Jump to content
Mr Nebojša

TcS i RADUN AVIA benziske stanice

Recommended Posts

Poštovani članovi kluba,

 

header.png

 

sa zadovoljstvom vas obaveštavam da pored sjajnih popusta za članove TOYOTA club Serbia, mi iz rukovodstva kluba ne prekidamo da obezbeđujemo pogodnosti.

 

Kao što znate, svi članovi kluba pored mnogobrojnih pogodnosti koju mogu ostvariti važećom TcS ID članskom karticom, i pored popusta za gorivo na EURO Petrol benziskim stanica od sada mogu da ostvaruju popuste na gorivo na svim AVIA benziskim stanicama širom žemlje.

 

Svaki punopravni član TOYOTA club Serbia će besplatno dobiti (pored standardne TcS indetifikacione kartice) i AVIA bonus card koja će služiti za ostvarivanje popusta i pogodnosi za sve vrste goriva, na svim AVIA benziskim stanicama.

 

Lokacije gde AVIA kompanija za sada ima svoje benziske stanice:

 

avia_pumpe_mapa.jpg

 

Dovoljno je samo TcS ID karticu dati na uvid, dok sa AVIA bonus card će se ostvarivati popusti provlačenjem kroz aparat.

 

Bonus card je kartica koja članu TOYOTA club Serbia omogućava ostvarenje popusta na sve vrste naftnih derivata i na deo dodatnog asortimana u skladu sa tržišnim uslovima. Kupci AVIA benziskih stanica na ovaj način mogu ostvariti značajne uštede u kućnom budžetu. Ovo nije sve, jer AVIA sistem naplate putem bonus kartica evidentira svaki promet i omogućuje nagrađivanje svih vernih članova TOYOTA club Serbia na kraju kalendarskog kvartala u skladu sa ostvarenim prometom.

 

Izgled TcS indetifikacione kartice vam je poznat, dok AVIA bonusu card izgleda kao u dole navedenoj fotografiji:

 

b_460_0_0_00_images_fotke_BONUS_CARD.png

 

Svi članovi svoje kartice mogu preuzeti na nekom od narednih Bg mini skupova ili velikom okupljanju na proleće.

 

RADUN AVIA nije isto što i AVIA, tako da AVIA bonus card ne važe za avia.rs.

 

 

Napomena: U toku je akcija od 1. februara pa sve do velikog prolećnog okupljanja, za sve posetioce TOYOTA club Serbia stranica. Omogućeno je dobijanje punopravnog članstva u klub za samo 500,00rsd. Kao punopravan član imate mogućnost ostvarivanja svih popusta za servisiranje i delove, popust za kupovinu goriva na EURO Petrol benziskim stanicama i popust za kupovinu goriva na AVIA benziskim stanicama.

Svaki punopravan član dobija tri kartice: TcS ID karticu, EURO Petrol club card, AVIA bonus card.

Podeli ovaj post


Link to post

eXtra eto nama jeftinijeg BMB 98

Podeli ovaj post


Link to post

Odličan potez! Jedna nedoumica - da li se sa karticom dobija popust samo na gorivo ili i na još neke proizvode?

 

P.S. Promenite mapu, u odnosu na zvaničnu ima dosta razlike! ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Bonus card je kartica koja članu TOYOTA club Serbia omogućava ostvarenje popusta na sve vrste naftnih derivata i na deo dodatnog asortimana u skladu sa tržišnim uslovima.

 

 

Mapa je preuzeta sa Radun Avia sajta:

 

http://radunavia.rs/...e/pumpe-na-mapi

Podeli ovaj post


Link to post

snapback.pngMr Nebojša, on 22 February 2013 - 01:54 PM, said:

 

 

Bonus card je kartica koja članu TOYOTA club Serbia omogućava ostvarenje popusta na sve vrste naftnih derivata i na deo dodatnog asortimana u skladu sa tržišnim uslovima.

