Jump to content
TcS

Pomoć korisnicima

Recommended Posts

Ovaj forum je namenjen korisnicima foruma kao vid tehničke podrške.

 

Ukoliko imate poteškoće u radu foruma:

  • ne možete da okačite fotografije,
  • pojavljuju se greške (Error 404),
  • ne znate gde se nalazi neka opcija,
  • potrebno vam je više prostora za dokumenta...

ili prosto imate neki predlog u vezi sa radom foruma, sve to možete postaviti ovde.

Izmenjeno od Miloš CTS

Podeli ovaj post


Link to post

Ne znam koliko se ovaproblematika uklapa u opisano, ali da probam...

 

Odem na "View New Content", pročitam što me interesuje, pogasim, posle sat vremena opet odem na "view new content", kad ja tamo a ono se vratile neke teme bez novog posta?!

 

I u vezi sa tim - može li se ubaciti neko "clear" dugme u "view new content" sa sličnom funkcijom kao i na androidu? Video sam šta me zanima, ostalo "clear" i osta prazan ekran!

Podeli ovaj post


Link to post

Imas dole skroz levo Mark Community Read

Podeli ovaj post


Link to post

Da, često se nakupe već viđene teme i poruke, ali samo ako si kliknuo direktno na njih. Da dopunim Milošev odgovor sa sličicom.

5-12-2012 22-33-57.png

Podeli ovaj post


Link to post

Mozda i postoji ali ja ne vidim :)

Kad na fonu koristim imam to u sklopu opere, a na kompu toga nema i bas mi nekad zafali pogotovo kad gledam nesto sa brdo slika. "Back to top" na kraju stranice, eto!

Poz

Podeli ovaj post


Link to post

Ovo vam je dobro da se vide recent posts i recent topics, kako se udje na Forum.

Podeli ovaj post


Link to post

Sta znace boje u kojima su prikazani korisnici Foruma (online) na podnozju?

 

Ima plavih, narandzastih, ljubicastih...sta koja boja znaci?

Podeli ovaj post


Link to post

Crvena - administracija

Narandžasta - plaćena članarina

Plavi - obični korisnici

Crna - moderatori

Podeli ovaj post


Link to post

Služimo narodu!

Podeli ovaj post


Link to post

A sta znaci naziv iznad "profile picture"? Znam bukvalan prevod, ali se to kod mene, ako se ne varam menjalo,od "newbie"preko "member" i "advanced member", pa sam ponovo "Newbie", jel to znaci da sam nazadovao ili gresim? :-[

I u odnosu na sta se dobijaju "cinovi"? ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Al ste Vi padobranci zahebani, samo na činove mislite :roller1: ...mislim da to zavisi od broja postova i sveukupne aktivnosti. Ako se to tebi "šetkalo" gore-dole, moguće da je neki bug ili sređivanje IP.board-a (forumskog softwera).

Podeli ovaj post


Link to post

Ah gohlube, pa kako da ne budem zaheban, kad sam to po rodjenju. Spadam u posebnu kategoriju "dete vojnog lica", pa te molim za razumevanje, cinovi su opako bitni :) . Pozzdrav druze, i pitanje, jesi li se raspitivao na temu anlasera i opcija za otklanjanje milog nam srce-uho-parajuceg zvuka?

Podeli ovaj post


Link to post

Molim da salezli dobije čin general pukovnika 63.-će padobranske :D Šalim se....naravno, mada ako može :lol:

Nisam se ništa raspitivao jer rekoh ti samo 3x sam ga čuo, tako da ne paničim još uvek. Mada Miloš mi je slao neke linkove, ali o tome na PM, da ne gušimo ovde. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

E pa , Nesso, svaka ti je ko Njegoseva(mislim na istorijsku licnost), prikljucujem se molbama(mada mi se feldmarsal nesto vise dopada, al nema veze sa mojom frizurom) i ako moze neka udarnicka znacka, da se lepo sija na reveru. :D

Podeli ovaj post


Link to post

0 - Newbie

100 - Member

500 - Advanced Member

 

Ako imate predlog za promenu "čvaraka", tu smo.

Podeli ovaj post


Link to post

Bilo bi dobro kad bi svi clanovi popunili polja Location i Vozilo u svom profilu

Podeli ovaj post


Link to post

Svi učlanjeni (plaćena članarina) imaju mogućnost da sami sebi menjaju Member Title po želji. :)

 

Poziv na predlog se odnosi na to da promenimo sadašnju podelu (newbie, member, advanced member) na neki drugi sistem.

Podeli ovaj post


Link to post

greenhorn, xxxxxx, old school

 

potrcko, decko u usponu, znaci matoriii

 

vrabac, soko, orlusina

Podeli ovaj post


Link to post

E pa Uco, i ostala bratijo, bas me uveseliste u ove sitne sate.

Srecno sa promocijama... i ne mestu voljno!!!

Podeli ovaj post


Link to post

Kako se sad stavlja youtube? Nesto su menjali linkove tamo i sad forum ne ucitava video kad samo zalepim link?

Podeli ovaj post


Link to post

Aj probaj ovako

Share this video

Pa ovu ikonicu levo od Font Special BBCode izaberi media i na mesto media url iskopiraj link sa "

Share this video"

http://youtu.be/zA4TIFS3yzo

Podeli ovaj post


Link to post

×