Jump to content
TcS

Pomoć korisnicima

Recommended Posts

Ljudi šta je sa vama!? Konstantne dezinformacije i lupetanje po forumu! Pa majka mu stara postoji google pre nego što išta napišete... To je drugarski savet kako ne bi bili predmet ismevanja... ;)

Podeli ovaj post


Link to post
I ja dobijam istu poruku.

Tapatalk updateovao pre neki dan i danas ponovo.

Moguce da je potrebno updateovati API na forumu.

Mislim da je pre dva dana urađen update

 

y5y4a8u7.jpg

A ovo izbacuje i meni

Podeli ovaj post


Link to post

Kako bi ovaj problem što pre razrešili potrebno je par informacija, pre svega koju verziju Tapatalka koristite?

Podeli ovaj post


Link to post

4.7.2 verzija kod mene

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam siguran da sve to ima veze sa verzijom aplikacije obzirom da ista na nekim drugim forumima radi bez greske. Cesto je otezan/usporen pristup forumu sa telefona i bez opcije tt, kod mene je bar tako.

Podeli ovaj post


Link to post

Slazem se za otezan pristup. Nekada ni kod browser nemoze da se pristupi sajtu.

Kod mene takodje 4.7.2

Podeli ovaj post


Link to post

Pre svega, stvarno nam je žao zbog svih koji imaju problem sa pristupom forumu preko Tapatalka i oni koji doživljavaju probleme u odazivu foruma. Potpuno vas razumem kako to ume da frustira.

Što se tiče Tapatalk plugina za IP.Board - Verzia koja je bila instalirana je toliko stara da se sastojala od samo jednog fajla. Koliko se sećam Tapatalk je instaliran sigurno pre tri godine, a možda čak i četiri. Tada je poslednji put instaliran, testiran i updateovan. Pre par dana Tapatalk plugin updateovan i u prvi mah je izgledalo da sve funkcioniše, međutim...
Upravo instalirao Tapatalk na telefon i primećujem da pored svih problema, našeg foruma uopšte nema u pretrazi. Pored toga, izgleda da aplikacija pukne svaki put kad pokušam da uđem u podešavanja.

U svakom slučaju, otvoren je nalog za Tapatalk podršku pa ćemo videti šta će se dalje dešavati.

Što se tiče brzine odaziva foruma - što se tiče SBBa, Telekom ADSLa i Telenor 3G mreže forum je dostupan i funkcioniše bez "štucanja". Ne kažem da to što doživljavate nije istina, daleko od toga, samo nam je potrebno malo informacija da rekonstruišemo problem, pronađemo krivca i naposletku da ga otklonimo. Tako da, ono što je nama potrebno od vas je:
1) Ime internet provajdera
2) IP adresa
3) Uređaj sa koga pristupate + operativni sistem (nazivi i verzija)
4) Browser koji koristite (Firefox, Chrome, Safari, Opera, Internet Explorer...)
5) Tačan datum i vreme pristupa

Tražene informacije možete dostaviti meni lično (privatna poruka), kao prijavu na ovu poruku, mejl na admin@toyotaclub.rs ili ako vas nemate problem sa tim da drugi vide vaš setup možete ostaviti u ovoj temi.

2-7-2014 8-34-53.png

Screenshot_2014-07-02-09-24-07.png

Podeli ovaj post


Link to post

post-270-1404302823.jpg

 

Proveri negde u tt nalogu da nema neki description ili keyword setovan spojeno.

Ovo nije novotarija, ja mislim da sam ga uvek ovako nalazio.

Podeli ovaj post


Link to post

Ne znam šta tačno misliš da bi trebalo proveriti. Podešavanja na sajtu Tapatalka, podešavanja kod nas na forumu ili podešavanja kod mene lično na telefonu?

 

Podešavanja na sajtu su proverena nekoliko puta, a do danas nisu ni menjana. Opis koji stoji ispod naziva je izmenjen jutros (dodato in Serbia) kako bih mogao da utvrdim da li sistem radi. Meni za sada ne servira iste rezultate pretrage kao i jutros, ali izgleda da negde radi, negde ne radi. Tako dok ne bude radilo svugde kako treba, nije dobro.

 

Podešavanja na forumu su više puta proverena, a kao što se vidi ovde instalacija je uspešna, a stvari vezane za API ključ nisu ni mogle biti promenjene jer su definisane sa njihove strane. Pored toga proverena i sama instalacija i fajlovi više puta, ali sve je i dalje u redu.

