Jump to content
Mr Nebojša

TcS i EURO PETROL benziske stanice

Recommended Posts

A sutra idem na servis plina, pa da vidimo šta prodaju na Europetrolu... :)

 

 

i da cujemo rezultat !? :D

Podeli ovaj post


Link to post

Jbg, nisam video kako je izgledao filter, ali posle svega odrađenog, opisanog ovde, auto radi kao sVingerica, kako li se već kaže... :lol: Što se mene tiče, preporuka za Europetrol, pogotovu sa karticom (čuvam sve račune od marta, članarina mi se uveliko isplatila). :)

Podeli ovaj post


Link to post

Jutros se zaputih put aerodroma, starim Surcinskim putem, nakon duzeg vremena (u poslednjih 2-3 meseca, idem auto putem), i prijatno se iznenadih. Kod okretnice autobusa na Ledinama, na mestu male "kaubojske" pumpe(mislim da je bila INA, pa NIS, al cini mi se da nikad nije radila), osvanula "Europetrol", nova i moderna!!! Pa eto, kolko da znate, ako vas put nanese.

Za one koji ne znaju, to je potez od N.Bgd, starim putem prema aerodromu "Nikola Tesla"(Surcin), ili isto to, samo obrnutim redosledom (kada se sa aerodroma starim putem ida ka Novom Beogradu.. i ostatku sveta ;) )

Podeli ovaj post


Link to post

Prođoh tuda pre nedelju dana i ne videh... Šta ti je ćorav čovek u godinama... :D

Podeli ovaj post


Link to post

Novogodišnji popust na Europetrolu - sa karticom plin jeftiniji za 4 din/l, bmb95 za 5 din/l!?! Što mu dođe da je plin 76.9, a bmb95 103.9... :)

Podeli ovaj post


Link to post

Znas ono kada ti oci malo vece :) ...ali svaka cast koliko su smanjili cenu goriva....a pada im cena na pumpama po malo vec 10 dana

Podeli ovaj post


Link to post

Novogodišnji popust na Europetrolu - sa karticom plin jeftiniji za 4 din/l, bmb95 za 5 din/l!?! Što mu dođe da je plin 76.9, a bmb95 103.9... :)

Našud pokriva sav iznos preko 103.9 din :)

Podeli ovaj post


Link to post

Malo da osvežimo temu... Pre tri dana sipao BMB 95 na pumpi kod (bivše) lakat krivine za 119.4, tri dana posle tj. večeras na pumpi kod DIS-a 121.9?! Opet, rekao bih da je na pumpi kod DIS-a bolji kvalitet (bolje "vuče" iz nižih obrtaja), ali otom potom... novija je pumpa i drugačiji su aparati, da li je do toga ili nečeg trećeg, bem li ga...

Podeli ovaj post


Link to post

Pa ako nista rezervoari su im novi i cisti kao i aparati....ali plin vise ne prave bogatu smesu...izgleda za njihove pojmove, zima je prosla :)

Podeli ovaj post


Link to post

gde kod DISa ima pumpa?

Podeli ovaj post


Link to post

E pa prijatelju, da ideš na ulaz sa "donje" strane, video bi...  :P   :D

Podeli ovaj post


Link to post

Tamo gde je ranije bio samo plin?

Podeli ovaj post


Link to post

E baš tu... samo što je sad ozbiljna pumpa, kao i u Surčinu. 

Podeli ovaj post


Link to post

:clap: Upddate. Za one koje kao ja , nisu znali, a prijatno se iznenadih, neki dan svratih do bankomata po cash, kako bi tankovao vozilo. Pri placanju na pumpi, kako mi kartice stoje zajedno izvadih i  kerditnu, tek da mogu i Europetrol da izvadim ,a "kasirka" se uhvati za kreditnu. Ja reko, nova je ne zna, medjutim, lepa je novost, da su uveli, i mogucnost placanja karticom,i chekovima sa sve istim popustima. Jako lepo, i shtedi na vremenu (da idesh i dizesh keshovinu) svaki put pred tankanje. 

 

BRAVO ZA EUROPETROL.!!! :clap:  :twothumbsup:

Podeli ovaj post


Link to post

danas prvi put sipano gorivo na euro petrolu u zemunu,ostvaren popust na clansku kartu TcS ;)

Podeli ovaj post


Link to post

×