 

 

Ne zameri, do juče sam imao 39.1, pa mi se vid još nije sastavio od tolike temperature... :)

Podeli ovaj post


Link to post

a priznaj da si bio sokiran kad si video na jos jednoj pumpi popust :D

Podeli ovaj post


Link to post

Cisto informativno kada je planirano da se podele kartice? Treba da sipam benzin i TNG pa da znam.

:P

Podeli ovaj post


Link to post

Kartice bi trebalo da preuzmemo u ponedeljak 4. Marta 2013.god.

 

Članovi mogu preuzeti kartice kao što je napisano.

 

Svi članovi svoje kartice mogu preuzeti na nekom od narednih Bg mini skupova ili velikom okupljanju na proleće.

Podeli ovaj post


Link to post

Najnoviji update od strane RADUN AVIA kompanije.

  • Spisak popusta
  • Otvaranje dve nove benziske stanica
  • Kompletan spisak svih benziskih stanica RADUN AVIA kompanije

dopis pumpe najnoviji322.pdf

Popusti za AVIA bonus cards.png

Podeli ovaj post


Link to post

Koje kartice mi dobijamo Bonus ili partner?

:)

Podeli ovaj post


Link to post

Pročitaj prvi post. :)

Podeli ovaj post


Link to post

izvinjavam se...

:)

Podeli ovaj post


Link to post

Kad bi svi zajedno trosili 2000L mesecno, mozda bi i imali Partner Karticu

Podeli ovaj post


Link to post

Ne možda, nego bi imali. ;)

 

Utičite na ostale da postanu članovi kluba. Što nas bude više imao imaćemo bolje popuste i bonuse ne samo pri kupovini goriva, već i u ostalim servisima i prodavnicama autodelova gde smo ugovorili saradnju. :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ja skromno sipam 100 litara mesečno i to uvek na pumpi na autoputu kod skretanja za medak, već godinama. tako da nam treba još "samo" 19 sličnih i eto nam partner kartice.

inače mr2 je u radu u servisu i tamo ću uštedeti oko 15000 dinara. možete zamisliti koliki su radovi. ali hoću da dovedem auto u "fabričko " stanje i onda samo da ga održavam.

dakle, isplati se biti član kluba.

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka cast za popuste na pumpama. :) :) Bilo bi fino da vidimo jos za neke pumpe.. "Knez Petrol", "OMV", "Eco"... itd.

Podeli ovaj post


Link to post

@toyotafun

ako sam te dobro razumeo ostvarićeš popust od 15000din sa TcS ID karticom?

 

@Ivo,

na ovaj broj članova za sada dve pumpe su više nego dovoljne. Potrebno je da se na ti pumpama kupuje i ostvaruje popust. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Tu sam da uradim sve sto je u mojoj moci.. pa i da idem 15 km do prve AVIA pumpe. Ova druga pumpa postoji samo u Vojvodini, to mi nista ne znaci s obzirom da sam iz Uzica. Uradite nesto i za nas Ere :D a ja cu ako treba i motkom da teram ljude da se uclanjuju. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

@Ivo,

Sve zavisi od broja članova. Kako budemo povećavali broj tako će i pogodnosti biti veće i raznovrsnije.

Inače, mi smo skoro pa komšije, tako da nemoj da se buniš. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Omv odavno nije kvalitetan kao nekad a po cenama nije ni prineti za Europetrol i Avia. Jedino bih licno zeleo da se u ovoj grupi nadje i kartica za Eko. Cini mi se da i oni imaju neku biznis karticu, ali to se da lako proveriti na njihovom sajtu. Pozz

Podeli ovaj post


Link to post

:thumbup::thumbcool: :b021:

Očekujemo te da u ovoj temi napišeš detalje. Siguran sam da, kako postojeći tako i budući članovi kluba jedva čekaju da saznaju celu priču.

 

Jako me raduje da članarine mogu da se isplate u takvoj meri. :)

Podeli ovaj post


Link to post

Sklopili smo dogovor sa Toyotom u Kaluđerici.

Sa obzirom da je do sada uradjeno oko 1500 evra

a popust je 10% to je 150 evra.

vrlo jednostavno.ali detaljnije kada uzmem auto

Podeli ovaj post


Link to post

×