Jump to content
Piske

Piske i Yaris 1.0 2002

Recommended Posts

Hvala svima  :)  Majica stoji ko' salivena  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Hahaha... svaka čast, ali mi nisu jasni sa porukom i XXX ispod toga... ako me razumete... :lol:

Podeli ovaj post


Link to post

Hahaha A si bezobrazan  :D

Podeli ovaj post


Link to post

@Piske-chestitam na uchescu i osvojenoj nagradi!!!

@Nasud- pa ne treba tu  mnogo da bi se skapiralo pobogu. Pretpostavljam da je trazeni auto u nagradnoj igri bio sa Dizel agregatom. Majica ide pobedniku ili ti "Vineru"(skraceno Vin). Uz Pisketovu (  a braca smo i po godinama i po "frizuri"), Piske je u stvari promovisan u Toyotinog Triple X agentam (XXX) , koga inache igra Vin Dizel... Pa nishta lakshe od ovog  :D  :D  :D

E sad, Nasude, shto ti misli lutaju uglavnom jednosmernom ulicom, to je vec za neku drugu prichu  ;)  :D  :twothumbsup: ( a tako i treba)!

Podeli ovaj post


Link to post

Sale, prijatelju, si razmisljao o nekom scenariju?! Razmisljas u smeru dobrog krimića, a takvi filmovi dobro prolaze... ;)

Podeli ovaj post


Link to post

post-1797-0-91390000-1426626846.jpgpost-1797-0-66485700-1426626878.jpgpost-1797-0-76590800-1426626907.jpgpost-1797-0-26034300-1426626809.jpg

Sudar na auto putu posle skretanja za aerodrom u pravcu Beograda. Lepo vreme zahteva veću obazrivost u saobraćaju i pažnju.Uvek kada otopli broj udesa rapidno raste. Na svu sreću nema povređenih samo materijalna šteta.

post-1797-0-39157400-1426626966.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Ma idi u klinac...ja mislio ti imao sudar...sta si uradio "selfie" u koloni jbt

Podeli ovaj post


Link to post

Baš da izvršim kompletan uviđaj ne bi išlo, ima ko je zadužen za taj posao. Hvala bogu do sada nisam imao sudar. 

Podeli ovaj post


Link to post

I ja se preseko, obzirom da je u tvojoj temi.  Dobro je! :huh:

Podeli ovaj post


Link to post

Može lock . Prodat. Drago mi je što je ostao u klubu :) Wazzuu je srećni kupac odnosno supruga :) 


Da dodam ovim putem hteo bih i javno da se izvinim Japanshopu za nesporazume koji su nastali između nas. U pitanju je bio jedan težak period koji je sada iza mene. Auto je odražavan od vaše strane krajnje profesionalno. 

Nemojte da mi zamerite na mom temperamentu :) Želim vam puno uspeha u daljem radu. 

Podeli ovaj post


Link to post

Ne znam još. Nešto jeftinije. U svakom slučaju najbolji auto za pare koje sam spreman da izdvojim. 

Podeli ovaj post


Link to post

Ako se Ti i Wazuu slažete nek ostane tema pa da on nastavi da je osvežava kako vreme bude prolazilo, jedino bi dodao i njega u naziv teme

 

u međuvremenu se i Wazzuu izjasnio tako da ide lock

 

nastavak teme OVDE

Izmenjeno od Miloš CTS

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×