasao lip ako nije tajna? Mnogo dobro izgleda, slicno bih uradio na mojoj :) 

Evo i par slika sto sam uhvatio jos pre par godina :)

post-2441-0-30850200-1500702989_thumb.jpg

post-2441-0-13220700-1500702996_thumb.jpg

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

@laki72

 

Pozdrav laki, a i ostalima. Da, zaista me nije bilo na forumu, ali to je neka druga nezavrsena prica. 

 

Ispostovacu svoju temu i bilo koga sto zanima vezano za auto da moze da vidi ili procita sta se desava sa autom.

 

Usporio sam previse sa radovima na kolima koji su se i dalje sveli na prednja krila na zalost. Sad sam video u prethodnim postovima da ce skoro godina kako sam ih spremio za farbanje a i dalje stoje samo sa zastitom na sebi...srecom sa zastitom, samo mi rdja ponovo treba... :)

 

Ali za to moram da krivim vreme. Planirao sam krajem Maja da ofarbam parcijalno auto, prednja krila sa novom haubom, ali od kise nije moglo da se sastavi 4 dana lepog vremena. Na zalost komora profi za farbanje je ispala veoma skupa pa sam morao da odustanem od te varijante. Po planu je znaci trebalo da se krajem Maja ofarba prednji kraj, skoknem do Madjarske i po povratku da ofarbam ostatak kola. Naravno kisa je opet rekla svoje i posle kad sam gledao da sve pomerim posle Juna...iskocilo mi je da onda ako ofarbam napred onda tek u Avgustu(mozda) mogu ostatak auta. Ali ni to nije bas izvodljivo jer onda bi prednji kraj bio previse dugo izlozen na Suncu u odnosu na tek ofarbani zadnji kraj pa se plasim da ce se videti razlika u nijansi prednje i zadnje boje. A da ofarbam krila i haubu pa da me cekaju do farbanja zadnjeg dela....to tek ne bih zeleo. Eto zasto nista nisam uradio :(

 

Mnogo price malo slika.

 

Presao sam na vece diskove. 

 

WP_20170527_01_29_21_Pro.jpg

 

WP_20170527_01_30_21_Pro.jpg

 

WP_20170527_03_11_33_Pro.jpg

 

WP_20170527_03_11_19_Pro.jpg

 

WP_20170527_03_11_42_Pro.jpg

 

WP_20170527_03_23_20_Pro.jpg

 

 

 

Zimus sam ispeskario prednje celjusti sa nosacima i ofarbao u Toyota Super red 2 boju

Sada sam na originalnim GT-i kocnicama od 257(negde se moze naci i da su 254 ali ovo je pisalo na kutiji)

  • Upvote 5

Podeli ovaj post


Link to post

@Aleksa AE92

 

Pozdrav i tebi, video sam ti temu, srecno sa autom. Nista bolje od sredjivanja auta. Spojler je sa G3 VR6 il GTI...isti su. Prepravke skoro da i nema

 

s-l300.jpg

 

 

Evo jos jedna kod zeleznicke, cisto da imas za uporedjivanje :)

 

WP_20170505_14_21_48_Pro.jpg

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

@Liftman Sad je još lepša sa ovim felnama :) Hvala puno na informacijama! :)

Podeli ovaj post


Link to post

Hm....jesu lepe felne al mi je ovo peti set felni....previse sam se zaigrao. Tako da ce ove najverovatnije na dobos i to uskoro. 

 

Evo jos jos nekih slicica

 

Stavio Denso svecice K20TT i sa novim svecicama motor radi potpuno ... isto, nista se nije desilo, radi isto kao i sa starim. Promenio sam ih zato sto komplet kosta 900 din :D

 

WP_20170521_16_59_57_Pro.jpg

 

WP_20170521_18_07_48_Pro.jpg

 

WP_20170521_18_08_06_Pro.jpg

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Koje su velicine felne? Ako se bude para za par meseci, a budes prodavao, cucemo se mozda nesto da se dogovorimo  :viber14:

Podeli ovaj post


Link to post

Farbaj ga ili celog ili nista, ebesh to od pola i do pola. Samo komplet da bi bilo kako treba

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Znam...sve ili nista....ali kisa ove god me upropasti...a i sada vrucine....ili mozda je do mene...hahahah

 

@Aleksa Felne su mi sve 15, jedino OZ Route su 14, ali su bez guma....I njih prodajem, jedino sto su sada otisle ponovo na poliranje. ovaj put idu do ogledalo efekta.

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam ti video rollu sa ovim felnama . Ubedljivo najbolje stoje na rolli te godište. Brutalno Učo :) 

Baš si ih ubo.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

E pa Piske moracu onda da otvaram raspravu :)

 

Sad me vec kolebate koje felne da oglasavam na prodaju. Mislio sam ove Speedline jer dve imaju 195/45 gumu sto mi nekako suvise nizak profil, OZ su ionako bez guma sada. Intre sam nabavio takodje dobre gume i moja omiljena Canonica Racing.

 

Ako se bude jos neko javio da ima favorita.....hmmm.. moracu onda okacim slike sa svim felnama pa glasanje

Podeli ovaj post


Link to post

×