Jump to content
Maki

Maki i Celica t180 2.0 gti

Recommended Posts

Pozdrav. Ja sam Marko iz Beograda sam imam 22 godine i od skoro vozim celicu t180 2.0 16v gti 1990 godiste. Bice slika uskoro.

Podeli ovaj post


Link to post
:tcswelcome:

Podeli ovaj post


Link to post
:dobrodosli:

Podeli ovaj post


Link to post
:tcswelcome:

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav Marko, :welcome: Svrati u nedelju 12.05. na lokaciju mini-skupa, da vidimo uzivo Svetlanu :)

Podeli ovaj post


Link to post

Verovatno cu doci ali cu tek 10- og znati zbog posla. Hvala na dobrodoslici

Podeli ovaj post


Link to post

Evo i nekih slicica.

 

cam00224v.jpg

cam00222l.jpg

cam00223g.jpg[/url

cam00188j.jpg

cam00163.jpg

cam00162t.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Uh, bas lepa :wub: Neka te dobro sluzi ;)

Podeli ovaj post


Link to post

lep autic.

:japan4life:

Podeli ovaj post


Link to post

Planiram da ugradim plin uskoro. Pa ako neko ima neki savet sugestiju , koji plin ugraditi i gde ugraditi i koliko bi kostalo. :)

Podeli ovaj post


Link to post

U svakom slučaju neki sekvent uređaj, nemoj da zezneš pa da staviš neki venturi. Nije toliko bitan uređaj koji ćeš ugraditi već da majstor zna šta radi sa tim uređajem.

Sa istom selikom sam prešao 70k km na gas bez ikakvih problema. Stag 300 je u pitanju. Da si iz Novog Sada mogao bih preporučiti majstora, ovako će to morati neko od drugara iz BG-a :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ja mogu da ti preporucim ako se sme ovde AC,,Rasice,, u Visnjickoj,meni oni odrzavaju plin i iz mog iskustva ok su majstori i nemam nikakvih problema,a vidim da ih i drugi hvale...ne znam jel znas jel imas plasticnu granu?onda ti treba sekvent,ja na 1.6 nemam i moj je obican plinski sistem Lovato samo za injection motore i sasvim mi lepo sluzi...tako da najbolje ti je da odes i raspitas se direktno kod majstora sta i kako i koliko ce to da te kosta... ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Meni je ugrađen kod drugog majstora, isto prezadovoljan (pogotovu posle današnjeg servisa), auto na plinu prede kao nekada... :) A da, sekvent plin, Stag-ov je komp, uređaj pojma nemam, prešao nešto preko 55.000 km.

Podeli ovaj post


Link to post

Stigle i nove felnice sa gumama 225/45 17.

cam00236l.jpg

cam00237.jpg

cam00238.jpg

 

Podeli ovaj post


Link to post

Super selo! Koji je Et i koliko siroka felna?

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam ni gledao. mo sto je guma na ovoj slici 245/45 ali su posle zamenjene sa 225/45 jel ove su previse siroke i kace u amortizer. Javicu sutra ostale dimenzije. A to je fabricka felna od nekog seata. :)

Podeli ovaj post


Link to post

hovercraft!

:D

Podeli ovaj post


Link to post

hahaha nisam ni provalio :)

Podeli ovaj post


Link to post

Super selo! Koji je Et i koliko siroka felna?

sa malim zakasnjenjem :D et 38 a sirina 7 jota

Podeli ovaj post


Link to post

Juuuu vidi poznat auto

post-741-139481880297.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

×