Jump to content
banej

MR2 SW 20

Recommended Posts

Super izgleda, ja bih mu samo presvukao volan novom kožom, jer uz ovaj kožni interijer, gdje sjedišta i centralna konzola fenomenalno izgledaju ide i volan u tom stilu.

Podeli ovaj post


Link to post

Prvo sam planirao da stavim neki drugi volan, mada posle malo razmisljanja ipak je lepse da fabricki sredim tako da sam i to planirao negde u skorijoj buducnosti zajedno sa tapacirunzima sa strane.

Podeli ovaj post


Link to post

Autic je ekstra,sve pohvale :thumbup1:

Podeli ovaj post


Link to post

Konacno sam dobio malo vremena da pogledam sta mi je stiglo.

Jos ostaje samo da se sve to namonitra na leto :D

 

photo_1.jpgphoto_2.jpg

photo_3.jpgphoto_4.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Lepe stvarčice

Podeli ovaj post


Link to post

Malo zakasneli novogodishnji I boziccni poklonchici... al kako da se ne obradujesh :D. Extra!

Podeli ovaj post


Link to post

Poklonici su stigli na vreme nego ja kasnim :D

Nije iz kanade, Ja zivim u cikagu pa mi stize tu sve u roku od par dana kada porucim sa ebay sajta.

Podeli ovaj post


Link to post

Znao sam da je blizu granice.....prepoznao sam rad Mujine "Grtalice" hahahhaha

Podeli ovaj post


Link to post

Mali update.

Posto sam dosao u srbiju nisam mogao da iscekam a da ne stavim odmah neke stvarcice :D

Opruge jos nisam stavio pa ocekujem ovih dana da ih namontiram.

Veliko HVALA Vladi Koracu koji me je uputio oko rasklapanja konzole da bih plejer ubacio.

 

001.jpg

002.jpg

003.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Au brate... daj jos neku sliku ziv mi bio :) prelepa je...

Podeli ovaj post


Link to post

Bice slika sutra-prekosutra cim stavim opruge.

Inace tockovi su :

napred 215/35/18 8J ET 35

pozadi 245/35/18 8j ET 23

To je trenutni setup za po gradu dok ne nabavim neku kombinaciju za neke siroke 17ice :D

Podeli ovaj post


Link to post

Što nazad šira guma, a ista širina felne kao i napred?

Podeli ovaj post


Link to post

Nemam objasnjenje :)

Na 17icama ce biti i sira ali bice i felna sira nego napred tako da se ceka ta kombinacija.

Napred je valjda koliko sam citao 8j limit bez ikakvih prepravki koje ne bih zeleo da radim.

Podeli ovaj post


Link to post

Kako prije nisam vidio ovu temu :)

 

Svaka cast kolega po autu, moja je na farbanju trenutno, ista super red 3e5 boja. Svaki update koji uradis kao da gledam svoj buduci :)

 

Obavezno napisi kad Tein namontiras kako se auto ponasa, citao sam da je auto mnogo tvrdo jer spustaju najvise od svih opruga, preko 4 cm, neki govore i do 5cm

 

Ja planiram Apex 30 mm, Englezi ih bas hvale.

Podeli ovaj post


Link to post

Kladim se da je RAV 4 pozadini takođe tvoj... :D Njega voziš svaki dan, a MR2 samo nedeljom i to kad je lijepo vrijeme.. :D

:toyo: super izgleda...

Podeli ovaj post


Link to post

Nisu toliko tvrde jos imam i runflat gume na njemu, nekako imam osecaj da su cak mekse nego opruge sto sam imao pre mada sta je kome tvrdo je vec druga prica.Nisam imao prilike da ga duze vozim po losijem putu kada sam namontirao tein al posto su ga 18ice odigle taman ga je spustilo po mojoj zelji.4cm spusta sa fabrickim tockovima dok ovde mozda 2-2.5cm jer da je nize ne bih mogao uci u garazu.

Rav4 je za svaki dan.

 

0001.jpg0002.jpg

0003.jpg

0005.jpg0006.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Odlicno!

 

Jel ja razumi najbolje, zivis u Chicagu, a ovdje povremeno dolazis?

 

A gdje si sad i kad planiras opet da ides gore i jos vaznije da se vracas ovamo? :)

 

I konacno pitanje, koliko si voljan pomoc kolegi, na nacin da dovuces neke stvari iz USA? :D

Podeli ovaj post


Link to post

Posalji pm i sve mozemo da se dogovorimo :)

 

Inace danas jedan photo session je pao :D

 

001.jpg002.jpg003.jpg

004.jpg005.jpg005-2.jpg

006.jpg007.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

×