Jump to content
Mr Nebojša

TcS i RADUN AVIA benziske stanice

Recommended Posts

Poštovani članovi,

desila je se greška prilikom slanja kartica. Danas jesu stigle, ali pogrešne.

Planirano je da kartice stignu za mini skup u Beogradu 10.03.2013.god., međutim naše TcS-AVIA kartice će stići tek u utorak 12.03.2013.god. na adresu kluba.

Molim za strpljenje.

Podeli ovaj post


Link to post

Poštovani članovi,

 

zbog dužeg čekanja kompanija RADUN AVIA nam je omgućila popuste i pogodnosti AVIA Partner Card-om.

 

Popusti za AVIA bonus, partner cards.png

 

Pošto smo čekali da stignu kartice RADUN AVIA svi novi članovi koji nisu popunili pristupnicu neka to učine i proslede je na mail: toske@toyotaclub.rs.

 

Članovi koji su dali svoje podatke danas će im biti poslate klubske stvarčice.

 

Hvala na strpljenju. :)

Podeli ovaj post


Link to post

RADUN AVIA nije isto što i AVIA, tako da AVIA bonus card ne važe za avia.rs.

 

Za One koji kao i Ja nisu primetili ovaj bitan detalj

 

avia_pumpe_mapa.jpg

u #10 postu ove teme ima fajl sa adresama pumpi

Izmenjeno od Milos CTS

Podeli ovaj post


Link to post

Isplatilo se cekanje. ;) svaka cast za angazovanje :)

Podeli ovaj post


Link to post

Jeste se isplatilo čekanje, ali ako ćeš da sipaš u Ralji! ;) Koliko vidim u BG-u nema nijedna?! :blink:

Podeli ovaj post


Link to post

U izradnji je jedna na bubanj potoku, a još nekoliko je u planu. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Generalno ok, ali sto se mene licno tice i nisu mi mnogo ucinili.. Na "Bonus card" mi je za obican benzin 2 din/l popust a na "Partner card" 2,5 din/l .. i nije mi neka razlika al ae, ali druga stvar mi je privukla paznju.. EURO Benzin sa "Bonus card" 3 din/l, a sa "Partner" 0 din/l :P nemam popust!

Podeli ovaj post


Link to post

Znaci ona na autoputu ka Nisu na izlasku iz Bg...nista??

Podeli ovaj post


Link to post

Jok... :(

 

@ Ivo - Jeste malo čudno, verujem da su dali veće popuste na goriva koja se najviše prodaju, pa razliku kompenzuju kroz Euro benzin... :huh:

 

@ Toske - Taman posla da ovo smatram lošim potezom, naprotiv. Dosta ljudi živi i van BG-a, a koliko vidim imaju ok mrežu po Srbiji. A i popusti su sasvim korektni, samo da su još cene konkurentne i biće to pun pogodak. :)

Podeli ovaj post


Link to post

Veverko oni nemaju takve kartice u ponudi.

98 oktana kosta ~180din litar sipali bi ste da imate popust od 3 din na goriva koja se sipaju relano je veci popust sa Partner karticom

Podeli ovaj post


Link to post

Za vikend sam prolazio kroz Zrenjanin, svratio i na AVIA i na EURO Petrol benzinske stanice, ni na jednoj nemaju TNG. :(

Podeli ovaj post


Link to post

Pogodio si pumpe koje nemaju, većina pumpi (RADUN AVIA, EURO Petrol) u principu ima TNG.

Podeli ovaj post


Link to post

Pogodio sam grad gde na tim pumpama nema. jbg. bilo mi usput, reko da stavim AVIA karticu u upotrebu, nisam nikad tocio na njihovim pumpama.

Podeli ovaj post


Link to post

Da li je neko koristio karticu i ostvario popust, meni su na pumpi rekli da ce popust biti refundiran na kraju godine, pa su mi naplatili punu cenu, kako vi prolazite sa popustom?

Podeli ovaj post


Link to post

Na Euro petrolu no problem. Na Avia nisam bio.

 

+1

Podeli ovaj post


Link to post

@borisdj,

 

Da li si obrati pažnju jesi li bio na AVIA ili RADUN AVIA benziskoj stanici? Da ponovimo još jednom AVIA i RADUN AVIA nije isto. TcS je obezbedio popuste na kupovinu goriva u lancu RADUN AVIA benziskih stanica.

Ukoliko si bio na RADUN AVIA benziskoj stanici, daj mi podatke o kojoj tačno pumpi je reč da bih znao o kojoj pumpi ću da govorim sa menadzera RADUN AVIA kompanije?

Podeli ovaj post


Link to post

Na RADUN AVIA, pumpa je u Stopanji. Doduse, ni radnik pumpe nije bio siguran u to sto radi, ali za svaki slucaj je rekao da ce oni novac zadrzati.

Podeli ovaj post


Link to post

Kontaktiran menadzer RADUN AVIA-e. Zaista se izvnjava na propustu i obećava da takve greške se više neće ponavljati.

 

 

@borisdj,

Daj mi datum i vreme kada si tačno pokušao da ostvariš popust na RADUN AVIA-i u Stopanji kako bih prosledio menadzeru.

Pošalji mi na pm.

Podeli ovaj post


Link to post

Show ste.. nikad ne bi primetio razliku.. da li je Radun Avia ili Avia.. :P U Beogradu na auto-putu ka Nisu kod Konjarnika.. sad, nemam pojma koja je ali nisam dobio popust.

Podeli ovaj post


Link to post

Imas spisak pumpi Radun Avia, u Beogradu nema.

Podeli ovaj post


Link to post

Show ste.. nikad ne bi primetio razliku.. da li je Radun Avia ili Avia.. :P U Beogradu na auto-putu ka Nisu kod Konjarnika.. sad, nemam pojma koja je ali nisam dobio popust.

to je obicna Avia.. :D

Podeli ovaj post


Link to post

A jel neko zna u cemu je razlika za ove dve Avie? Msm i logo im je isti

Podeli ovaj post


Link to post

×