Jump to content
TcS.Bot

Postani član kluba!

Recommended Posts

Postani član kluba!
9. jun 2013. god.

 

logo.png

 

 

Postani član kluba i ostvari popuste na gorivo, servis, delove!

Kao članu TOYOTA kluba Srbija omogućavamo Vam da putem članarine za 1000 din. ostvarite neverovatne popuste i pogodnosti.
Nakon uplaćene članarine putem EURO PETROL club card i RADUN AVIA partner card možete ostvariti popuste pri kupovini goriva na EURO PETROLA i RADUN AVIA pumpama.

 

Preporuka je uplata članarinu za tri godine u iznosu od 2500 din. odnosno pet godina u iznosu od 4000 din. Potrebno je kreirati nalog na linku "Napravi nalog" ili ukoliko ste već član foruma a želite i članstvo u klubu onda odabrati članarinu na linku "Online članstvo". Uz uplaćenu produženu članarinu dobijate specijalnu ediciju TcS članskih kartica plave boje kvaliteta bankovnih kartica.

 

 

 

 

Takođe tu su uključeni i popusti za kupovinu delova, opreme, servisa, guma i registacije koji se ostvaruju uz TcS člansku karticu:

Toyota Centar Beograd,
Toyota Auto Turing Stanojević d.o.o.,
Toyota Čačak(TECHNO MK AUTO d.o.o.) (8% popust),
TRIO Motors (5% popust),
TRIO Sevris (10% popust),
TRIO Exedy clutch (5% popust),
Japan Shop Co (20% popust),
Mass Company (10% popust),
Ap Sport (5-10% popust),
Pirke performance (15% popust),
JAPANX (10-20% popust),
ENERGY Tires Team (15-25% popust),
Herc Auto (5-25% popust),
Glass Service (10% popust),
Fragmen Auto (10-15%),
SubexGume (4% popust),
Lpg Service (5-15% popust),
HIP Henex (besplatne pogodnosti uz registraciju)
,
Enterijer autoperionica (10% popust),
Steam autoperionica (20% popust),

AURORA Travel

GWS Paint Shop

S poštovanjem,
Vaš TcS team

Podeli ovaj post


Link to post

jel i dalje vazi ova godisnja clanarina?

Podeli ovaj post


Link to post

Naravno

Podeli ovaj post


Link to post

Uplatio sam godišnju, online preko Inteze. Kad mogu da očekujem odgovor?

 

Inače, dosta ste mi pomogli oko orjentacije, pošto sam po prvi put vlasnik Tojote (Celica, 7th gen). Doduše, već dve godine. :D Ako nekome treba neka informacija, tu sam.

 

 

Uzdravlje,

Nemanja.

Podeli ovaj post


Link to post

Obaveštenje o tome dobijamo od banke na kraju meseca, pa zbog toga je neophodno da nas članovi putem mejla office@toyotaclub.rs obaveste o uplati članarine da bi što pre dobili svoju člansku karticu.

Podeli ovaj post


Link to post

clanarina uplacena i poslata pristupnica. ceka se clanska karta koja bi trebalo da stigne do subote :toyolove:  :yeah:

Podeli ovaj post


Link to post

:welcometcs:

Podeli ovaj post


Link to post

brate ocigledno necita,posto sam ja 7.7uplatio clanarinu i jos mi nista nestize niti ko sta javlja. neznam kako to funkcionise ali nista mi nije jasno :huh:

Podeli ovaj post


Link to post

Vladimir te je kontaktirao 5 puta Mikša najveći problem je bio što ne znaš pristupnicu da pošalješ ali ste i to rešili, a Gorane Vas će danas ili sutra kontaktirati izvinite zbog čekanja

Podeli ovaj post


Link to post

Ok, hvala :)
Samo mi bilo neobicno, nekoliko dana nema nikakvog odgovora.

Podeli ovaj post


Link to post

Može da se desi da je na odmoru pa da ne proverava email, ništa čudno

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam isto uplatio krajem juna i nisam dobio povratni mail kada sam poslao potvrdu o uplati itd. Svakako sam video na listi clanova da mi je produzena clanarina do juna 2016-te tako da se nisam nesto uzbudio sto niko ne odgovara. Bez brige samo

Podeli ovaj post


Link to post

i ja sam cekao 15>tak dana i na kraju je sve ispalo ok. tako da nebrini nisu te zaboravili ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Postovani, poslao sam uplatnicu i pristupnicu pre 16 dana na mail office@toyotaclub.rs jos nisam dobio odgovor ako bi mogli da proverite dali sam vam sve lepo poslao to jes dali sam dobro popunio pristupnicu, :)

Podeli ovaj post


Link to post

stiglo i meni danas.. tj. juce, posto je prosla ponoc..

na euro petrol klub kartici mi stoji da vazi do 07.12.2014... da li je to ok?

Podeli ovaj post


Link to post

Pokušaj da ostvariš popust, mislim da ćeš uspeti, a ukoliko ne prihvate traži im novu karticu direktno.

Podeli ovaj post


Link to post

Meni je isti taj datum, pa opet svaki put dobijem popust i niko mi nikad nije skrenuo pažnju da je kartica za zamenu.

Podeli ovaj post


Link to post

Kartice su od proslog meseca postale trajne, tako da je nebitan datum vazenja koji pise na njoj

Podeli ovaj post


Link to post

Da li je Toyota club još aktivan i da li je cena članarine ista 1000 din/god tj 2500 za 3 god.

Da li je na samo naznačenim AVIA pumpama moguć popust ili na svim.

Pozdrav

Radiša.

Podeli ovaj post


Link to post

Клуб је активан, наравно. Видите по форуму да има дешавања. Висина чланарине је управо та коју сте навели за 1 односно 3 године. Актуелни су сви уговорени попусти.

Podeli ovaj post


Link to post

×