Jump to content
Mr Nebojša

TcS i ENEOS Srbija (SHOPGROUP)

Recommended Posts

Odlucio sam se za 4L 5w40, i 4L 15w40, ako ista bude akcije.

Podeli ovaj post


Link to post

Cena ulja za

 

ENEOS 10W40 ce biti 430 dinara za litar ili 1720 dinara za kanticu od 4 litre

 

ENEOS 15W40 ce biti 350 dinara za litar ili 1400 za 4 litre

 

Svi koji su narucili mole se da ponesu sitna novac...ne mora bas po dinar, ali bar tacnu sumu :) :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ostale tri kantice ENEOS 10w40, ko hoce ili kad moze neka se javi da preuzme ulje!!!!

 

Salezli vise nema pravo na bilo kakvo ulje, od danas samo vozi na zejtin iz McDonald`s :japanes:

Podeli ovaj post


Link to post

Gde se proizvodi ovo ulje?

 

Moze li neko da fotografise kanticu od ovog ulja i da okaci sliku, ali da se jasno vidi tekst?

Podeli ovaj post


Link to post

Puni se u Holandiji za evropsko trziste, po recepturi Nippon Oil.

 

Ulje je provereno i nije kopija.

Podeli ovaj post


Link to post

Da li smo spremni za jos jednu turu????

 

Da podsetim...clanovi TcS kluba imaju privilegiju da po VEOMA povoljnim cenama dodju do original ENEOS ulja i bila bi idealna prilika da na NAVAKU to raspodelimo medjusobno :)

 

Kombinacija ulja koja dolazi u obzir bi bila 5W40(sintetika), 10W40(polusintetika) i 15W40(mineralno)

Podeli ovaj post


Link to post

1. 5W-40

 

2. 10W-40

laci86 4l

 

3. 15W-40

laci86 4l

Izmenjeno od laci86

Podeli ovaj post


Link to post

Ja bih pomogao ucescem u akciji...

Ali ne mogu iz dva razloga-

1. Jos nisam stigao da sagorim svo ono ulje od prosli put, sto kupljeno, sto na lutriji dobiveno :D

2.Jos mi odzvanjaju reci druga Uce-"Salezli vise nema pravo na bilo kakvo ulje, od danas samo vozi na zejtin iz McDonald`s :japanes: " :(

:D

Podeli ovaj post


Link to post

Prijavljujem se za kanticu od 4L ( 10W-40 polusintetika )

Podeli ovaj post


Link to post

Možda bi prvo trebao da se bolje predstaviš da te i ostali forumaši upoznaji, pa postaneš član kluba, pa tek onda počneš da koristiš beneficije TcS-a. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

sve je to vec uradjeno gosn.Nebojsa :-)

 

pozdravni post , uplatio clanarinu akcijsku , doduse u minutima pre porudzbe ulja

Podeli ovaj post


Link to post

Pisi mene

4L 10w40

Podeli ovaj post


Link to post

Zbog odlaganja skupa odlaze se i ovo tako da za sada samo pravimo spiskove koliko ce ko i koje ulje... Tj cim se prikupi dovoljan broj ljudi sticice i ulje :)

Podeli ovaj post


Link to post

Po prvim saznanjima, Eneos nema vise akciju kao sto su imali za nas Veliki skup, ali u svakom slucaju cene ce biti nize za 30-35% nego u prodavnici. A za 5w30 cemo se raspitati da li je moguce nabaviti uz ostala ulja i ako moze u pakovanje na litar, jer mnogima treba npr. 5.5l

Podeli ovaj post


Link to post

Zamolio bih vas za podatak o ceni ulja.

Nagovaram neke ljude da uzmu ulje, kako se ne bi smo obrukali sa par litara ulja na 100+ ljudi na skupu, ali ne znam da kazem koja je cena.

Podeli ovaj post


Link to post

Ovako stoje stvari

 

10w40 .Ono sto smo pre nabavljali sada moze da se uzme kao 10w40 u akciji 60l i tada litar ispadne 360din po litri, stim da se moze uzeti 4l pakovanje i 1l pakovanje

 

eneos_sparcoclub.jpg

 

5w30 trenutno samo SUSTINA pakovanje po 1l cena 1100 din, trenutno imaju samo ovu kombinaciju i namenjena je motorima sa DPF filterima (benzinskim i dizel motorima), poenta je da ovo ulje skoro da ne pravi čađ pa tako i ne zapušuje ovaj filter (objašnjenje od prodavca)

Sustina-quart-5w-30-REFLECTION.png

5w40 ima u pakovanju od 4litre i 1 litar a cena je za nas 670din/l za pakovanje od 4l i 700din/l za pakovanje od 1l

B00CBSP8V0_400.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Prvi se prijavljujem za 10w40 za onih 60l u kompletu sto idu

 

1. Maloparac Milan 4l

Podeli ovaj post


Link to post

20-30L bi smo nekako i "nagrebali", ali 60l nećemo do proleća.

Kada se prijavljujemo za besplatnu vožnju na NAVAK-u spisak vrtoglavo raste, a kada se prijavljujemo za produženo članstvo ili Eneos ulje...

Šta bi bilo da je uslov za NAVAK bilo 20-30 evra za učešće kao vozač?

Imamo benificije pri kupovini goriva, ulja, delova, uslugama servisa, u autoperionici...

Jedno dubinsko pranje godišnje i samo jedna zamena ulja isplaćuju članarinu.

 

Malo pucam jer nam je organizacija kluba na nivou, ali članovi ne prate adekvatno.

Zaista nisam imao nikoga na umu dok sam ovo pisao. Ako se bilo ko oseća prozvanim neka razmisli zbog čega je tako.

 

P.S.

2. Laslo Boroš 4l 10W40, 4l 15W40, možda i 4l 5W40 ako bude u ponudi.

Podeli ovaj post


Link to post

×