Not seeing a Na Vrh Stranice? Go to our FAQ page for more info. TcS Paket kozmetike za Vašeg ljubimca - TcS store - TOYOTA club Serbia Forum

Skoči na sadržaj

EnglishFrenchGermanJapaneseSerbian
slika

TcS Paket kozmetike za Vašeg ljubimca

• Molimo vas ulogujte se kako biste odgovorili
Nema odgovora na ovaj post

mitar_bgd

mitar_bgd

Napredni član

• TcS Korisnik
  • PipPipPip
  • 1324 poruka

Odlikovanja

Poštovani Toyotaši, učesnici #7 TcS skupa

U prilici smo da vam po promotivnoj ceni ponudimo paket kozmetike renomiranog italijanskog proizvođača. U paketu se nalaze sledeći proizvodi:

-PULIMAX - univerzalni deterdžent za unutrašnjost automobila (boca sa prskalicom 500ml)

-DIAMANT PLAST - sprej za revitalizaciju instrument table (boca 125ml)

-ODOR BACT OUT - sredstvo za dezinfekciju klima sistema - uklanja neprijatne mirise ( boca za jednokratnu upotrebu 150ml)

-FAST CLEANER - sredstvo za brzo čišćenje i poliranje ( boca sa prskalicom 500ml)

Paket se nalazi u posebnoj torbici atraktivnog izgleda i praktične primene, Na poleđini torbice nalazi se čičak traka tako da se lako može prikačiti na unutrašnjost prtljažnika. Uz svaki paket dobija se i uputstvo za korišćenje svakog proizvoda.

Evo nekih fotografija kako to sve izgleda:

postavljana slika postavljana slika postavljana slika postavljana slika postavljana slika

postavljana slika postavljana slika postavljana slika postavljana slika postavljana slika

postavljana slika

Redovna cena ovog paketa je 2.000,00 dinara.

Oni koji žele da preko TcStora nabave ovaj komplet dobijaju popust od 40% i cena je 1.200,00 dinara.

Članovi Toyota cluba imaju EXTRA popust 50% od redovne cene, tako da ih paket staje samo 1,000.00 dinara.

Prijavite se ovde i na Košutnjaku u nedelju 14.10.2012 preuzmite svoj paket.

Pozdrav!
  • 0
TOYOTA club Serbia- Corolla E12 HB 1.6 VVTi

Give me some sunshine, give me some rain, give me another chance, I wanna grow up once again!

0 korisnik(a) čitaju ovu temu

0 član(a), 0 gosta, 0 anonimnih korisnika

Temu prosetilo ukupno 0 članova

Toyota klub Srbija prijateljiToyota klub Srbija prijateljiToyota klub Srbija prijatelji