Jump to content
TcS

Pomoć korisnicima

Recommended Posts

Mislim da ako ih par puta premestis u inbox vise nece biti spam... mislim...

Podeli ovaj post


Link to post

Jel moze da se napravi Palac gore i Palac dole u Smiles (samo palac, zeleni/crveni)????

Postoji ovaj smajli :good:, drugi smajliji i/ili opcije sa tematikom Like/Dislike/Thanks/Hvala neće biti dodavani.

 

Zasto na Gmail dobijam poruke sa ovog foruma kao spam? U stvari to je manje bitno. Kako da ih NE dobijam kao spam?

Zato što ih drugi registrovani korisnici ubacuju u spam na svojim Gmail/Live/Email nalozima. Kada ih dovoljan broj ubaci u spam, onda se stvara pravilo koje sve mejlove obeležava kao spam.

 

Kako porukama koje stižu od TcS-a omogućiti da stižu u inbox folder umesto u spam? (Gmail)

Uđete u spam folder > otvorite poruku > kliknete na not spam.

 

XGNtThE.png

Podeli ovaj post


Link to post

Vec sam negde pominjao, u nekoj temi, al ajd da predlozim i ovde.

 

Vidim da se dosta po forumu provlache razni spiskovi za razne akcije, tako sto se kvotuje iz posta u post, i tema se pretvori u spiskove i spiskove i spiskove.

 

Predlazem da koristite neki cloud dokument. Evo ja sam na svom Google drive-u napravio spreadsheet u koji mogu da pisu svi koji imaju link.

 

https://docs.google....Unc&usp=sharing

 

Neka admin na nekom Tcs nalog na bilo kom od cloud servisa koji nude ovo napravi dokument za svaku temu.. Ulje, Navak, mozda okupljanja, itd.. Kroz njih se mogu organizovati i glasanja za vremena okupljanja i slicno. Misim ove nove tehnologije su tu valjda da nam olaksaju zivot :)

Podeli ovaj post


Link to post

Sistem tj. problem prenošenja spiska iz jedne poruke u drugu je nastao davno pa su se ljudi navikli. Idealno bi bilo kada bi onaj ko otvori takvu temu svakog novog prijavljenog u temi upisao na spisak umesto da dozvoli da se tema pretvori u birački spisak ili telefonski imenik. Sa druge strane, uvek može da se izmeni prva poruka u temi kako bi se znao tačan broj prijavljenih.

 

Upotreba deljenog dokumenta koga bi svako mogao da izmeni nije baš najsrećnije rešenje jer može doći do manjih ili većih grešaka (zloupotreba). Da bi se to sprečilo, potrebno bi bilo praviti interne grupe sa kojima se dele fajlovi, a onda to povlači još više posla...

Podeli ovaj post


Link to post

Šta se dešava sa upload-om slika sa HDD-a?! Koju god da ubacim, nebitno da li je od 50kb ili 2mb, uvek mi izbaci "fail to set new photo"?!

Podeli ovaj post


Link to post

Dosegao si limit od 50 MB prostora za svoje atačmente. Za učlanjene limit je 4x podignut i sada je 200 MB.

Podeli ovaj post


Link to post

??? Bio sam član i pre 3-godišnje uplate na NAVAK-u...

Podeli ovaj post


Link to post

zbog tvog kukanja je svim clanovima limit 200mb umesto 50mb koliko je bilo pre

Da ti nacrtam :)

Podeli ovaj post


Link to post

Kao i na skoro svim forumima i ovde imam problem sa pretragom. Minimalna duzina reci je 4 slova da bi se pretraga izvrsila.

Ja recimo hocu da pretrazujem Yaris TS. I ovaj kriterijum i masa drugih jednostavno ne zadovoljava uslove za pretragu jer TS prekratak pojam. Najgore od svega je sto je u automobiliznu gomila kratkih pojmova koji oznacavaju podmodele, tipove motora, oznake delova itd.

 

Posto ovaj forum i nije toliko frekventan, mozda bi taj kriterijum mogao da se smanji, jer kolko znam on sluzi da se search ne bi preopteretio velikim brojem pretraga koje vracaju puno rezultata.

 

Predlog, pa razmotrite..

 

Do daljnjeg, kao i sa svakim forumom, ukoliko hocu ovakvu pretragu da napravim, moram da se dovijam sa guglom...

 

Bump...

 

Pretraga kljucne rechi D4D ne moze da se izvrsi.

Dodje neko nov na forum (kao sto vec postoji situacija) i ponovo pita neke stvari koje su vec ispricane. "Koristi pretragu!" mnogi bi rekli/pomislili, a pretraga neupotrebljiva u situaciji koja je vise nego realna i potrebna.

Podeli ovaj post


Link to post

Dok se pretraga ne sredi ovo bi moglo da pomogne:

Google.rs

 

Umesto "D4D" unesite pojam koji tražite.

Podeli ovaj post


Link to post

MInimalna dužina reči za pretragu promenjena sa 4 na 2. Sada možete da tražite troslovne i dvoslovne oznake.

Podeli ovaj post


Link to post
Dok se pretraga ne sredi ovo bi moglo da pomogne:

Google.rs

 

Umesto "D4D" unesite pojam koji tražite.

Tako i ja radim. Al treba biti advance google korisnik za tako nesto.

 

Anyway. Sjajno sto je sada omoguceno!!

Podeli ovaj post


Link to post

Pokušajte ponovo. :)

Podeli ovaj post


Link to post

@Mils CTS- ot'o si mi nameru, samo sam dovoljno nepismen da nisam umeo da otvorim novu temu :((podseti me kako, ako te ne mrzi)

Uđeš na podforum u kom hoćeš da otvoriš novu temu i klikneš na Start New Topicpost-27-0-00721300-1388593813.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Na tapatalku non stop dobijam poruku Failed to connect to forum, contact administrator, a sve se ucita normalno. Da li jos neko ima tu situaciju?

Podeli ovaj post


Link to post

I ja dobijam istu poruku.

Tapatalk updateovao pre neki dan i danas ponovo.

Moguce da je potrebno updateovati API na forumu.

Podeli ovaj post


Link to post

Ista poruka i kod mene na Tapatalku. Učita sve normalno i izbaci teme(kod mene je podešeno na "Vremensku liniju"). Problem je što neće sve teme da otvori nego učitava temu u beskonačnost. Jedino rešenje je da odem preko pretraživača, prijavim se i udjem u temu.

Podeli ovaj post


Link to post

Ok. Nisam jedini.

Takodje, desava mi se da kod udjem u podforum za prodaju, da su mi teme duplirane, tj kao da se svaki post prikazuje kao tema.

Podeli ovaj post


Link to post

Refresh za sada resava problem, ali ima bagova definitivno.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja već mesec dana ne idem preko tapatalk-a, sva sreća pa internet explorer na WP-u šljaka kako treba. :)

Podeli ovaj post


Link to post

@nasud ti i da oces za tvoj telefon nemas tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×