Jump to content
Mr Nebojša

TcS i ENEOS Srbija (SHOPGROUP)

Recommended Posts

Ovo cak nije ni neki uslov, nego privilegija klubu od strane ENEOS-a da imamo ulje jeftinje nego sto ga i same prodavnice dobijaju....znaci minimum 50% jeftinije i ko zna koliko se jos ustedi jer nema marze, a sve ovo se lako moze proveriti odlaskom u bilo koju prodavnicu auto delova.

 

@Laci, pogledaj ponovo moj prethodni post. 15w necemo najverovatnije uzimati u ovoj kombinaciji jer nema ko da ga uzme, vise ljudi ce hteti bar 10w, a da bi bilo 15w u kombinaciji mora biti ljudi za 48l

 

PITANJE ZA SVE ! ! ! ! !

 

DA LI BI LAKSE BILO AKO BI SE UZ OVU PONUDU DODAO I SERVIS U KOME BI SE MENJALO ULJE???

Podeli ovaj post


Link to post

Da je jeftinije jeste, meni se isplati da narucim 4L sa 200km cak i da mi Milan posalje (bice drug kao prosle godine :) ) i platim postarinu vec na 4 litara ali bice tu jos. Pokusavam da nagovorim neke ljude.. ima neko vremensko ogranicenje?

Podeli ovaj post


Link to post

Akcija od strane ENEOSA je ogranicena ali bar dve tri nedelje ce da traje sigurno, ali tema ce biti uvek aktivna ako ima interesenata. Bice jos pisanja ovde pre nego sto se akcija zavrsi

Podeli ovaj post


Link to post

Rezervisi 8l za mene, videću da još nekoga namamim. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobili smo upozorenje od ljudi iz ENEOS-a da se akcija po kojoj dobijamo 10w40 po dosta povlascenoj ceni blizi kraju, tako da ko se jos premislja neka se ubrza. Posle ove akcije ulje 10w40 ce biti skluplje ali opet jeftinije nego u prodavnicama ! ! ! ! ! !

 

5w30

5w40

15w40

se i dalje mogu nabaviti po veleprodajnim cenama u kanticama od 4L i 1L

Podeli ovaj post


Link to post

1. Maloparac Milan 4l 10W40

2. Laslo Boroš 4l 10W40, 4l 5W40

3. nikomah 4l 5W40

4. Srdjan Majstorovic 8l 10W40

 

 

Zbirno to mu dodje

16l 10W40

8l 5W40

 

 

Laci ispravi me ako nisam dobro napisao tvoje zelje.

Tarantino, jel i ti treba da se dodas?

Podeli ovaj post


Link to post

Da upadnem sa predlogom,-

Obzirom da su mi pojedinci zabranili da trosim ulje, nego samo zejtin iz Mc-a, ne ostaje mi nista drugo. :P

Salim se, u prosloj akciji sam na lutriji dobio kanticu 10w-40 od 4l. Do zamene imam jos dosta, ali planiram da sipam 5w--40,pa htedoh da predlozim, ako nije suvise komplikovano, da nekog od ljudi sa spiska kome treba 10w-40, izuzmete, ima ga kod mene po istoj ceni(uslovno receno), a da dodate mene sa 4l 5w-40.

Jel to O.K?

Podeli ovaj post


Link to post

Jos jednom, onu pre kombinaciju sto smo imali sa 15w i 10w sada moze samo ako ima ljudi da kupi 48l 15w40, posto takvih nema jer vecina koristi 10w40 ostali smo sa pricom da sve bude u ovoj turi od 60l samo 10w40.

 

Tako da ko hoce 5w40 5w30 i 15w40 moze posebno da se doda koliko hoce jer nisu vezani za ovu akciju, sada je samo bitno da nas ima za 60l 10w 40

 

Pa rezime:

 

1. Maloparac Milan 4l

2. Laslo Boroš 4l

3. Srdjan Majstorovic 8l

4. tarantino 8l

 

znaci 24l

 

Mozda se jos neko javi, wewerica je jos hteo al gi nema gu da se prijavi

Podeli ovaj post


Link to post

Ja se vec prijavih ( u septembru ) za kanticu od 4l (10w-40) ali posto vidim da me nema u rezimeu ajd da ponovim

Podeli ovaj post


Link to post

ja sam dobio na skupu 4l ulja, ako vam treba jos neko da ispunimo kvotu upisi me za 10w40 4l.

Podeli ovaj post


Link to post

1. Maloparac Milan 4l

2. Laslo Boroš 4l

3. Srdjan Majstorovic 8l

4. tarantino 8l

5. Zak 4l

6. Wewerica 4l - pazi, ulje se sigurno nece baciti, meni stoji jos jedna kanta ali za 2nedelje i ona ode

 

Ukupno 32l od 60l

Podeli ovaj post


Link to post

7. Piske 3l 10w-40

Podeli ovaj post


Link to post

7. Piske 3l 10w-40

kantica je od 4L :D

Podeli ovaj post


Link to post

http://www.toyotaclu...up/page__st__40

Piše u Liftmanovom postu na prethodnoj strani kantica od 4l i pakovanje od 1l Eneos 10w-40 :D Ako mora da se uzme kantica od 4l nije problem iskoristiće se 1l za već nešto po potrebi :D

Podeli ovaj post


Link to post

Da tacno je 12l je po litar pakovanje, ali provericu sutra jos jednom jel ostala ta kombinacija koju nam daju ili samo 4l pakovanje

Podeli ovaj post


Link to post

Prilikom svake zamene motornog ulja zamenim i filter ulja. 2,9 l staje i pokazuje maksimum na mernoj šipci kod mog Yareta. Nemam potrošnju ulja od jedne zamene ulja do sledeće.

Podeli ovaj post


Link to post

Akcija za 10w40 se zavrsava 31.10.2013. Ako do tada ne budemo imali dovoljan broj zainteresovanih, mozda ne budemo mogli da dobijemo ulje po povlascenoj ceni, zato, ko hoce nije greota ni da mu kantica stoji do sledece zamene :)

Podeli ovaj post


Link to post

Nek me neko ispravi ali u suvoj tamnoj prostoriji ulje moze da stoji 3 godine?

Podeli ovaj post


Link to post

Kažu ljudi i 5-6 godina u optimalnim uslovima... :unsure:

Podeli ovaj post


Link to post

×