Jump to content
Mr Nebojša

TcS i AP Sport

Recommended Posts

Poštovani članovi kluba,

 

 

kao što vam je poznato, vaš klub nastavlja da obezbeđuje za vas sjajne popuste i pogodnosti.

 

Ovoga puta saradnja je ugovorena sa firmom AP Sport.

 

AP_Sport_logo.png

 

Asortiman delova, guma i maziva je jako bogat, a neki od brendova su navedeni:

logoiapsport.png

Popusti koji su ugovoreni:

 

- 10% na Toyo pneumatike

- 5% na sve ostale pneumatike

- 5% na sve delove, ulja, maziva, kao i na sve druge artikle u ponudi kompanije AP Sport

- 3% na akumulatore

 

Popust ne važi za artikle koje su na akciji.

 

Takođe moguće je ostvariti i dodatnih 3% popusta za kupovinu preko weba na adresi: http://www.ap-sport....nica/index.php. Da bi ste mogli da kupujete putem weba od administracije TcS ćete dobiti jedinstveni kod putem koga ćete kao članovi TOYOTA club Serbia biti u prilici da ostvarite i dodatni popust. Takođe, treba napomenuti da ovaj vid pogodnosti ne obuhvata artikle koji su na akciji.

Za kupovinu delova u prodavnica, kao i uvek, popuste i pogodnosti ostvarujete TcS ID članskom karticom i ličnom kartom na uvid.

 

Napomena: Postoji mogućnost da se cene razlikuju od prodajnog mesta do prodajnog mesta, kao i mogućnost neusklađenosti na realciji prodajno mesto-web, tako da je preporuka da pre nego što se odlučite za kupovinu proverite cenu kako bi dobili najpovoljniju.

 

AP Sport ima jako bogatu mrežu svojih prodavnica širom zemlje u kojima možete ostvarivati svoje popuste i pogodnosti:

 

- Beograd, Vracar, Makenzijeva, br. 70

Tel : 011/24-55-688

Radno vreme je 08-20, subotom 08-17, nedeljom 08-14

 

- Beograd, Dorcol, Venizelosova br.18 ( Ðure Ðakovica ).

Tel : 011/324-2403

Radno vreme je od 08-20 radnim danom, subotom od 08-17, a nedeljom radimo od 08-14

 

- Beograd, Zemun, Bežanijska br.10

Tel : 011/2612-167

Radno vreme je od 08-20 radnim danom, subotom od 08-17, a nedeljom radimo od 08-14

 

- Beograd, Zvezdara, Auto put za Niš br.23

Radno vreme je 08-20, subotom 08-14, nedeljom ne radimo

Telefon radnje je 011/3470-882

 

- Beograd, Voždovac, Vojvode Stepe 299 b

Tel: 011/24-68-939

 

- Beograd, Voždovac, Vojvode Stepe 299g

Tel: 011/3989-010

 

- Beograd, Banovo Brdo, Blagoja Parovica 102

Tel : 011/3555-192

 

- Beograd, Borca, Zrenjaninski put 106 z

Tel : 011/2085-011

 

- Novi Beograd, Jurija Gagarina 27

Radno vreme je od 08-20, subotom 08-17, nedeljom 08-14.

Tel. 011/318-0101

 

- Beograd - Mirijevo Jovanke Radakovic 21

Radno vreme je od 08 - 20 casova radnim danom,

subotom od 08 - 17

nedeljom od 08 - 14.

Telefon: 011/3429-838

 

- Novi Sad, Temerinska 87

Tel : 021/633-8842

Radno vreme je radnim danom 08-18, subotom 08-15, nedeljom ne radimo.

 

- Niš, ul. Oblicev Venac br.50

Tel : 018/4562-124

Radno vreme je radnim danom 08-20, subotom 08-17, nedeljom 08-14

 

- Čačak, ul. Dragise Misovica br.73

Tel : 032/379-610

Radno vreme je od 08-20, subotom 08-17, nedeljom ne radimo

 

- Kragujevac, Bulevar kraljice Marije 2a.

Broj telefona 034/336-665.

Radno vreme je od 08-20, subotom 08-17, nedeljom 08-14.

 

Adrese AP Sport auto servisa:

Vojvode Stepe 299c, Beograd, 011/24-63-465

Auto put 23, Beograd, 011/3470-936

 

Adresa veleprodaje, direkcije i centralnog magacina:

11050 Beograd, Auto put 23, 011/3470-936

Podeli ovaj post


Link to post

eXtra :D

Samo su nam jos oni falili u popustima :clap::thumbup:

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka cast za ove akcije sa popustima. Ja nikako da uzmem karticu a isplatila bi mi se 10 puta do sada..

