Jump to content
TcS

Pomoć korisnicima

Recommended Posts

Hvala, nije neka drama i panika, smeta sto umesto da izmenim post moram to sta sam hteo da ubacim u nov, pa budu dva posta jedan za drugim tesi me to sto nisam jedini koji ima takav problem jer bi pomislio da ludim

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Mico sad vidim da koristimo iste telefone, sumnjam da to moze da bude problem, ali da se obrati paznja...

Podeli ovaj post


Link to post

Ma meni i sa drugog samsunga isto, nekad da nekad ne. Ne verujem da je do uredjaja, mada ko zna....

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Evo covek ima problem

5ae1f040514d6219e7a98b4ea530a60b.jpg

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Kontaktirali smo tehničku podršku TT-a, dobili smo odgovor da TT aplikacija u kombinaciji sa nekim kernel verzijama ( srcima sistema operativnog sistema na nobilnim uređajima ) imaju određene poteškoće, naveli su Samsung, LG i Motorolu kao najviše problematične. Nadaju se da će uskoro to prevazići u nekom novom update-u u saradnji sa proizvođačima telefona.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Probajte da prebacite sa wifi na mobile data lično sam tako rešavao kad sam dobijao tu grešku

Podeli ovaj post


Link to post

kazu ne postoje glupa pitanja  :lol:  sto puta sam citirao neciji post ali u poslednje vreme mi ne ide kada hocu taj citat da selektujem ceo i prebacim u neku drugu temu. uspem da selektujem tekst ali ne kao citiran post. sta treba da uradim i kako!? nekada sam to radio citiraj, selektujem sve i desni clik copiraj i u drugoj temi se vidi kao citat. jel ima neka kvaka ili je skrivena kamera  u pitanju  :lol:

Podeli ovaj post


Link to post

TapaTalk?

Podeli ovaj post


Link to post

Mislim da sam vec pisao na starom forumu pa je omoguceno (a sa novom instalacijom se vratio default), da pretrage sa tri pa mozda cak i dva karaktera moraju biti omogucene jer je dosta sifarnih podataka bas tako iskazano, sasije, motori, itd.

Evo recimo dodje neko postavi pitanje za e12, a mi ga uputimo na pretragu. Covek upise E12 u pretragu i dobije corak.

post-270-0-16244900-1492002786_thumb.png

 

Podeli ovaj post


Link to post

Poštovani,

Najmanji broj karaktera za reči u pretrazi je 2, ali su sve ozbiljnije  hosting kompanije (pa i ona kod koje je hostovan TcS sajt) krajem prošle godine izvršile ažuriranje php i mysql servera na verzije koje u kriterijumima pretrage ne vrše pretraživanje ispod 4 karaktera za pretragu.

To podrazumeva da reč može da bude od dva karaktera ali fraza tj kriterijum pretrage mora biti četiri ili više.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam izneo predlog. Ako mislite da vam znaci, nacicete resenje. To o cemu pricate sigurno nije hardkodovano u database enginu niti u forum platformi.

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Kako da napravim pozadinsku sliku na svom profilu? Video sam da to imaju neki članovi.

Podeli ovaj post


Link to post

Poštovani!

 

13.12.2017god.Postavio sam temu   Mobilni telefon,tema je obrisana nešto sam pogrešio ali neznam šta molim pomozite!

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav, postavio si 2x jednu temu pa sam onu bez slika obrisao.

 

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Zdravo, upravo sam se registrovao na forum. Kako da postavim link sa sajta polovniautomobili koji ce zapravi voditi do samog oglasa a ne do naslovne strane pomenutog sajta, i da li je to uopste moguce? Pozdrav :)

Podeli ovaj post


Link to post

Nevidim onu sa slikama!!!!!!

U svakom slučaju moja je greška.

Samo da dodjem do racunara pa cu proveriti. Javljam se kasnije

 

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Zdravo, upravo sam se registrovao na forum. Kako da postavim link sa sajta polovniautomobili koji ce zapravi voditi do samog oglasa a ne do naslovne strane pomenutog sajta, i da li je to uopste moguce? Pozdrav :)

Zdravo,

Potrebno je kopirati link sa polovnih automobila.

 

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Poštovani!

 

13.12.2017god.Postavio sam temu Mobilni telefon,tema je obrisana nešto sam pogrešio ali neznam šta molim pomozite!

Poštovani,

 

Vaša tema tj poruke iz Vaše teme su premešteni u "Chat 2017" iz razloga što nema potrebe otvarati novu temu za tako nešto.

Kao i mnogi pre Vas poruke takvog tipa su pisali u temama "Chat".

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

@TcS zasto nemogu slike da ubacim sa danasnjeg skupa? :o

Podeli ovaj post


Link to post

Poštovani,

 

Vi ste bili punopravni član kluba i samim tim ste imali na raspolaganju 200mb za attachmente od kojih ste zauzeli 65mb. Nakon što Vam je članarina istekla sistem nije obrisao Vaše attachmente ali niste u mogućnosti da dodajete nove iz razloga što korisnici foruma koji nisu članovi kluba na raspolaganju imaju 30mb prostora.

 

Ukoliko želite da slike postavljate kao attachmente predlažem da obrišete neke stare ili da obnovite članarinu putem online sistema ili da slike okačite na neki od besplatnih servisa za to i postujete link prema njima.

Podeli ovaj post


Link to post

Molim bez spamovanja u ovoj temi. Post je obrisan jer mu nije mesto ovde.

Podeli ovaj post


Link to post

×