Jump to content
Mr Nebojša

TcS i JAPAN SHOP Co

Recommended Posts

Pozdrav,evo sad upravo zavrsio redovan pregled auta i obradu diskova u Japan Shopu,ostvaren popust kao clan TcS,konstatovano sta sve jos treba zamenití i zakazan ponovan servis posle 17.8 sto se tice usluge i ljubaznosti u Japan shopu sve pohvale.

Hvala! Drago nam je da ste zadovoljni! Nadamo se da ćemo se vidjati isključivo na redovnim servisima :)

@Srkson

 

To je jedan poveći spisak :)

Mnogo hvala na poverenju, drago nam je da ste zadovoljni uslugom u našem servisu!

I za Vas važi isto, a to je da se nadamo da ćemo se ubuduće vidjati samo na redovnim servisima :)

Podeli ovaj post


Link to post

Obaveštenje za članove i posetioce foruma TcS:

 

Web sajt www.japanshop.rs trenutno nije u funkciji zbog unapređenja i redizajna.

Svi koji žele da nas kontaktiraju mogu to učiniti putem telefona i mejla:

011 347 14 14

065 347 14 14

office@japanshop.rs

 

Rekontrukcija će trajati kratko, i vraćamo se sa lepšim, modernijim i boljim sadržajima :)

Hvala na razumevanju!

 

Japan Shop Co.

Podeli ovaj post


Link to post

Video homepage, novi japanshop.rs daleko lepši i funkcionalniji od starog. Good job.

Podeli ovaj post


Link to post

Web sajt je sada potpuno funkcionalan.

Hvala članu Mello87 na odličnoj saradnji, prezadovoljni smo idejama i kreativnošću :)

 

Hvala Mr Nebojša :)

Podeli ovaj post


Link to post

Zadovoljstvo je bilo raditi na ovom projektu i saradjivati sa Vama. Sajt je rezultat obostranog razumevanja i u takvom ambijentu kreativnost ne izostaje :)

Što bi Vi rekli, nadam se da ćemo se od sada vidjati samo na redovnom servisu :)
 

Podeli ovaj post


Link to post

Pohvale za novi izgled i nove, dodatne sadržaje web strane Japan Shop-a.....grafički odlično, sadržajno, za korisnike prilagođen i pristupačan pregled. U punom smislu "prijateljski sajt" po dostupnim podacima i servisnim informacijama.Odlično obavljen posao, nek Vam donese još novih i zadovoljnih korisnika!

:toyo:

Podeli ovaj post


Link to post

mozda gresim ali mi se cini da su malo cene otisle na gore. moje zapazanje mozda gresim ali kad sam prosli put posetio servis cini mi se da su od tada malo poskupele usluge :)

Podeli ovaj post


Link to post

Pohvale za novi izgled i nove, dodatne sadržaje web strane Japan Shop-a.....grafički odlično, sadržajno, za korisnike prilagođen i pristupačan pregled. U punom smislu "prijateljski sajt" po dostupnim podacima i servisnim informacijama.Odlično obavljen posao, nek Vam donese još novih i zadovoljnih korisnika!

:toyo:

Mnogo hvala, drago nam je da Vam se dopada sadržaj :)

 

Srdačan pozdrav!

mozda gresim ali mi se cini da su malo cene otisle na gore. moje zapazanje mozda gresim ali kad sam prosli put posetio servis cini mi se da su od tada malo poskupele usluge :)

Poštovani, cene su poslednji put promenjene kada je PDV povećan sa 18% na 20%, odnosni 2012.godine i povećane su simbolično ;)

 

Srdačan pozdrav!

Podeli ovaj post


Link to post

ako vi tako kazete onda u redu,malo se meni to ucinilo da su porasle zbog izmene sajta :)

srdacan pozdrav takodje :)

Podeli ovaj post


Link to post

Kilometar po kilometar i doslo vreme za veliki servis. Kao i uvek moje poverenje dajem ljudima u Japan Shop-u. Dakle.. PK kais, vodena pumpa, spaneri, i od redovnih stvari ulje, filteri. Pozvao, najavio se, dogovorio se oko delova. Na preporuku Japan Shopa uzet original kais jer to ipak nije za salu. Delovi stigli, dogovorili se kada da dodjem i eto me danas. Oterao auto u dogovoreno vreme, otisao da zavrsavam sopstvene obaveze, telefonom mi javili za par sati da je auto gotov i to je to.

Najbolje od svega je sto sednete posle servisa u auto i osecate se sigurno. Posebno bi istakao da sam prezadovoljan cenom.

Jako zahvalan i prezadovoljan, najbolji ste. Pozdrav i vidimo se za 10 000 km :)

Podeli ovaj post


Link to post

Kao prvo zelim da se zahvalim na ljubaznosti i strucnosti ljudima iz Japan Shopa. Zeleo bih pogotovo da se zahvalim Srkiju koji covek sef svog zanata. Kod vas smo radili 4 redovna servisa i nikad nije bilo problema.Hvala vam na tome! Yaris ide fenomenalno! Nastavljamo saradnju,nastavite tako sa radom i jos bolje! 

