Jump to content
Propeler

Toyote u prolazu

Recommended Posts

Sasvim korektna Toyotica Ts po meni,neizgleda mi nesto budzeno i udarano :huh:  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Sasvim korektna Toyotica Ts po meni,neizgleda mi nesto budzeno i udarano :huh::)

Zadnji shtopovi su od restyling modela zasto treba proveriti ako je auto i dalje na prodaju.

Podeli ovaj post


Link to post

Joj al je onaj novi prius ruzan, mucenik kao premijera niko da ga pogleda

Podeli ovaj post


Link to post

Hahaha...to je Mirai...

 

 

 

Prius je jos ruzniji ...hahahhah

 

DSCN8680.jpg

 

DSCN8688.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Kuku, honda i toyota ko da se nadmecu ko ce napraviti ruzniji auto ovo u japanu i aziji moze da prodje ali u jevropi jok.

Podeli ovaj post


Link to post

Prvi kontakt sa ovim priusom je bio iz ugla poslednje slike i samo sam pomislio "ovi nisu normalni". Prednji deo i nekako, ali sta se desilo u dizajnerovoj glavi kad je krenuo dalje od B stuba to je misterija.

Podeli ovaj post


Link to post

Мени Мираи изгледа сасвим добро за ово време... док је Приус баш косоок... бар да су му дали мало женственије црте ;) овако ко из цртаних филмова...

Podeli ovaj post


Link to post

Auu naopako na sta lici prius.

A felne kao sa bicikle da su stavili...

Podeli ovaj post


Link to post

Meni su korektni,mozda zadnji deo Priusa malo cudno izgleda ali ok,svaka roba nadje svog kupca ;)  :D

Podeli ovaj post


Link to post

Meni je novi Prius mnogo lepši od starog. Nekako mi ovaj dizajn ide uz to da je auto hibrid i budućnost! :)

Podeli ovaj post


Link to post

@Liftman Daj postavi još neke fotke 

Podeli ovaj post


Link to post

jel vam poznata drustvo Ceca TS?  :D iz TcS ;)  lici mi na Nessinu bivsu :)

 

post-2218-0-11949700-1458771623.jpgpost-2218-0-48585800-1458771625.jpgpost-2218-0-19702900-1458771627.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Kako je ruzna sa ovim tockovima.

Podeli ovaj post


Link to post

Nessa> a ipak nisam pogresio ;)  vidi kako izgleda uzivo,zbog tog  u oglasu stoje tvoje slike :)

Podeli ovaj post


Link to post

I sadA kada je vreme odradilo svoje, auto je mrak.

Nikada mi neci biti jasna odluka koju je donela Toyota, da ugase Mr2, Celica i Supra modele... :(

Podeli ovaj post


Link to post

Miksa sta joj fali osim sto je zimski set na njoj.

Inace drugar moj zivi u kraju gde se nalazi auto kaze da izgleda odlicno osim sto ima celicare za zimski set i da joj tako ruzno stoje...sto se i vidi iz prilozenog. ;-)

Podeli ovaj post


Link to post

Felne i usoljen auto kvare sliku, kod Nesse nije video so ni čelične felne nikad.

Podeli ovaj post


Link to post

Nzn drustvo meni se nesto nesvidja kako sad izgleda,pomalo mi deluje zapusteno :)

Podeli ovaj post


Link to post

9d9cac43b425c80c09e701d6428f5ddb.jpg

 

Pravi 'automobil' :D

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Od jednog poznanika je otac vozio ovakav tamo oko 2002 godine. Ista je boja pa buduci da su bas retki pogotovu u toj boji moze biti da je to taj isti auto :)

Podeli ovaj post


Link to post

×