Not seeing a Na Vrh Stranice? Go to our FAQ page for more info. Pomoć korisnicima - Page 21 - Najčešća pitanja i pomoć - TOYOTA club Serbia Forum

Skoči na sadržaj

EnglishFrenchGermanJapaneseSerbian
slika

Pomoć korisnicima

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
403 odgovora na ovaj post

MikSa

MikSa

Napredni član

• TcS Korisnik
  • PipPipPip
  • 2899 poruka

Odlikovanja

@TcS Hvala na odgovoru  ;)  usput uvideo sam da mi je clanarina istekla i bice produzena u najkracem roku  :viber14:  :proud:  :tcsflogo:

• 0

TcS

Na email Vam je 15 dana pre isteka članarine stigao podsetnik za obnovu. Ukoliko niste dobili email pogledajte i sanduče sa neželjenom poštom, pošto smo uvideli da Vam i još neka obaveštenja nisu stigla, možda se nalaze tamo.

Ukoliko ne nađete možete zahtevati da Vam se pošalje ponovo generisana digitalna faktura za obnovu ili ukoliko želite promenu vida članstva možete novi odabrati u sistemu "online članstvo"

Ukoliko imate dodatnih pitanja stojimo Vam na raspolaganju.

• 0

Miki91

Miki91

Novi član

• TcS Korisnik
  • Pip
  • 50 poruka

Odlikovanja

Neki članovi imaju zastavice u profilu, zanima me da li je to u okviru onih nagrada ili ne i kako se dobijaju?

• 0

TcS

Zastavice su svima dostupne i svako može odabrati ponaosob po želji. Trenutno su dostupne skoro sve države odakle nam dolaze korisnici foruma.

Odabir zastave možete izvršiti u okviru izmena svog profila, odmah do lokacije nalazi se polje za državu. Kada odaberete i sačuvate izmene pojaviće se ispod vašeg avatara sa ostalim informacijama na forumu i porukama.
  • 0

0 korisnik(a) čitaju ovu temu

0 član(a), 0 gosta, 0 anonimnih korisnika

Temu prosetilo ukupno 19 članova

ivandzilo, zene, Miloš Živojinović, Doki, omega1, MUNjA AE 86, vily, Mr Nebojša, wazzuu, zorvuk, sutac, Aleksa AE92, Dijenek, vlada_ivana, TcS, wewerica, Miki91, Med, tamaraj78
Toyota klub Srbija prijateljiToyota klub Srbija prijateljiToyota klub Srbija prijatelji