Podeli ovaj post


Link to post

Da li moze pomoc... kako se online registrovati sa kodom koji sam dobio na AP sport sajtu?

Podeli ovaj post


Link to post

Nakon ubacivanja robe u korpu, klikne se na kasu i tu možete sa desne strane da vidite polje za kupon kod.

 

Nakon ubacivanja koda u to polje, nemojte da zaboravite da potvrdite taj kod tako što kliknete na strelicu (na kraju polja).

 

Pogledajte atač.

TCS-kupon_kod.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Iskustvo od pre sat vremena,a na temu popusta! Upravo dodjoh iz AP sporta, u Zemunu, (Bezanijska), gde su poslovicno neljubazni i nadmeni u odnosu na kupca. Na pomen popusta prodavac mi rece da nema pojma o tome, pa mu rekoh da moze proveriti na sajtu ili kako god, ali nit je proverio, nit je pravio problem,te mi je robu dao uz popust(nadam se).

Podeli ovaj post


Link to post

Salezli,

 

jasno ti je da klub na takve stvari ne može da reaguje i da to jednostavno nije do nas. Ako je tako, to je već unutrašnja, interna stvar koju treba da srede između sebe.

 

Ako se opet ponovi nekome od članova da su prodavci neupućeni ili ti "pojma nemaju o nekakvom popustu" neka kontaktiraju Milana Petrovića.

Podeli ovaj post


Link to post

Izostavio sam da napišem, svakako, gospodinu Milanu je poslat mail, čekamo odgovor zašto prodavci nisu obavešteni o ugovorenom popustu.

Podeli ovaj post


Link to post

Poštovani,

 

Nakon kontaktiranja gospodina Milana i njegove hitne provere svojih radnji, uvideo je da određene radnje nisu dobile dopis o popustima za naš klub.

 

Odmah je prosleđen cirkularni mail svim radnjama o dogovorenim pogodnostima.

 

Iz AP Sporta nam se izvinjavaju na njihovom propustu i mole Vas da pišete u ovoj temi ukoliko budete ponovo imali bilo kakav problem.

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala na reakciji,na imenu referentne osobe ispred AP Sporta,i verujem u bolju i obostrano korektnuj buducu saradnju.

Podeli ovaj post


Link to post

U sredu sam kupovao kod njih, prodavnica u Makenzijevoj, i gledali su me bledo kada sam im pokazao karticu.

Dok sam pokusavao preko telefona da nadjem ovu stranu zbog broja telefona, zaposleni je nazvao sefa da potvrdi.

Sef je objasnio kako stvari stoje i dobio sam popust.

Sto se tice ljubaznosti jedan prodavac je bio skroz super, dok je drugi ima neki stav kao sto je Salezi opisao.

Nikada mi nije bilo jasno kako takvi ljudi dobiju posao na usluznim delatnostima.

Podeli ovaj post


Link to post

elem, kupovina akumulatora je bio pravi horor, naime, kupujem akumulator u prodavnici u mm lugu, dajem prodavcu karticu i on ne ume da rukuje aparatom, sam to  priznaje i posto je nesto uradio, meni stigao sms da je proslo a on ima isecak da je otkazana transakcija dogovorimo se da mu ostavim depozit, tj celu sumu od 7000 dinara dok ne vidim u banci jel proslo ili nije, zovu me posle dva dana sa pricom da nije proslo i ja kazem ok, doci cu da platim.opet dajem karticu i covek mi kaze"ajd ja da vas zamolim da odete u prodavnicu u v.stepe, oni tamo umeju da rukuju aparatom" zove prodavnicu, ljubazno me najavljuje tamo i kaze kolegi "daj coveku jelkicu za auto, bas smo ga iscimali" popust nema, ne znaju za tcs, nisam ni insistirao....da covek ne veruje....

Podeli ovaj post


Link to post

Mica> sta da ti kazem na sve to, -_- pola njih nema pojma ni sta ima u radnji a kamoli cemu to sluzi sto prodaju.

isto iskustvo sa popustom na clnstvo u TcS sam imao prilikom odlaska u Japan X,posto vidim da od tog nema nista nisam ni insistirao na popustu :)

Podeli ovaj post


Link to post

Da ne trujem temu o sijalicama, ne bi bilo lose da se proveri kakvo je stanje u ap sportu vezano za popuste i da li su i dalje partner tcs-u.

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

@Mića

Hvala, proverićemo.

Podeli ovaj post


Link to post

×