Jump to content
Propeler

Toyote u prolazu

Recommended Posts

Kod nas na HCS forumu imamo slicnu temu gde kacimo fotke Hondi koje sretnemo u prolazu a nisu "nase". Kod Vas nisam nasao slicnu temu pa sam je otvorio ovde.

To sam uradio iz samo jednoga razloga a to je sto sam danas u Subotici video prelepu mr2 koje nema u "Predstavljanju clanova". Toyota je na SU table ali je do sada nisam vidjao po gradu, mada se nakon ove preregistracije pojavilo egzoticnih vozila u gradu.

 

Ima jos jedna mr2, prethodne generacije, isto crvena i sjajno ocuvana pa cu postovati i nju kad je nahvatam. :)

bbdbf48765522a0d019ce292f949e837.jpg  20380c0a71e6a2487f1bae2af3c6b354.jpg  5bad4e240cad2201a73de0cbe0a763f6.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Treba "uvaliti" one flajer-e nasheg foruma ovakvim primercima :)

Podeli ovaj post


Link to post

Treba, slazem se. Ovo je bas retka egzotika. :-*

Podeli ovaj post


Link to post

Aaaaa @Dzvini, tebi veliki minus, ja sam mislio da ti šaljem nove a ti još stare nisi raspodelio :D HAHAHahahaha Šalim se naravno.

@ Propeler, tema je sjajna, hvala ti što si je pokrenuo, by the way auto je sjajan!

Podeli ovaj post


Link to post

Znam za taj AW11 MR2, to je motor 1.6, crvene boje, frajer je stavio Ferrari oznake, stvarno izgleda kao mali Ferrari... :)

 

Ova bord je SW20 piksla, kao od Vlade Koraca.

 

Evo malo egzotike, braca Rusi zagospodarili NIS-om, pa su doterali i malo egzotike..

 

Camry V6, sa aftermarket felnama, USA model, neko 2005+ godiste..

 

post-68-132930693853.jpg

post-68-132930693908.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Dajte ljudi, tužiće nas neko za špijunažu. :D Subzero, jesi li mogao manju fotku da okačiš? :D

Podeli ovaj post


Link to post

Jeste steta, ali u pitanju je FIAT X1/9 (Bertone) 1300ccm 73ks, a ne Toyota MR2 MKI.

 

Sta vise, imao sam takvog, ali 1500ccm 85ks.

Podeli ovaj post


Link to post

@Sule, svaka čast, stavarno vrstan si auto poznavalac ne samo Toyote već svih automobila. Ako se sećaš, verujem, targa na tom autu se montira na haubu zar ne, inače jedino to bih mogao da dodam jer sve ostalo si ti već ostalo rekao. Još jednom , svaka čast.    ;D

 

Da se vratimo temi.

Ja sam bio u prolazu na sajmu automobila u BG-u kada je prvi put predstavljen (po mom skromnom mišljenju) najbolji terenac ikada napravljen.

Imam i snimak kada sam bio u kabini i kada su ga sasvim slučajno startovali na dugme.Čim nađem postavljam ga.

Uživaj te.  ;)

 

PIC-0056.jpg

PIC-0057.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Fiat: Aluminijumski crni krov se smesta napred ispod haube. Zaglavi se u gumene drzace i mogu reci da je prednji gepek prilicno veliki, ni zadnji nije zanemarljiv, ali je vruce od motora. Iako su skoro isti, mislim da je na X1/9 prostor bolje iskorisce, neko kod MR2 MKI. Na pr.rezervni tocak je u rupi iza suvozackog sedista.

Jbg u studiu Bertone nisu bas sisali vesla.

Podeli ovaj post


Link to post

Idemo dalje.

Ajmo malko jače ekskluzive:

 

imag0010o.jpg

imag0013c.jpg

imag0011a.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Evo nesto sto se meni jaaaaaaaaako dopada...

 

Izvinite zbog kvaliteta slike...

 

slika012.jpg

 

slika011.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Nije u prolazu, ali eto...  :D

 

image207a.jpg

 

image206w.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam uspeo da je uslikam ali moram da prenesem moje vecerasnje impresije sa jednom Toyotom. Jedan moj drugar je do nedavno imao obicnu Corollu 1.3 XL i sada je kupio takvu Corollu ali za americko trziste.Mislim da je 92 godiste i pripadala je do pre par godina Spanskoj ambasadi u Beogradu.Idealno ocuvana i skoro netaknuta presla samo 140.000 km.Sva moguca oprema koja je mogla da se ubaci u nju u to doba je u njoj: klima, alarm, centralna brava, oni izbaceni branici za USA trziste, kojekakvi grejaci, automatski menjac i na kraju poslastica 4A-FE motor od 1600 ccm.Boja: crvena.Posto se nismo duze videli rekao sam mu da postoji klub i nateracu ga da se uclani. Nisam imao priliku da je provozam jer smo se borili sa klincima u obliznjem parkicu ali cu je slikati i probati u sto skorije vreme. Ako ga vrbujem u klub sam ce nam se predstaviti.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja slikam, ali me nesto mrzi da kacim..

 

Matrix USA, Celica 1992 coupe, ne liftback, Corolla 1977 4 dr i 2 dr sedan, Lexus gs450h bez tockova, itd... :)

Podeli ovaj post


Link to post

TRIO ti bar i slikaš, mene mrzi.... evo par modela koji nisam slikao:  Lexus IS300, GX470, RX300, Toyota Highlander, Celica 91 Cabrio, Yaris 1.5 TS, Carina E GT, Surf, Corolla 91 za japansko i afričko tržište, itd...  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam pre nekoliko nedelja spazio Yaris TS, stigao ga i zaustavio...dao mu flajer za nash klub ali nema ga josh uvek, rekao je da ce se uchlaniti kada stigne...malisha ima neki muffler i traku/foliju na zadnjem staklu...simpatichan totalno prdavac :) Nemam sliku jer sam vozio i divljao tada :) bilo prelepo vreme...

Podeli ovaj post


Link to post

Ono je Matrix o kom sam pricao... :)

Jeste, matrix, brutalno izgleda ;)

 

Matrix se samo po američkom tlu može videti, retki su kod nas, a i ovaj je koliko vidim sa američkog tla, bar po registraciji.  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Moj ortak u Chicagu vozi Matrix, bio sam kod njega pre 2 godine i vozao se 5 dana u njemu...apsolutno se ne secam auta kako izgleda unutra...nishta specijalno verujem, chim je tako...:D

Podeli ovaj post


Link to post

×