Jump to content
TcS

Pomoć korisnicima

Recommended Posts

Ovaj forum je namenjen korisnicima foruma kao vid tehničke podrške.

Ukoliko imate poteškoće u radu foruma:

• ne možete da okačite fotografije,
  • pojavljuju se greške (Error 404),
  • ne znate gde se nalazi neka opcija,
  • potrebno vam je više prostora za dokumenta...

ili prosto imate neki predlog u vezi sa radom foruma, sve to možete postaviti ovde.

Izmenjeno od Miloš CTS

Podeli ovaj post

Ne znam koliko se ovaproblematika uklapa u opisano, ali da probam...

Odem na "View New Content", pročitam što me interesuje, pogasim, posle sat vremena opet odem na "view new content", kad ja tamo a ono se vratile neke teme bez novog posta?!

I u vezi sa tim - može li se ubaciti neko "clear" dugme u "view new content" sa sličnom funkcijom kao i na androidu? Video sam šta me zanima, ostalo "clear" i osta prazan ekran!

Podeli ovaj post

Da, često se nakupe već viđene teme i poruke, ali samo ako si kliknuo direktno na njih. Da dopunim Milošev odgovor sa sličicom.

5-12-2012 22-33-57.png

Podeli ovaj post

Mozda i postoji ali ja ne vidim :)

Kad na fonu koristim imam to u sklopu opere, a na kompu toga nema i bas mi nekad zafali pogotovo kad gledam nesto sa brdo slika. "Back to top" na kraju stranice, eto!

Poz

Podeli ovaj post

Sta znace boje u kojima su prikazani korisnici Foruma (online) na podnozju?

Ima plavih, narandzastih, ljubicastih...sta koja boja znaci?

Podeli ovaj post

Crvena - administracija

Narandžasta - plaćena članarina

Plavi - obični korisnici

Crna - moderatori

Podeli ovaj post

Služimo narodu!

Podeli ovaj post

A sta znaci naziv iznad "profile picture"? Znam bukvalan prevod, ali se to kod mene, ako se ne varam menjalo,od "newbie"preko "member" i "advanced member", pa sam ponovo "Newbie", jel to znaci da sam nazadovao ili gresim? :-[

I u odnosu na sta se dobijaju "cinovi"? ;)

Podeli ovaj post

Al ste Vi padobranci zahebani, samo na činove mislite :roller1: ...mislim da to zavisi od broja postova i sveukupne aktivnosti. Ako se to tebi "šetkalo" gore-dole, moguće da je neki bug ili sređivanje IP.board-a (forumskog softwera).

Podeli ovaj post

Ah gohlube, pa kako da ne budem zaheban, kad sam to po rodjenju. Spadam u posebnu kategoriju "dete vojnog lica", pa te molim za razumevanje, cinovi su opako bitni :) . Pozzdrav druze, i pitanje, jesi li se raspitivao na temu anlasera i opcija za otklanjanje milog nam srce-uho-parajuceg zvuka?

Podeli ovaj post

Molim da salezli dobije čin general pukovnika 63.-će padobranske :D Šalim se....naravno, mada ako može :lol:

Nisam se ništa raspitivao jer rekoh ti samo 3x sam ga čuo, tako da ne paničim još uvek. Mada Miloš mi je slao neke linkove, ali o tome na PM, da ne gušimo ovde. ;)

Podeli ovaj post

E pa , Nesso, svaka ti je ko Njegoseva(mislim na istorijsku licnost), prikljucujem se molbama(mada mi se feldmarsal nesto vise dopada, al nema veze sa mojom frizurom) i ako moze neka udarnicka znacka, da se lepo sija na reveru. :D

Podeli ovaj post

0 - Newbie

100 - Member

500 - Advanced Member

Ako imate predlog za promenu "čvaraka", tu smo.

Podeli ovaj post

Bilo bi dobro kad bi svi clanovi popunili polja Location i Vozilo u svom profilu

Podeli ovaj post

Svi učlanjeni (plaćena članarina) imaju mogućnost da sami sebi menjaju Member Title po želji. :)

Poziv na predlog se odnosi na to da promenimo sadašnju podelu (newbie, member, advanced member) na neki drugi sistem.

Podeli ovaj post

E pa Uco, i ostala bratijo, bas me uveseliste u ove sitne sate.

Srecno sa promocijama... i ne mestu voljno!!!

Podeli ovaj post

Kako se sad stavlja youtube? Nesto su menjali linkove tamo i sad forum ne ucitava video kad samo zalepim link?

Podeli ovaj post