Jump to content
Mr Nebojša

TcS i ENEOS Srbija (SHOPGROUP)

Recommended Posts

Zato ljudi pravite zalihe i iskoristite priliku da se obezbedite za par servisa

Podeli ovaj post


Link to post

Ko hoce jos da se dopise na spisak sada je pravi trenutak

 

1. Maloparac Milan 4l 1440+ostatak ulja

2. Laslo Boroš 4l 1440

3. Srdjan Majstorovic 8l + 4l 5w40 = 2880 + 2680*

4. tarantino 8l 2880

5. zak 4l 1440

6. Wewerica 4l 1440

7. Piske 3l 1080

8. Marko Cvejic 6L 10w-40 (4L + 2 po 1L) i 4L 5w - 40 = 2160 + 2680

 

Sto se tice preuzimanja ulja javite mi se u inbox ili ovde recite kako zelite da uzmete kantice. Ulje stize u petak ! ! !

Izmenjeno od Liftman

Podeli ovaj post


Link to post

Gosn Ucho , koje nam opcije dajes za preuzimanje , naravno spremljene sitne parice se podrazumevaju

Podeli ovaj post


Link to post

Liberalne opcije :) . Zbog toga sto ENEOS ne razvozi po gradu od vrata do vrata 4L nego celu akciju, preuzecu celu posiljku pa kad idem za grad ponesem i nadjemo se ili po mini skupovima. A moze i slanje. Prosli put sam poslao 8l tarantinu i cena je bila 450din paket :D. Cim sutra dodje ulje javljam kako je stiglo i koje su jos opcije u vazduhu

Podeli ovaj post


Link to post

Sutra vest

Stiglo bure spremajte flase :D

Podeli ovaj post


Link to post

Ulje danas nisam mogao da preuzmem, ali ce biti na gomili u ponedeljak, za 5w40 nisam dobio potvrdu cene ali ce i ono biti sa 10w40 prilikom preuzimanja

Podeli ovaj post


Link to post

Dobavljac mi je rekao da ko hoce 5w40 i 5w30 i 15w40 moze da se javi za pojedinacno pakovanje. Jedini uslov je da se javi ovde preko kluba

 

:)

Podeli ovaj post


Link to post

To je skroz ok.

Jos jednom da se zahvalim Liftmanu na celoj akciji i SHOPGRUOP sto su nam izasli u susret.

Podeli ovaj post


Link to post

Pridruzujem se cestitkama za trud i nesebicnost :twothumbsup: , svaka cast!!!

Podeli ovaj post


Link to post

Update- Svratih juche do Shopgroupa kod Galenike! Jako se teshko nalazi, ako dolazish prvi put, srecom svracao sam vec jednom, kupovo ulje za Una.

Ovom prilikom kupovo ulje, al za Celicu.Obzirom da sam se vec upoznao sa momcima koji tamo rade,ali pre par meseci, samo sam ih podsetio da sam preko TcS-a. Uzeo 5w-40, dali mi po 694.2 din/l,za pakovanja od po 1l, shto je lep popust, ako josh umem da racunam.

No, ono shto nisam znao, a ovim zelim da obavestim i ostatak chlanova kluba, je da ne drze samo ulja, kako sam ja iz ne znam kog razloga (neinfrormisanost) ochekivao. Pogled mi je pao na kutiju sa KYB-a amortizerima, pa sam pitao i saznao da drze osim ulja, KYB-a programa, josh podosta svega i svachega.

Tako da za one, koji se nisu preterano udubljivali kao ja, a u potrazi su za nekim delom, josh jedna adresa na kojoj mogu da traze!

Momci iz Shopgrupa,zauzeti i u poslu, ali krajnje usluzni i profesionalni. :thumbup:

Podeli ovaj post


Link to post

Jos u ponedeljak me je  jedan clan podsetio kada vec imamo Veliki skup da opet napravimo akciju sa ENEOS i Shopgroup

 

Da li bi mogli da se opet skupimo za 60l ulja ;)??....najverovatnije ce opet biti 10w40, 

 

Za sada bi imali dvoje prijavljenih, necu jos imena da postavljam dok ne vidim sa ljudima iz Shopgroup da li bi nam dali neku akciju

Podeli ovaj post


Link to post

Deset godina ENEOS-a u Srbiji

Eneos ove godine slavi 10 godina prisustva na tržištu Srbije. Pogledajte kratak video (spot) sa sajma automobila i proslave povodom ovog jubileja. 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

×