Jump to content
Propeler

Toyote u prolazu

Recommended Posts

I na kraju ova iz Srbije koja je potrosila 5,1l/100km do Halkidikija.

post-388-132930704119.jpg

post-388-132930704149.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Lepo ja pričam ljudima da taj autom troši 5 lit, pa čak i manje na otvorenom putu, ali niko ne veruje...  Drugar je sa onim 2.2 D-4D (177ks) imao potrošnju od 5.1 i maksimalno postignutom brzinom od 203 km/h, za srednju se ne sećam, koliko me pamet sluši beše oko 120-130 km/h. Ovi i još neki podaci uzeti sa bord kompa i garmina.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja prosto nisam mogao da verujem, ali ovo je najtacniji podatak, posto sam ja testirao, napunio do vrha, pa posle opet napunio do vrha. Testiracu ponovo kad stignem do makedonije, posto ovde trenutno nema dizela na pumpama! Pozz

Podeli ovaj post


Link to post

Danas u Vrnjackoj Banji videx jednu Celicu koja se redko pojavljuje u Banji.

Vozi je lokalni "Gasterbajtercic" koji je kupio novu 2000-2001 godine, TS Celica 192hp sa 225/35/18 obucom,

koliko mi se cini nije nimalo spustena pa malo vise lici na sportsku verziju Rav4  :-\

Evo i slika pa se uverite sami:

 

copyofimag0005.jpg

copyofimag0003.jpg

copyofimag0004.jpg

 

Podeli ovaj post


Link to post

mislim da bi trebalo da sklanjamo oznake sa tablica kad objavljujemo tudje fotke, kao stitimo licna prava i to...

Podeli ovaj post


Link to post

Sto se potrosnje tice, uradio sam isto kao bojan, napunio do vrha i testirao, brzina ne manja od 140, na nekim delovima kroz italiju oko 170-180, sa klimom potrosio 6,9, u pitanju je 1.4 vvti, 97 ks, mislim da je sasvim ok...

Podeli ovaj post


Link to post

mislim da bi trebalo da sklanjamo oznake sa tablica kad objavljujemo tudje fotke, kao stitimo licna prava i to...

Ne poznajem zakon ali ne objavljujemo fotografije ljudi nego automobila. Tablica ne bi trebalo da predstavlja problem.

Podeli ovaj post


Link to post

zanimljivi izlivi ljubavi, ma zene su cuDO ;)u prilog tome....slike govore sve >:(

Podeli ovaj post


Link to post

more motku i teraj na njivu i lanac, kolac pa nek sizi koliko jpj volja

Podeli ovaj post


Link to post

Srebrni BMW je i dobro prošao...Može da se polira ali da ti prsti otpadnu. Skidao sam kod drugara na kolima slične žvrljotine ali je trebalo dosta energije i živaca

Podeli ovaj post


Link to post

A da se vratimo na temu?

 

Ovih dana sve cesce vidjam dzipove strance da prolaze kroz zemlju, u konvoju po 2-3, pogotovo na autoputu.

 

Nisam stigao da uslikam ali izgledaju poput ovog.

 

toyota-land-cruiser-picture-wheel-travel.jpg

 

:-* :) :-* :) :-*

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Evo jednog novog Čačanskog ;)

PIC-0344.jpg

PIC-0345.jpg

PIC-0346.jpg

PIC-0347.jpg

PIC-0348.jpg

PIC-0349.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Stari je bio lepsi, posebno prado, ovo me neodoljivo podseca{posebno zadnji deo}na onu nesrecnu kinesku kopiju-mix od napred land cruiser od pozadi bmw x5....stvar ukusa,mocno izgleda, kako i treba, ali mislim da su mogli i lepse to sve da izvedu sa zadnjim delom i ovim "bubrezima"sa strane.

Podeli ovaj post


Link to post

Očajan... RAV 4 na steroidima... LC V8 ostaje i TATA i MAMA!  :P  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Vraćam se kući, kad na početnoj tramvaja u Ustaničkoj...  :-*  Isto jutro u Dimitrija Tucovića, ispred mene u gužvi plava ceca T23,  2x je slikao i obe slike mutne?!  :'( 

 

27082010211.th.jpg

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

×