Jump to content
Propeler

Toyote u prolazu

Recommended Posts

Ovo sam preksinoc ulovio na Bezanijskoj kosi, na zalost zurio sam pa nisam mogao da cekam vlasnika ali sam mu zakacio flyer na retrovizor.

 

hpim0007.th.jpg

 

hpim0006.th.jpg

 

hpim0005.th.jpg

 

hpim0004.th.jpg

 

Podeli ovaj post


Link to post

Odem jutros u vojsku, i zaprepastim se! WTF! Ajde znalci, koji je ovo model? Inace uredno postavljen flajer, i sve po propisu  ;)

 

slika020.jpg

 

slika021.jpg

 

slika022.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Da ga prevedem, to bi bilo nesto kao Corolla EE90 Coupe za americko trziste, verovatno je 1.6 unutra, AE92/96 sasija...

Podeli ovaj post


Link to post

corolllllllllllllllllla bila jedna u banja luci blentavo lud auto ide bolje nego neznam ni ja sta ludo burazere ludo ... samo od te u bl nema vise nista malo se prevrnula

Podeli ovaj post


Link to post

moglo bi se reci jos jedna retkost na nasim drumovima:P

Podeli ovaj post


Link to post

mislas black top uvalis i imas i ti 20v

Podeli ovaj post


Link to post

Edi, Snakes, Uros i ja smo juce u Novom sadu dok smo sedeli ispred Merkatora videli neku crvenu Toyotu. Obzirom da smo bili zbunjeni prvenstveno time sto je taj auto Toyota, pomalo nas je bio i blam jer niko od nas nije mogao da kaze koji je to model. Kada smo krenuli ka Bg-u ponovo sam je video bila je jedan ili dva auta ispred mene. Nekako sam se provukao do nje i sad znam da je to :

 

toyotasolaracoupeext5.th.jpg

126972006toyotasolara.th.jpg

2ndtoyotasolara.th.jpg

 

 

Toyota SOLARA ( CAMRY )

 

Imala je ruske tablice pa zato nisam jurio za njom da im dam flyer. Mozda Trio zna nesto vise o njoj. Trebalo bi da je u njoj motor 3.3L.

Podeli ovaj post


Link to post

Mitre, ja bih je prepoznao...  :)  Model pravljen samo za SAD, jedan je od poželjnijih modela za *určenje. Što se motora tiče, čini mi se da su se ubacivali taj V6 3.3 i R4 2.4 kubika...

 

O ovome ti pričam...  :)

 

solara.th.jpg

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Odem jutros u vojsku, i zaprepastim se! WTF! Ajde znalci, koji je ovo model? Inace uredno postavljen flajer, i sve po propisu  ;)

 

slika020.jpg

 

slika021.jpg

 

slika022.jpg

Zlo od auta.Unutra je 4age red top small port 140ks.

Podeli ovaj post


Link to post

red top, blue top, small port, big port, tvis, acis, cuda, mu...a

 

odmah jedna tema da se otvori i da se objasne sve varijacije 4age

 

Nesa Natasa, ako ti nije tesko, vidim da bi ti to najbolje objasnio

Podeli ovaj post


Link to post

mitre svaka cast NADJE JE TI:))))).....ih da nam je vise ovakvih:))

Podeli ovaj post


Link to post

rekoh ja mozda je ta solara,probacu da nadjem sliku pre 3god sto je drug slikao...

Podeli ovaj post


Link to post

Auto je nekih 6 meseci u gradu, Rus zivi u NS, jer radi u NIS-u, gde odrzava za sada ne znam, auto je 3.3 V6, gledao sam ga na pumpi..

Podeli ovaj post


Link to post

Kad smo kod crvene Solare, zove me sada majka mog prijatelja, oni su iz Jermenije, ali dugo zive u NS, kazu, pomagaj, treba nam pomoc!!

 

Imaju prijatelja iz Rusije, vozi Toyotu, upalio mu se check engine, a u Go.ta caru nisu znali da mu dijagnostifikuju problem..

 

Ja rekoh: Koji je auto? Kaze ona: Solara!!

 

Ja rekoh: Jel crvena? Kaze ona: Jeste, kako si znao?

 

Svi putevi vode u TRIO... :)

 

Sredicemo coveku problem, znam gde ima dijagnostika za americke automobile, pa i Toyotu Solaru..

 

Auto je 3.3 V6, stock, kaze ako hocu, moze on da dotera da ga pogledam i provozam.. :)

Podeli ovaj post


Link to post

A ti se snebivas ko mlada snajka :D Naravno da ti dotera i da ga provozas i ne samo to nego i da ga uslikas i dovuces u TcS. Kao sto vidis nista se ne desava slucajno tako je i ova Solara dosla do tebe :) Nadam se samo da je nismo nesto urekli  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Pa, sad sam u guzvi, menjam sefa nabavke, nadam se da cu ga uhvatiti i licno, svakako moramo prvo da mu resimo problem, a cisto sumnjam da je on u fazonu druzenja, ovde je zbog posla, a Toyotu vozi jer je pouzdana i lepo izgleda..

Podeli ovaj post


Link to post

Ja padoh na guzicu danas kad dođe dečko sa ovom Rollom....  :-*  Danas mi uteče pa nisam uspeo da ga gnjavim da nam se pridruži na forumu, mada reče da već zna za forum... Dakle, misija za sutra je postavljena!  :)

 

 

08072010033.th.jpg

 

 

Pa je onda na red došla ugradnja nekh delova, ali ovo pusti mi suzu "nostalgičarku"...  :'(

 

08072010030.th.jpg

 

08072010031.th.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Sada znamo od koga je Zastava kopirala prednji branik za Keca. :D

Podeli ovaj post


Link to post

Jel treba i vodena pumpa da mu se menja?

 

Znas ime coveka, jer upravo mi stize vodena pumpa za Corollu '77 iz BGD je decko...

Podeli ovaj post


Link to post

Kako bih ja nju . . . posedovao

post-46-132930702656.jpg

post-46-132930702672.jpg

post-46-132930702688.jpg

post-46-132930702703.jpg

post-46-132930702717.jpg

post-46-132930702735.jpg

post-46-132930702749.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Ko kaže da ih nema u Srbiji. Ima ih ali ni jedna nije moja.  :'(

 

Pozivnica uredno postavljena. 8)

Tablice sam izbrisao zbog novog člana i ponosnog vlasnika. ;)

Već nekoliko dana stoji na istom mestu ?!?!?! :o

Podeli ovaj post


Link to post

×