 

Aplikacija na telefonu je preuzeta sa Google Play store, verzija 4.7.2. Pretragu sam inicirao bez i sa nalogom i dobijao sam identičan rezultat.

 

Za sada, sve što možemo da uradimo je da sačekamo odgovor "nadležnih instanci". Kada problem bude otklonjen bićete obavešteni.

Podeli ovaj post


Link to post

Mislim da sto se tice pretrage, bug ne postoji. Tj nije bug vec je "feature", i nemate sta da dirate tu.

Sad sam malo pogledao i pretraga trazi po nazivu sajta, i zato nalazi samo po toyotaclubserbia.

Probaj recimo vrele gume, i vrelegume. Rezultat je isti kao i za toyota club serbia i toyotaclubserbia.

 

To je jednostavno do Tapatalk pretrage, a ne do vas, al svakako treba traziti to kao funkcionalnost jer ovako je debilno.

Podeli ovaj post


Link to post

Ima jos nekih "cudnih" stvari u zadnje vreme, barem kod mene, kad kliknem na view new content a posle mi checkiran new since my last visit ne pokazuje mi ne procitane poruke dok ne prebacim na content I have not read. Pre je to radilo.

Kada citam neku temu ranije mi se pokazivalo dole ko je prisutan od clanova, gostiju ili ostalih, moj nick je naravno uvek bio tamo, sad ga nema. Ne smeta mi al reko mozda pomogne u pronalazenju problema. Sve ovo na PC-u!

Na tabletu pratim forum preko Opere ili Dolphin browsera, kod oba imam problem sa ucitavanjem video zapisa, kad se nesto postavi sa YT-a ne pokazuje ga., ne znam zasto, ne cimam se oko toga pogledam na desktopu

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala na prijavi tarantino, proverićemo.

Podeli ovaj post


Link to post

Ažuriran Tapatalk na 4.7.3 . Nikakve promene na bolje, sve po starom, nažalost

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala pex77, nadamo se da ćemo u toku dana otkloniti sve probleme. Ukoliko to ne bude slučaj aktivnije ćemo tražiti učešće Tapatalka u rešavanju grešaka od kojih su za neke konstatovali da su sa njihove strane.

Podeli ovaj post


Link to post

Obaveštenje

Danas oko 19h forum nije bio dostupan nekih 4-5 minuta zbog updatea.

IP.Board je updateovan na poslednju verziju. Tapatalk plugin je takođe updateovan.

 

Zamolio bih sve koji koriste Tapatalk da prijave kakva je sadašnja situacija sa pristupom forumu.

Podeli ovaj post


Link to post

Greska nestala.

 

 

Ne verujem. Kako sam rekao da je nestala, opet se pojavila nakon ovog posta.

Nek prodje malo vremena pa cemo videti.

Podeli ovaj post


Link to post

Za početak nema više poruke "Failed to connect to forum..."

Podeli ovaj post


Link to post

Poruka primljena, nastavićemo da rešavamo problem.

 

EDIT:

Ovu poruku (i još nekoliko) sam postavio preko Tapatalka, ali nisam dobio grešku.

 

Predlog za mahatmu i pex77 kako bi definitivno isključili vaše uređaje kao moguće uzroke problema je da prvo obrišete keš, a ako to ne urodi plodom i data deo Tapatalk aplikacije.

 

PRVI KORAK

Android: Settings > Applications > Tapatalk > Clear cache

 

DRUGI KORAK

Android: Settings > Applications > Tapatalk > Clear data

 

NAPOMENA: Drugi korak će vam obrisati podešavanja i logovanja u Tapatalku, ali ćemo biti 100% sigurni da li je do uređaja ili sa naše strane.

Podeli ovaj post


Link to post

Obrisan keš i data deo Tapatalka, restartovan telefon. Problemi ostali isti. Prijavim se na Taptalk, izadje ikona TcS, pritisnem na nju i odmah ulazim na forum

Podeli ovaj post


Link to post

Poslednja verzija tt na androidu i iphonu mi radi savrseno od kada si uradio update.

Podeli ovaj post


Link to post

I kod mene

Podeli ovaj post


Link to post

Meni preko Opera mini nece da uopste ucita forum. Prikazuje Fatality...! ! !

 

post-1184-0-21756000-1404766773.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Preko GCa takođe

 

Preko GCa takođe

 

i tt ode u blagi off, multiplicira sam za sebe...

Podeli ovaj post


Link to post

×