Podeli ovaj post


Link to post

Da si član kluba imao bi i popust

Podeli ovaj post


Link to post

Siroce>drug sto kaze Milos uplatis clanarinu i eto ga popust u Japan Shopu. a vidimo da si odusevljen uslugama JS pa zasto i neki popust nebi ostvario a i postao clan najboljeg kluba :tcsflogo:  TcS ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Kao prvo zelim da se zahvalim na ljubaznosti i strucnosti ljudima iz Japan Shopa. Zeleo bih pogotovo da se zahvalim Srkiju koji covek sef svog zanata. Kod vas smo radili 4 redovna servisa i nikad nije bilo problema.Hvala vam na tome! Yaris ide fenomenalno! Nastavljamo saradnju,nastavite tako sa radom i jos bolje!

Hvala na lepim rečima, trudićemo se da i dalje budete podjednako zadovoljni :)

Podeli ovaj post


Link to post

Nakon devet godina "rabljenja" moje Toyote Carine (a prošla je svuda, skoro kao Memedović) i sitnih popravki iste, pucanjem kaiša klime zbog zaribalog španera, Bog me je opomenuo da je krajnje vreme da počnem malo ozbiljnije da se odnosim prema svome članu porodice, koji nas nikada nigde nije izdao!

U Japan Shopu zakazan veliki servis, naručeni delovi, sve odradjeno maksimalno brzo i profesionalno (što bi rekli, majstorski), od ljubaznog i predustretljivog osoblja, uz popust na rad za članove kluba od 20% kao što i piše na njihovom sajtu. Izdata specifikacija i za ostale stvari koje treba odraditi (nadam se uskoro kada mi finansije dozvole).

Preporuke članova našeg kluba sa ovog sajta su me uputile na Japan Snop i veliko mi je zadovoljstvo da sam sa njima započeo saradnju u daljem održavanju moje dvadesetogodišnjakinje Toyote. Motor nakon servisa ponovo "šapuće"!

Velika preporuka za sve vlasnike Toyote da posete Japan Shop! (Jedino pazite na saobraćajce na Smederevcu, ima ih kol'ko oćete)!  :viber14:

 

Veliki pozdrav za Zoricu, Ivicu i ekipu iz Japan Shop-a!

Izmenjeno od Molder72
  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala na lepim rečima! Trudićemo se da uvek budete tako zadovoljni :)

 

Srdačan pozdrav,

Japan Shop Co

Podeli ovaj post


Link to post

Imate razlog da se hvalite a cutite

cce6509505edcbc5cd317fe640c447b6.jpg

 

Jos jedna cudotvorna masina koja obrdjuje diskove

c6f74a63765b952f25fc91c70ad71fba.jpg

7559c09842ac4a3a0e65dc789a42bf72.jpg

 

Svaka vam cast na konstantnom unapredjenju jos centriranje trapa i nema dalje, sve oblasti ste pokrili

 

Gesendet von meinem SM-J500FN mit Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Hehe, pa Mićo tek je stigla :)

 

Kada je budu sklopili objavićemo i ovde i na sajtu :)

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ajde, ajde ista je ko ona stara -vizuelno, mada ivica kaze da je ova bolja ( ako postoji bolje od one )

Ja sam ovih dana inventar u servisu prvo sam na yarisu montirao letnje gume na nove felne, pa sam na karavanu menjao neke sponice i kraj spone, mali servis, danas brezone za koje sam na dosta mesta cuo da je malte ne nemoguca misija. Sve je bilo gotovo za sat ipo, sto bi se reklo um caruje a snaga klade valja podrazumeva se pedantno sve kao uvek i po povoljnoj ceni hvala sto mi brinete o toyotama

 

Gesendet von meinem SM-J500FN mit Tapatalk

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Posle Micine preporuke, a bogami i posle silnih pohvala u ovoj temi, cucemo se sigurno sledece ili one tamo nedelje oko amortizera i jos nekih sitnica na mojoj matoroj :) 

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Juče smo bili u poseti Japan Shop-u a razlog posete je bila obrada prednjih diskova i zamena pločica.

Maksimalno profesionalni i temeljni pristup po ko zna koji put potvrđuje sa kolikom predanošću i posvećenostu ovaj servis pristupa radu kada je u pitanju svaka mušterija.

Cena obrade par diskova od samo 3600din je smešna ukoliko se uzme u obzir koliko koštaju novi diskovi. Radni sat i cena rezervnih delova korekta i pristupačna ako se uzme u obzir da ovaj servis radi isključivo sa proverenim i kvalitetnim rezervnim delovima i daje garanicuju na stručno odrađene radove.

Moje tople preporuke idu za servis Japan Shop, svaka čast! :good:

 

 

IMG_3420.JPG

IMG_3416.JPG

IMG_3415.JPG

IMG_3424.JPG

IMG_3436.JPG

IMG_3426.JPG

IMG_3439.JPG

IMG_3427.JPG

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

×