Jump to content
toyotafun

Mr2 - slike 18+

Recommended Posts

mw8v.jpg

 

vca4.jpg

 

be08.jpg

 

 

Thats all folks...

Da Sale ne bi imao problema skratili smo doživljaj

a i dosta ste videli.

Podeli ovaj post


Link to post

Ju,ju :twothumbsup: :twothumbsup: :clap: :clap:

 

Edit: Pazi bre da ne ogrebes felnu tim lisicama,zar nije greota sija se ko nova :).

Podeli ovaj post


Link to post

Haha, svaka cast na slikama i na trudu. A bravo i za tebe Nenade :)

Podeli ovaj post


Link to post

kakav sebicluk... znaci, ne verujem ;) to su znaci ti clanovi kluba sa VIP karticama, koji se ne pojavljiuju

Steta, sto se ne pojavljuju redovno... sa ili bez gaca :)

Podeli ovaj post


Link to post

Lepo B)

Podeli ovaj post


Link to post

Da, da, sto ne uzeh i ja MR dva :angry:

 

I imam zamerku- slika (10 po redu, od vrha ka dole), je slikana sa suprotne strane potpuno!!!

 

Znas sta Nenade?! Znam te kao ozbiljnog coveka, i pre svega surovog profesionalca,i sladokusca... pa molim te... ispravi to sto hitnije, bio bih ti zahvalan... ma sta Ja, SVI bi ti bili zahvalni :D :good::twothumbsup::clap:

 

Takodje ser Nenade, znam koliko je taj prokleti foto aparat tezak! Ne dozvoljavam ti da ga vucaras i kilavis se sam! Za sledeci "shooting", insistiram da ti budem stitonosa i licni paz. Uz to, ta divljina, ta "dzungla" kroz koju si se probijao tako nesebicno,pozrtvovano i samopregorno, ne bi li dobio sto bolje prelamanje svetlosti i expozituru i obradovao nas, je prepuna nebrojenih lepota,... ali i opasnosti http://www.youtube.com/watch?v=9Eqj9uizIDE DAKLE, INSISTIRAM DA VISE NE IDES TAKO NEPROMISLJENO I NEZASTICENO U OVAKO OPASNE MISIJE!!!

http://www.youtube.com/watch?v=DYQKLKj100o :angry:

:D

Podeli ovaj post


Link to post

u pravu si, treba mi jedan čovek da nosi skalameriju, a i kao telohranitelj.

taman smo završili snimanje kada se pojavio čopor pasa (nije bilo zabavno).

inače trebala je da dodje i njena drugarica, ali je udario auto,

srećom samo je ugruvana, jer je ostala na vetrobranu i nije pala ma asfalt.

pošto si se prvi javio, a imaš i potrebne kvalifikacije za odbranu i napad, bićeš na spisku.

što se tiče slike broj 10 postoji i druga slikana strana, ali onda bi trebalo da je u rubrici XXX

Podeli ovaj post


Link to post

Vidi ovako ser Nenade(Toyota Fun), i prekvalifikovan sam za sve pomenuto... A pri tom vam ni dlaka sa glave ne bi falila...to garantujem. Za druge kosmate delove... e to ne garantujem.

Za drugaricu, sreca u nesreci, umem i rane da vidam(pretpostavljam da je, obzirom da je trebala da ucestvuje u slikanju, slicnih gabarita kao i gore slikana osoba-bas kako mi "mladi" i od "razume se", to volimo :) . Tako da bi za kratko vreme bila preporodjena, veruj mi, toplo se preporucujem.

@Nesso-druze moj, posto si i ti u ovoj kategoriji "mi mladi", odma' da ti kazem- od gledanja nema selameta, nego ranac na ledja, pa idemo zajedno na to "planinarenje" ;) (if you know, what I meen)

I za kraj, povuci cu izjavu, o sebicluku, ako ovakve "spojlere" makar prislonis na moj auto... samo da vidim kako mu cuce.

Pozz, svima, i ne vezano za temu, jos jednom hvala drugu Milosu.... zna on zasto. :D

Podeli ovaj post


Link to post

koliko vidim imaš dobre ideje i od sada si unapredjen u "savetnika".

kao što je opšte poznato i prihvaćeno mr 2 je samo za DVOJE.

iako više volim neparne brojeve 1: 3 svi viškovi bi prešli u veću limuzinku, kod tebe. :P

to je trebalo da bude iznenadjenje. :ph34r:

ne brini, ista veličina, samo druga boja, da li je prirodna nemam pojma, jer kosmatih delova nema nigde ^_^

ako nema NAVAKA u nedelju uprskali smo obojca, tako da od planinarenja nema nič, ostaje nam pecanje u mutnom posle ove kiše.

