Jump to content
Mr Nebojša

TcS i EURO PETROL benziske stanice

Recommended Posts

Poštovani članovi kluba,

 

 

home_page_za_vest.png

 

 

sa zadovoljstvom vas obaveštavam da pored sjajnih popusta za članove TOYOTA club Serbia, TcS tim je svojim angažovanjem ponovo otišao korak dalje.

 

Ovoga puta, ako uzmemo kao aksiomu (stvar koju ne treba proveravati :) ) da se Toyota vozi i održava sa gotovo 0 kvarova, pored potrošnih delova i maziva koje inače menjamo, najviše novca trošimo upravo na gorivo.

 

E baš zato što je tako, i da generalno cene goriva nam nismu ni malo povoljne u odnosu na standard i primanja prosečnog građanina, člana kluba, sa ponosom vam mogu saopštiti da smo među prvim klubovima u zemlji koji su svojim članovima obezbedili upravo popuste i pogodnosti koje se odnose na naftne derivate.

 

Kako smo inače dogovorili, ovo je samo početak saradnje između TOYOTA club Serbia i EURO PETROL kompanije.

 

Ono što je ugovoreno za sada je sledeće:

 

Svaki punopravni član TOYOTA club Serbia će besplatno dobiti (pored standardne TcS indetifikacione kartice i) TOYOTA CLUB SERBIA - EURO PETROL klub karticu koja će služiti za ostvarivanje popusta i pogodnosi za sve vrste goriva, na svim EURO PETROL benziskim stanicama.

 

Lokacije gde EURO PETROL kompanija za sada ima svoje benziske stanice:

 

lokacije.png

Dovoljno je samo TcS ID karticu dati na uvid, dok TOYOTA CLUB SERBIA - EURO PETROL klub karticom će se popusti ostvarivati provlačenjem kroz aparat.

 

Popusti koje će svaki TcS član moći da ostvari:

  • Evro dizel: 1.00-3.50 din/lit
  • Dizel D2: 1.00-3.00 din/lit
  • Benzin BMB-95: 2.00-3.00 din/lit
  • Benzin Evro BMB-95:1.00-3.00 din/lit
  • Auto Gas TNG: 1.00-1.50 din/lit

Izgled TcS indetifikacione kartice vam je poznat, dok TOYOTA CLUB SERBIA - EURO PETROL klub kartica izgleda kao u dole navedenoj fotografiji:

 

 

kartice.png

 

 

Svi koji žele mogu odmah dobiti kartice posteexpresom, mada smatram da je bolje da se na nekom od mini skupova u Beogradu ili velikom skupu na proleće izvrši preuzimanje.

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka cast, postali smo jako ozbiljni sa popustima, i cena clanarine se visestruko isplati!

Podeli ovaj post


Link to post

Pošto je popust prikazan u opsegu od do, od čega zavisi koliki će tačno biti popust?

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam njima radim preko kompenzacije vec pet godina, i stalno sipam kod njih, mogu reci da je kvalitet goriva bas pristojan, i da ja nisam imao nikakvih problema..

 

Jedini problem mi je sto su ukinuli stanicu na Bul.Jase Tomica, sto je bila u gradu, tako da je jedina novosadska gradska stanica kod Najlona, skroz na drugom kraju grada....

 

Oni imaju onaj sistem da se uclanite kod njih i kao privatno lice, i onda dobijate takav popust, mozda je klub kao pravno lice dobio veci popust...Kontam da od kolicine sipanog goriva ili prometa u mesec dana zavisi i sam popust..

Podeli ovaj post


Link to post

Ma bravo majstori! Zvuci kao kad slucajno pogledam nesto na "studiu B"-kao da ne izvestavaju iz Srbije, vec iz neke zemlji bajki, sve divno, krasno i funkcionise besprekorno....

Ali sa bitnom razlikom... vama verujem. :partytime:

Podeli ovaj post


Link to post

Лепа понуда, само дотичних пумпи има једино у Војводини и Београду :(

Podeli ovaj post


Link to post

A ne pitah, od kada se ta privilegija moze koristiti? El to vec moguce ostvariti u praxi ili...? ???

Podeli ovaj post


Link to post

Popusti se odnose na trenutnu politiku u kompaniji. Jedan dan je npr popust 1din sutra 3din. Na kasi je uvek istaknuta cena svih goriva za taj dan sa popustom na karticu i do sada je uvek bila sa max snizenjem. Znaci plin dole za 1,5 a benzin 3(tako da euro bmb95 ispada 148) . A inace su im sva goriva jeftinija do 5% nego ostalima. Jedina mana je samo pumpe u Zemunu

Podeli ovaj post


Link to post

kako mislis samo u Zemunu? Imam jednu u kraju, bivsa pumpa "Sunce", "Luk oil", sada Euro Petrol, preko puta "Enjub T.C" 45 blok!

Jesi li mislio da jedino Euro petrol pumpe u Zemunu daju popust ili ...?

Podeli ovaj post


Link to post

Liftman Europetrol ti je izmedju Julinog i Banovog Brda Bivsa Radnicka sada Marsala Tolbuhina

Podeli ovaj post


Link to post

Preko puta Djelmasa ona pumpa

Podeli ovaj post


Link to post

Bravo pomesao sam, au koliko razlicitih pumpi ima kod nas

Podeli ovaj post


Link to post

... nije sto si mi brat, al stvarno si genije...

Druze Učo, cestitam na imenovanju, i samostalno zakljucujem da sigurno nisi mislio da su popusti samo na Euro Petrol pumpama u Zemunu!

Kad budes hteo jos vise da napredujes, sredicemo preko Nesse, samo... pssssst, ne sme da procuri. :japanes:

Podeli ovaj post


Link to post

Bravo momci :thumbcool:

 

usteda na godisnjem nivou od makar 50 jura za prosecnog vozaca

Podeli ovaj post


Link to post

Jedini problem mi je sto su ukinuli stanicu na Bul.Jase Tomica, sto je bila u gradu, tako da je jedina novosadska gradska stanica kod Najlona, skroz na drugom kraju grada....

 

ZIvko! SIne!

Pa imas u Heroja Pinkia, odma do 4 kule na LImanu 4

Podeli ovaj post


Link to post

Khm khm... Vidim ja da se ovde nešto čudno dešava! Da nije neka maĐija?! Znam samo da se sa Milošem više nikad neću kladiti, ubeđivati da nešto ne može,... već me sad skupo košta. :lol:

Podeli ovaj post


Link to post

Update od danas

 

Pala cena benz sa karticom na 144 a plin otisao na 83

Podeli ovaj post


Link to post

jos jedan update od pre par minuta, negativan.

Na "Euro Petrol-u" na uglu Jurija Gagarina i Ivana Ribara, preko puta 45 bloka, pojma nemaju ni o kakvom Toyota Clubu Srbia, jos manje za popust vezano za clanove istog, pa ko ima "moci" nek se potrudi da saznaju. Sreca, napravio sam stih probu sa tankovanjem za 1000 dingi, jer mi niko od vas nije konkretno odgovorio od kada je moguce poceti koristiti ovu pogodnost, tako da je "steta" zanemarljiva, mada kako je vreme doslo... :-

Podeli ovaj post


Link to post

×