 

da li organizatori znaju kako je teško nagovoriti, ubediti, pretiti a onda i primeniti ostale dobre

i loše metode da se mlade i lepe osobe dugačke kose ubede da dodju :huh: i gledaju automobile KOJI IDU U KRUG. :drive:

veruj lakše je maziti lava (to sam već radio pa znam)

i posle tih natčovečanskih napora sve se odlaže :angry:

 

predlažem da se osnuje podružnica toyota kluba sa nazivom:

 

iy6.gif

Podeli ovaj post


Link to post

KAKO SIIIII LLLLUUUUUDDDD...hahhahahha...znaci citam i placem...pazi, neko ce morati i sendvice u pauzama da vam pravi...Ipak ako dugo "planinarite" mozete kolabirate u tim "mladim" godinama :D :D :D :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

ja se povratih jer zaboravih da kazem- da nemam nista protiv rubrike XXX... sta vise, to je samo malo manje lepo upakovano od naziva 18+... Pa po nekoj analogiji, mozemo je krstiti i 40+ rubrika... da ne kvarimo omladinu. Pristup ce imati samo oni sa PRC clanskim kartama.. Da slucajno drug Uca ne pomisli da sam vulgaran :P , ili ne daj boze normalan P.R.C. nije ono kako zvuci, a ni Public Republic of China,vec Penzionersko Rekreativni Centar, gde su rekviziti prilagodjeni nasim potrebama, a izgledaju upravo kao onaj ukrasni ornament na Nenadovoj 2-ci. A kad sam bio mali ja se lozio na Jaguara, zbog one male skulpturice na "vrh njuske", sad tek vidim da Toyota ima mnogo lepsu, realniju, 6 D verziju.. ono bese "tigrica" ili "pantera" ser. Nenade???

@Uco-kazem ti ja, samo da se ne opustim previse... a sad sam umeren i izrazito normalan. I ako si raspolozen da stancas sendvice, sto se mene tice dobrodosao si... naravno ako ser Nenad, kao autor i organizator odobrava.

@Nesso-nadam se da nas vise ne posmatras-postaje ' way 2 HOT' for your ticky ticker :P . Mada, kad sagledam bolje... kad nas ne ubi voz, ko dva seljaka, u Vukovaru... ne moze nam niko nista(Tarmi Ricmi)

Zaboravih takodje da dodam, hvala na ponudi za ulogu savetnika. Takodje, u pomenutom slucaju sam "slep za boje", ukoliko je forma ispostovana, a ovde je bas lepo ispostovana. Takodje, odsustvo kosmatih delova "is more then just fine with me"... ''remindes me on youth", "and smells like a teen spirit" ;) Da prevedem, cista Nirvana.

I neka te ne sekira sto organizatori ne razumeju, mladi su...a covek se povampiri tek u "drugoj" mladosti... i verovatno ne smeju od RRA (no hard feeling) :P

I osim duge kose, i noge su prilicno zadovoljavajuce duzine... stikle takodje ... iiiii aj laku noc, poceo sam da penim.

Pozz svim ucesnicima ove konstruktivne rasprave... with special thanks to the girls. The one from the hood... and the one, that alllmost get killed.

Over and out.

Podeli ovaj post


Link to post

... Jaci smo... Ma da i dalje samo posmatram, opustite se :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ja bih, al ne mogu, bas sam se "ostrio" za nedelju i stazu... i

Ocemo li onda neko okupljanje nicim izazvano, kafa, caj, sokic???

 

ser Nenade, pa tek sad vidim kako su ti dobre maglenke... bas se, i tek se sad isticu. Nemoj vise da ih palis, osim ako nemas onakvu dekoraciju koja ih istice.

A u tom smislu, voleo bih, i zelim tebi, sebi, i svim drugarima da ih i ne gasis. :)

Podeli ovaj post


Link to post

potpuno si "u krivu" to nisu maglenke. to su specijalna svetla koja udaraju

u glavu da ne padneš u iskušenje dok snimaš.

savetniče da li da otvorimo novo mesto: bad cook !!! in bad girs club i dodelimo ga uči ?

vidim da je sposoban za to mesto. samo da mu ruke ne zadrhte pa umesto sendviča ispadne supica

probni rad u nedelju na mini okupljanju...

Podeli ovaj post


Link to post
:rofl::thumbcool: au ko je sve na forumu, kada u nedelju

Podeli ovaj post


Link to post

covek se uci dok je ziv, i niko se naucen nije rodio. Hvala za nauk o "osvescujucim svetlima" :D

ser Nenade, mesto je svejedno upraznjeno, a i predlozeno od strane cenjenog nam kolege,druga Uce. Jedino sto nisam toliko upoznat sa njegovim kulinarskim (ne)sposobnostima, ali sve se da proveriti. Pretpostavljam da se vise plasis da umesto sendvica od drhtavih ruku ne ispadne neki besamel sos. :P

Moze, moze, i moze se zvati "Ucine kucne carolije" ili "Ucina paklena kuhinja"... Cuci talenat u njemu (ja vido jednom prilikom, sasvim slucajno), samo je potrebno da bude piva, da je negde u divljini, da je sumrak, i logorska vatra, i da je gladan ... ovo ti sve u poverenju pricam... dobio je neki cudan sjaja u ocima, ko vukodlak pred transformaciju, pravi djavolak ;), bice nesto od njega.

@ Milos-e pa dobro jutro Milose ranoranioce. Obzirom da je samo kompromisni skup(substitucija za ocekivano), mozemo se skupiti u 6 ujutru, i praviti se da smo na uranku prvomajskom... posto sve jedno izmisljamo skup, umesto skupa koji je pomeren :lol: . Salim se, ako ima interresenata, da vidimo kad vecini odgovara, pa se dogovaramo.

post-1216-0-55550500-1379062486.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

×